דיכאון משפיע לעתים קרובות על 2 סימנים אסטרולוגיים אלה. בשביל מה?

דיכאון הוא הפרעה רגשית שיכולה להשפיע על כל אחד, ללא קשר לגיל, מעמד חברתי ומקצועי. עם זאת, נראה כי כמה אנשים נוטים יותר למצב זה בשל הנטייה האסטרולוגית שלהם. במאמר זה, נסתכל על מדוע דיכאון משפיע במיוחד על שני הסימנים האסטרולוגיים הבאים: מזל דגים וסרטן.:

מזל דגים וסרטן: שני סימנים רגישים לדיכאון

כידוע, ישנם מספר הבדלים המאפיינים כל סימן אסטרולוגי, לרבות תכונותיו, אישיותו וההפרעות אליהן הוא חשוף. מזל דגים וסרטן מזוהים לעתים קרובות כ סימנים רגשיים ורגישיםמה שהופך אותם בסיכון גבוה יותר לסבול מדיכאון.,

הרגישות של מזל דגים

ילידי מזל דגים הם אנשים מאוד אינטואיטיביים ורגשיים. יש להם אמפתיה רבה לאחרים והם מכווננים כל הזמן לצרכים ולרגשות של אחרים. תכונות אלה יכולות למרבה הצער לחזור כבומרנג, שכן הם נוטים לספוג את האנרגיות השליליות סביבם, אשר יכול להפוך אותם פגיעים לדיכאון.

הם עשויים גם להתקשות לקבל את המציאותמעדיפים למצוא מקלט בעולמם הפנימי, שבו הדמיון שולט בכיפה., צורך זה לברוח מהמציאות יכול להפוך למכשול בחיי היומיום שלהם ולמנוע מהם להתמודד עם בעיות קונקרטיות, ובכך ליצור קרקע פורייה להתפתחות הפרעות דיכאון.

השבריריות הרגשית של מחלת הסרטן

בדיוק כמו מזל דגים, גם מזל סרטן הוא מזל רגיש ורגשי מאוד. הירח, השולט במזל זה, מייצג באופן מסורתי רגשות ופתיחות, ולכן אנשים אלה מרגישים כל כך עמוק מה קורה סביבם. בנוסף לסרטן יש יכולת גדולה להבין רגשות של אנשים אחריםמה שלפעמים יכול להוביל לעומס רגשי.,

באותו נושא :  3 המזלות האסטרולוגיים הללו יפגשו את הנפש התאומה שלהם בתחילת אוקטובר.

שבריריות רגשית זו יכולה להפוך את ילידי סרטן לפגיעים לדיכאון. הם נוטים להרהר בבעיות שלהם ואולי אפילו לחפש את הסיבה בתוך עצמם, למרות שהם לא אחראים. בנוסף, לעתים קרובות הם מדגישים ביטחון רגשי וחומרי, והוא יכול לחיות עם חרדה גדולה כאשר אין להם את זה.

גורמים מחמירים למזל דגים וסרטן

למרות הרגישות הטבעית של שני סימנים אלה יכול לגרום להם נטייה לדיכאון, גורמים אחרים יכולים להחמיר את המצב הזה. אלמנטים מסוימים כגון הפרעות שינה, איכות הסביבה שלהם או נוכחות של מתח כרוני יכול גם לשחק תפקיד חשוב.

הפרעות שינה תכופות

  • דגים לעתים קרובות נוטים להפרעות שינה, כגון סיוטים או נדודי שינה. המוחות היצירתיים ומלאי הדמיון שלהם יכולים למנוע מהם לישון שינה נינוחה, מה שמגדיל את הסיכון לסבול מדיכאון.
  • Les Cancers כמו כן נוטים לישון בחוסר מנוחה וברגישות לשינויים בסביבתם. הם צריכים לישון במקום בטוח ונוח כדי להרגיש טוב. אם מצב זה אינו מתקיים, הם יכולים לפתח בעיות נפשיות הקשורות חוסר שינה.

סביבת מגורים שלעיתים אינה תורמת להגשמה

  • ילידי מזל דגים בדרך כלל זקוקים למרחב רגוע ושליו כדי לטעון את הסוללות שלהם ולהימנע ממתח. הם מחפשים שקט ושלווה, כמו גם אווירה הרמונית המקדמת את האיזון הפנימי שלהם. קונפליקט ואנרגיות שליליות משפיעים עליהם מאוד, מה שעלול להוביל להידרדרות בבריאותם הנפשית.
  • באשר לסרטןהם מייחסים חשיבות רבה לאיכות הגולם המשפחתי שלהם ולמעגל הקרוב שלהם., הם צריכים לבנות מערכות יחסים חזקות ומתמשכות כדי להרגיש בטוחים. אם מצב זה אינו מתקיים, הם עלולים לחוות מצוקה רגשית ופסיכולוגית גדולה.

קושי בניהול מתח על בסיס יומיומי

  • דגים יכול בקלות להיות מוצף על ידי הלחץ של חיי היומיום, אשר יכול להשפיע על היכולת שלהם לקבל החלטות, או אפילו לגרום התקפי חרדה. שבריריות זו לנוכח מתח מגדילה באופן משמעותי את הסיכון לדיכאון בחולים אלה. אנשים.
  • Les Cancersמצד שני, לעתים קרובות לוקח זמן רב להתגבר על המכשולים והפחדים שהם נתקלים בהם בחייהם., החרדה הסמויה שלהם יכולה למנוע מהם להתמודד עם מצבים מלחיצים ולגרום להם להופעת הפרעות דיכאון.
באותו נושא :  הסימנים המהפנטים ביותר וטכניקות המניפולציה שלהם

בקיצור, נראה כי דיכאון משפיע על מזל דגים וסרטן בתדירות גבוהה יותר בגלל הרגישות הטבעית שלהם וקשיים עם מתח יומיומי. גורמים מחמירים כגון הפרעות שינה ואיכות הסביבה שלהם גם לשחק תפקיד מפתח בהתפתחות של מצב דיכאוני זה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.