דעיכו אנרגיות הירח (8 בינואר), התכוננו לשחרר את העבר

במהלך המחזור החודשי שלו, הירח עובר שלבים שונים המשפיעים על האנרגיה והרגשות שלנו. ככל שהימים חולפים, הירח מראה את הצד המתמלא והדועך שלו, ומביא איתו שלב של אנרגיות ירח דועכות, מה שתורם במיוחד להרפיה. 8 בינואר מסמן את תחילתה של תקופה חדשה של התבוננות פנימית שבה יהיה חשוב להתמקד מחדש בעצמך ולהשאיר את חוויות העבר מאחור. במאמר זה, גלה כיצד לנצל את מלוא התקופה הזו כדי להתקדם בשלווה בחייך.

הבנת מחזורי הירח והשפעתם עלינו

ה שלב הירח מוגדר על ידי המיקום היחסי של השמש, כדור הארץ והירח בחלל. לפיכך הוא קובע את החלק הנראה של הירח מכדור הארץ, ומאפשר להבחין בין ארבעה שלבים עיקריים:

  • ה ירח חדשכאשר הצד הרחוק של הירח מואר.,
  • ה רבע ראשוןכאשר יש לו מראה חצי עגול.,
  • ה ירח מלאכאשר הצד הנראה מואר במלואו;,

-לי>ה רבע אחרוןכאשר רק המחצית הנגדית של הרבע הראשון מוארת.,

לכל שלב ירחי יש השפעה שונה על הרגשות והאנרגיה שלנו. הירח המלא קשור לעיתים קרובות לגירוי היצירתיות והעוצמה הפנימית שלנו, ואילו הירח החדש מזמין אותנו להקשיב לעצמנו ולסגת לרגע משידולים חיצוניים. שלבי הדעיכה של הירח תורמים לעבודה פנימית ולשחרור.

ניצול האנרגיות הירחיות הדועכות כדי להרפות

הירידה ההדרגתית בבהירות הירח מובילה לירידה טבעית ברמות האנרגיה שלנו. עכשיו זה הזמן המושלם תנו לעצמכם הפסקה ולבצע עבודת הערכה אישית, על מנת להיות מוכנים להתחיל ברגל ימין במולד הירח הבא. הנה כמה הצעות לניצול הזמן הזה:

קבעו טקס הכרת תודה

בחיי היומיום, זה יכול להיות קל לאבד את מה שחשוב באמת. להיות מודעים למה שכבר יש לנו עוזר לנו להעריך טוב יותר את החיים שלנו ולשחרר אי שביעות רצון בעבר.

באותו נושא :  בתחילת השבוע, 2 מזלות אסטרולוגיים יפגשו אהבה בצורה מפתיעה.

פרקטיקות נפוצות של טקסי הכרת תודהאנו מוצאים:,

 • נהל יומן שבו אתה כותב שלושה דברים בכל יום שעליהם אתה אסיר תודה;
 • להביע הכרת תודה לאנשים שהשפיעו לטובה על חיינו;
 • מדיטציה על המתנות שהחיים מציעים לנו, כגון אהבה, ידידות או הזדמנויות למידה.

תרגול מדיטציה והתבוננות פנימית

אנרגיות ירח מתפוררות הן זמן למדיטציה והתבוננות פנימית. זה מאפשר לך להתחבר עם העצמי הפנימי שלך ולהבין טוב יותר את הרגשות והרצונות שלך. הגדירו זמן המוקדש למדיטציהגם אם זה קצר, יכול להיות מועיל מאוד לרווחתך הנפשית והרגשית.,

תרגול המדיטציה מסייע גם:

 • לפתח ראייה רוחית ושלווה פנימית;
 • להבין את הדפוסים החוזרים ומגבילים את ההתפתחות האישית שלנו;
 • קדמו ניתוק מדאגות או חרטות העבר.

שחררו את הטעויות והחרטות שלכם

כולנו עושים טעויות, אבל זה יכול להיות קשה שלא להתעכב כל הזמן על הכישלונות והחרטות שלנו. עם זאת, חשוב להכיר בחוויות אלה כלמידה על מנת לשלב אותן ולהשתחרר ממשקלן.

לשם כך, באפשרותך:

 1. לזהות לקחים שנלמדו מכל מצב;
 2. הביעו את רגשותיכם לגבי החוויה במכתב (שאסור לכם לשלוח)
 3. תנו זמן וחמלה לעצמכם, הכירו בכך שטעויות הן חלק נורמלי מהחיים.

היערכות לחידוש

אנרגיית הירח הדועכת מזכירה לנו את החשיבות של לקיחת הזמן לספירת מלאי ולמידה לשחרר את מה שהיה בעבר. על ידי תרגול קבוע של התבוננות פנימית, מדיטציה או תרגילי הכרת תודה, תוכלו לא רק לעזור לשפר את הרווחה הנוכחית שלך, אלא גם לשפר את הרווחה שלך.להכין את עצמכם טוב ככל האפשר להתחלות החדשות שמחכות לכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.