האם אתה מופנם או מוחצן? בדיקה מהירה זו עוזרת לך לגלות

ה מבחני אישיותזה קצת כמו חלונות קטנים על הנשמה שלנו., ואם הם שובבים, זה אפילו טוב יותר, נכון? היום, אני רוצה לתת לך תרגיל מהיר כדי לעזור לך לשים קצת אור על הצד המופנם או המוחצן שלך. וכל מה שצריך זה מבט, דימוי ושמץ של סקרנות.

הקסם של מבט פשוט

לכן, התכוננו לצלילה מהירה אך חושפנית לתוך הפיתולים והפניות שלכם איש חשוב ? התבוננו היטב בתמונה שלפניכם, רשמו איזו חיה אתם רואים קודם, זכרו אותה ועקבו אחריי. בואו נסתכל מה זה אומר עליכם. זה קצת כמו הרפתקה פנימית קטנה, ואני מבטיח, זה די כיף.

מבחן אישיות

החמור המופנם או כלב הים המוחצן: מי אתה?

  1. החמור המופנם

    אם העין הראשונה שלך נפלה על דמות של חמור, אתה חלק מהצוות המופנם. אל תיבהלו, זה רחוק מלהיות פגם. להיפך, זה אומר שאתה אחד מאלה שמוצאים את האיזון והאנרגיה שלך בשלווה, הרחק מההמולה של העולם החיצון. דיבור בפני קהל הוא כנראה לא התה שלכם, אבל אל דאגה, להיות מופנם אין שום קשר להיות נזיר. אתם מוקירים חילופי דברים עמוקים, דיונים אמיתיים, ואתם נוטים להירתע מפטפוטים שטחיים. החברים שלך? הם בטח קצת כמוך, וזה יקר.

    אבל ראו הוזהרתם, להיות מופנם לא אומר שאתם לא טובים במה שאתם עושים. להיפך יש לכם יכולת מדהימה להתמקד, ללמוד ולהתפתח. אולי אתה מעדיף לעבוד לבד, אבל אל תשכח כי עבודת צוות יכולה להיות גם מקור מדהים של הזדמנויות, במיוחד מבחינה מקצועית.

  2. החותם המוחצן

    ואם זה היה החותם שתפס את תשומת ליבך ראשון, אתה מסווג כמוחצן. וזה עולם שלם של דינמיות ואנרגיה. אתה אוהב להיות מוקף באנשים, לחלוק את מחשבותיך ורעיונותיך, ואתה עושה זאת בקלות מטרידה. האמפתיה שלכם היא טבע שני ואתם יודעים להשמיע את עצמכם מבלי ליצור מתח. אנשים הם כמו הדלק שלך, הם מגבירים אותך, מניעים אותך ועוזרים לך לרדוף אחר התשוקות שלך. והחלק הכי טוב? שמחת החיים והנדיבות שלכם משמחים את הסובבים אתכם.

לסיכום…

בין אם אתה חמור מופנם או כלב ים מוחצן, זכור זאת לכל אישיות יש את החוזקות והאתגרים שלה. הדבר החשוב הוא לאמץ את מי שאתה, להכיר את נקודות החוזק שלך, ולעבוד על תחומי ההתפתחות שלך. אחרי הכל, החיים קצרים מכדי לא להיות לגמרי עצמך, לא?

אז, קוראים יקרים, האם אתם מוכנים להניח את הצד של החמור או החותם שלכם? כך או כך, חייכו, כי זה עתה עשיתם צעד נוסף לעבר הכרה עצמית. וזו כבר מתנה גדולה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.