גרפולוגיה: איך אתה כותב את ה-"S" שלך? הנה המשמעות המדהימה שלו על האישיות שלך

היי, זה לוסי ! אה, גרפולוגיה… גם אם אתם לא הטיפוסים שמאמינים שהדרך שבה אתם כותבים את האות "e" שלכם קובעת אם אתם חובבי שוקולד או וניל, המבחן של היום עשוי לגרום לכם לחייך. אז, האם אתה מוכן לשחק?

תפוס את העט וצייר את ה- "S" שלך! ולאחר מכן גלה מה זה אומר על האישיות המדהימה שלך. (פססט! אל תיקחו הכל כפשוטו, אנחנו כאן כדי ליהנות ולגלות אחד את השני, בלי לשפוט אחד את השני, נכון?)

גרפולוגיה: איך אתה כותב את ה-"S" שלך? הנה המשמעות המדהימה

אם האות "S" שלך נראית כמו הראשונה:

אתה מאלה שמכינים את היום שלך בקפידה, עם רשימות לגבות אותו. כמעט אפשר לחשוב ש"דחיינות" היא מילה זרה לכם. חברים כנים, אתם מוקירים כאוצרות יקרים, בעוד אופורטוניסטים… ובכן, הם רק צריכים לעמוד בכישרון הבלתי ניתן לטעות שלך. העולם מעריץ את העקשנות שלך ואת היכולת להישאר ממוקד.

אם ה-"S" שלך נראה כמו השני:

לפעמים אתה מרגיש כמו סירת מפרש ללא רוחקצת אבוד בים., אי ודאויות יכולות לפעמים להציף אתכם, אבל האנרגיה והקסם הטבעי שלכם הופכים אתכם לחבל הצלה לסובבים אתכם. הדמיון הפורה שלך יהיה קנאתו של כל אמן!

אם האות "S" שלך נראית כמו השלישית:

אתם מסוג האנשים שמדלגים על דפי המבוא לספר כדי לצלול ישר פנימה. הפרגמטיות שלך גורמת לך לפעמים לשכוח לנעול את "נעלי האמפתיה" שלךאבל התעוזה שלך מול אתגרים הופכת אותך לחסר תחליף בסיעור מוחות.,

אם האות "S" שלך נראית כמו הרביעית:

הלב שלך עולה על גדותיו באמפתיהעד כדי כך שיש כאלה שתוהים אם אין לך חוש שישי., אתם האנשים להתקשר ביום אפור, לא רק לאוזן הקשבת שלכם, אלא גם לאותו ניצוץ יצירתי שיכול להאיר כל מצב.

באותו נושא :  2 נשות הפופ ארט האלה מסתירות (טוב) 6 הבדלים, אבל 69% לא מצליחות למצוא אותם!

אם האות "S" שלך נראית כמו החמישית:

חופשי כמו אוויר, אתה עוקב אחר המנגינה של התוף שלךוזה לא משנה אם לא כולם שומעים את המוזיקה., אתה משב רוח רענן בחדר מחניק, מגע הטירוף שהופך כל הרפתקה לבלתי נשכחת.

לכן, קוראים יקרים, גם אם האות "S" שלכם לא קובעת את כולה איש חשובזה היה כיף, נכון?, וזכרו: הדבר החשוב ביותר הוא להיות עצמכם, בין אם ה-"S" שלכם מתולתל, ישרה או נראית כמו נחש גלי!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.