האביזר החיוני הזה שיהיה ליד התנור שלכם שאף אחד לא חושב עליו

דמיינו את עצמכם באמצע הכנת מתכון טעים, שבו כל מחווה עדינה וכל שנייה נחשבת. במומנטום יצירתי זה, אין דבר בעל ערך רב יותר מאשר היעילות והארגון של סביבת העבודה שלך. אלמנט זה, שלעתים קרובות מתעלמים ממנו, אך חיוני הוא החלל שליד התנור שלכם. במגזין שלנו, אנו חושפים טיפ לא ידוע שישנה את הבישול שלכם ואת הדרך בה אתם מבשלים. בואו נגלה יחד כיצד לייעל את החלל הזה שלעתים קרובות אינו מנוצל מספיק כדי לחולל מהפכה בהכנה הקולינרית שלכם.

ממקסמים את החלל הקולינרי שלכם

להחזיק הכל בקצות אצבעותיך הוא חלומו של כל טבח חובב או מקצועי. האופטימיזציה של החלל ליד התנור הוא קריטי, לא רק לשאלה של אסתטיקה אלא מעל לכל ל הכנה קולינרית יעילה. זהו פרט קטן שעושה את כל ההבדל כשמדובר במעקב אחר מתכון למכתב או משחק באש בארוחות ערב מאולתרות. על ידי השגת זרימה ומהירות, תוכלו להפוך את פעולת הבישול לחוויה מהנה עוד יותר.

אחסון אנכי: רעיון נהדר

כאשר שטח הרצפה מוגבל, הגיע הזמן להסתכל כלפי מעלה. ההתקנת מערכת אחסון אנכית מייצג פתרון חדשני לשיפור הארגון של כלי בישול. שימוש בחטיפים פשוטים או במערכות משוכללות יותר שומר על כלי הבישול האהובים עליכם בטווח ראייה ובהישג יד, והופך כל שלב בתהליך ההכנה לחלק יותר.

בחירת המיקום הנכון

מיקום התנור משפיע ישירות על יעילות מערכת האחסון. האוויר חייב להיות מסוגל לזרום כדי למנוע התחממות יתר, ויש להבטיח נגישות כדי למנוע תנועה מיותרת. לכן חשוב לכבד מסוימים קריטריוני התקנה כדי להבטיח את הבטיחות והארגונומיה של חלל המטבח שלכם. מהמרחק ממכשירים אחרים ועד גובה המדפים, כל פרט נחשב.

באותו נושא :  אנשים אלה אשר גדלו על ידי הורים קפדניים לעתים קרובות מאוד יש הרגלים אלה

מגירות ויצירתיות: צמד מנצח

למה לא לשקול את השילוב של מגירות ליד התנור לניהול חלל טוב יותר? יחידות אחסון חכמות אלה יכולות להכיל תבניות אפייה, תבניות עוגה ואפילו תבלינים. הרעיון הוא להתאים את המגירות הללו להרגלי הבישול שלכם כדי להתייעל. עיצוב אחסון מותאם אישית יאפשר לכם להפיק את המרב מכל אינץ' מרובע זמין.

טיפים נוספים למרחב ממוטב

בנוסף למגירות, אסטרטגיות רבות אחרות קיימים כדי לייעל את שטח המטבח שלכם ליד התנור. כמה מדפים ה מתלי כלים תלוייםבאמצעות סלסלות פלסטיק שקופותלכושר ההמצאה אין גבולות., בחירה נכונה של שילוב אביזרי אחסון תשמור על המרכיבים ואביזרי המטבח שלכם מאורגנים ונגישים, ותהפוך את מטלת הבישול לתענוג.

בסופו של דבר, החלל ליד התנור הוא שטח לכבוש עבור כל חובב בישול שרוצה לשפר את סביבת העבודה שלהם. בגיליון הבא שלנו, מרגוט יודיצה ייתן לכם טיפים נוספים כיצד לארגן ביעילות את החלל ליד התנור שלכם. הישארו מעודכנים עם בית ועבודותבעל בריתך באופטימיזציה של ביתך!,

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.