דירוג המזלות היפים ביותר למזלות העצובים ביותר

אסטרולוגיה היא נושא שמסקרן ומרתק אנשים רבים. המאפיינים המיוחסים למזלות האסטרולוגיים השונים עשויים להשתנות בהתאם לפרשנויות, אך נראה כי חלקם אוניברסליים למדי. במאמר זה, קבענו סיווג של הסימנים מהנחמד ביותר למרושע ביותרתוך התחשבות בתכונות האישיות שלהם.,

השלטים הידועים כיפים ביותר:

1. דגים

ילידי מזל דגים נחשבים לעתים קרובות ביותר אדיב וחביב של גלגל המזלות. רגישים ואמפתיים, יש להם את המתנה המדהימה של הסתגלות קלה לאנשים סביבם, תמיד מחפשים להבין את רגשותיהם ולעזור להם בעת הצורך. אופיים הידידותי הופך אותם לקלים לאהבה ולהערכה על ידי יקיריהם.

2. איזון

מחויב מאוד לצדק ולאמצעי הזהב, מאזניים ידוע בדיפלומטיה ובטקט שלו בהתמודדות עם נושאים בין-אישיים. למרות שזה אולי נראה לא החלטי לפעמים, זה פשוט בגלל שבני מזל מאזניים רוצים שכולם יישמעו ויטופלו בצורה הוגנת. כנותם ודאגתם לאיזון מקנים להם מקום בולט בדירוג המזלות היפים ביותר שלנו.

3. סרטן

ילידי סרטן, שנולדו תחת סימן הסרטן, הם רגשיים מאוד וקשורים למשפחתם או לקבוצות שאליהן הם שייכים. קרוב מאוד ליקיריהם, הם יודעים להקשיב ולנחם בעת הצורך. הטיפול ותשומת הלב שלהם הופכים אותם לאנשים אמינים ואהודים.

סימנים אלה שיכולים להיות נחמדים כמו גם קשים:

4. שור

בני מזל שור ידועים כחרוצים מאוד ומתמידים. הם אוהבים במיוחד שגרה, יציבות וביטחון. כאשר הם בטוחים בעצמם, בני מזל שור הם בדרך כלל אדיבים ורגועים. עם זאת, יש להיזהר לא לדחוף אותם מעבר לקצה או להטיל ספק בנוחות שלהם, שכן הכעס שלהם יכול להיות מפחיד ואימפולסיבי.

באותו נושא :  רומנטיקה, אלה 2 מזלות הם המאוהבים ביותר עם גלגל המזלות.

5. דלי

בני מזל דלי הם עצמאיים, אך גם חברותיים ויצירתיים. גמישים וסתגלנים, אין להם בעיה לשנות מסלול במידת הצורך. בעוד טבעם המקורי ורגישותם למטרות הומניטריות גורמים להם לעתים קרובות להיות סימפטיים, בני מזל דלי יכולים לפעמים להיראות מנותקים או אפילו קרים, מה שמסביר את מיקום האמצע שלהם בדירוג שלנו.

6. בתולה

בני מזל בתולה מוקפדים, מאורגנים ולעיתים פרפקציוניסטים, נתפסים פעמים רבות כאנשים מועילים ומסורים, הן בעבודה והן עם יקיריהם. תשומת הלב שלהם לפרטים יכולה להיות נכס, אבל בני מזל בתולה לפעמים מתקשים להרפות ויכולים להיות ביקורתיים כלפי עצמם או אחרים.

סימנים שסביר יותר שיהיו מרושעים:

7. תאומים

סימן התאומים ידוע בשנינות המהירה שלהם וביכולתם לתקשר. בני מזל תאומים אוהבים לתקשר עם אנשים אחרים ולעתים קרובות נתפסים כמקסימים. עם זאת, יכולת השינוי שלהם יכולה להפוך אותם לבלתי צפויים ולא אמינים, מה שלפעמים מסבך את מערכות היחסים שלהם עם אחרים.

8. מזל קשת

הרפתקנים ואידיאליסטים, בני מזל קשת תמיד מחפשים חוויות ואתגרים חדשים. עצמאיים למדי, הם לא מעריכים במיוחד אילוצים והתחייבויות מגבילות מדי. תשוקה בלתי פוסקת זו לחופש ושינוי יכולה להוביל אותם להתנהג בדרכים אנוכיות או אפילו פוגעניות כלפי אלה שמנסים לרסן או להדריך אותם.

9. אריה

המלך הבלתי מעורער של היער, אריה יכול להיחשב גם כמלך גלגל המזלות. מנהיגים כריסטיים מלידה ויצירתיים, ילידי השלט הזה יודעים למשוך תשומת לב ולכפות את עצמם בקבוצה. עם זאת, הרצון שלהם לשלוט ולהיות במרכז יכול להוביל אותם להיות יהירים וזדוניים כלפי אלה שהם תופסים כאיום או תחרות.

לבסוף, סימנים אלה נתפסים לעתים קרובות כגרועים ביותר:

10. גדי

שאפתנים, רציניים וחרוצים, בני מזל גדי הם אנשים אחראיים שמייחסים חשיבות רבה למטרות המקצועיות והאישיות שלהם. עם זאת, נחישותם הבלתי מעורערת יכולה להפוך אותם לחסרי רחמים כלפי אחרים וכלפי עצמם בכל הנוגע להשגת מטרותיהם.

באותו נושא :  בסוף השבוע הזה של 30 עד 31 במרץ, 3 המזלות האסטרולוגיים האלה חייבים להישאר ערניים. מזל ומזל באופק

11. עקרב

מסתורי, מלא תשוקה ואנרגטי, lעקרבים ידועים בחוזק אופיים וביכולתם להתמודד עם מצוקות. למרבה הצער, תכונות אלה יכולות גם לחזור כבומרנג ולהוביל אותם למניפולציה ואכזריות במצבים של סכסוך או יריבות.

12. טלה

מהיר, אימפולסיבי ונועז, טלה נחשב לעתים קרובות בין ביותר הרעים של גלגל המזלות. הסיבה לכך היא שהמזג הלוהט שלהם יכול להוביל אותם לפעול על פי גחמה, וכתוצאה מכך מצבים מצערים או פוגעניים עבור המעורבים.

חשוב להדגיש כי דירוג זה הוא סובייקטיבי ואין להתייחס אליו כאל אמת מוחלטת. לכל אחד יש את האיכויות והפגמים שלו בהתאם לאישיותו, חוויות חייו וההשפעות האסטרולוגיות שלו בכל זמן נתון. הדבר החשוב הוא להכיר ולקבל את החוזקות שלנו כמו גם את החולשות שלנו על מנת להשתפר ולחיות בהרמוניה אחד עם השני.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.