דלי וסרטן עומדים בפני שבוע עמוס אירועים (9 עד 13 באוקטובר).

מה צופן השמיים לשבוע החדש הזה? הילידים של סימני הסימנים של דלי ו סרטן יהיה צורך להיות מוכן למערבולת כלשהי ברמה הסנטימנטלית, המקצועית והרגשית. גלה מה צפוי לשני המזלות הללו בתקופה זו מלאת רגשות ואתגרים.

מזל דלי: אקלים אסטרלי מופרע

על סדר היום של השבוע, בני מזל דלי יראו את חייהם המקצועיים והרומנטיים מתהפכים על ידי השפעות פלנטריות עוצמתיות. התוצאה עלולה להיות:

  • ספקות ואי ודאויות ברמה המקצועית,
  • כמה קונפליקטים במערכות יחסים עם יקיריהם,
  • צורך ב סקור את סדרי העדיפויות שלך על מנת לנהל טוב יותר את הזמנים הקשים הללו.

הכוכבים במשחק

כדי להבין את הסערה האסטרלית הזו, עלינו לקחת בחשבון את ההשפעה של מאדים ושבתאיאשר משבשים את השלווה והאיזון המבוקשים בדרך כלל על ידי מזל דלי., הצמידות של שני כוכבי לכת אלה מבשרת על אקלים מתוח וקונפליקטואלי, אפילו כאשר מזל דלי בדרך כלל מבקש להימנע מכאבי ראש.

איך להתמודד?

כדי לעבור את התקופה המורכבת הזו, חיוני שבני מזל דלי ישמרו על קור רוח ולא יתנו לעצמם להיות מוצפים ברגשות. בין אם זה מקצועי או אישי, לקחת צעד אחורה ולהתמקד בתקשורת תהיה אסטרטגיה מנצחת.

סרטן: בין אהבה לסערה

לסרטן, לעומת זאת, יהיה גם שבוע מלא אירועים, במיוחד במונחים של אהבה. הכוכבים מנבאים:

  1. כמה מתחים בתוך בני הזוג,
  2. מפגש עם בוגר להבה שזורעת צרות,
  3. בידוד רגעי הכרחי כדי לבדוק.

ונוס, פלוטו והשלכותיהם

ההשפעות המדוברות כאן הן אלה של ונוס, הצמידות לפלוטו. תצורה אסטרלית זו מבשרת אקלים לוהט, בהחלט, אך גם כמה תהפוכות והבנות חשובות.

באותו נושא :  מה צופן לכם החודש הזה על פי האסטרולוגיה?

לכן, אם לרווקים בני מזל סרטן יכול להיות מפגש בלתי נשכח, הם יצטרכו גם לקבל את העובדה שזה יהפוך את חיי היומיום שלהם על פיהם ויעודד אותם להטיל ספק בציפיות שלהם במונחים של מערכות יחסים רומנטיות.

בליית הסערה

כדי לנווט בים הסוער הזה, על הסרטן ללמוד להבחין בין קצף הגלים לבין אות האזהרה. התוצאה יכולה להיות:

  • מזהה הצרכים והרצונות שלהם,
  • אל תפחדואקספרס מה חשוב לכם ולאיזון הזוגי,
  • מצא את הדרך הנכונה להתייחס לאחרים תוך הימנעות מליפול למלכודות של רכושנות או בידוד.

שבוע מלא שיעורים למזל דלי וסרטן

בעוד שהשבוע הזה מבטיח להיות מלא אירועים עבור ילידי מזל דלי וסרטן, זהו בכל זאת זמן עשיר בהזדמנויות לצמיחה אישית ומערכות יחסים משופרות עם אחרים.

בסופו של דבר, זוהי למידה חשובה לכולם בנושא השחרור והבנת תגובותיהם לאירועים הבלתי צפויים שנכפו על ידי הכוכבים. על ידי קבלה להתמודד עם הקשיים, כמו גם הפוטנציאל לשינוי שהם מציעים, שני סימנים אלה יופיעו בוגרים ומוכנים להתמודד עם האתגרים האסטרולוגיים הבאים בחוכמה ובהבחנה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.