האם אתם באמת מכירים את תכונות האופי הדומיננטיות של כל סימן אסטרולוגי?

כשזה מגיע לאסטרולוגיה, תמיד מעניין לדעת את תכונות אופי דומיננטיות המשויך לכל אחד מזל אסטרולוגי. ואכן, זה מאפשר לנו להבין טוב יותר את ההתנהגות שלנו ושל האנשים סביבנו. במאמר זה, אנו מציגים בפניכם סקירה מפורטת של התכונות והחולשות העיקריות הקשורות לכל אחד מ -12 המזלות.

מזלות אש: טלה, אריה וקשת

טלה: תעוזה ועקשנות

הסימן הראשון ברשימה, כמובן, הוא מזל טלה, המאופיין בטמפרמנט התוסס והפזיז שלו. הילידים של סימן אסטרולוגי זה הם בדרך כלל מאוד אמיץ ולא נרתעים משום אתגר. התעוזה והעקשנות שלהם הם ללא ספק הנכס העיקרי שלהם, אבל הם יכולים גם להיות חסרי סבלנות וכועסים.

אריה: כריזמה וגאווה

בני מזל אריה נחשבים לרוב למלכי הג'ונגל האסטרולוגי, ולא בכדי: ניחנים בכריזמה טבעית, הם יודעים ליצור סביבם הילה אמיתית ולמשוך תשומת לב. גם הילידים של סימן זה מחזיקים גאווה גדולה ותחושת נאמנות חזקה ליקיריהם. עם זאת, הגאווה שלהם יכולה לפעמים לגרום להם קצת שתלטנים מדי.

מזל קשת: אופטימיות והתלהבות

מזל קשת הוא אחרון מזלות האש, אבל בהחלט לא פחות מעניין. אנשים שנולדו תחת סימן זה הם בדרך כלל מאוד אופטימי ומלא התלהבות. תמיד סקרנים, הם מחפשים כל הזמן להרחיב את אופקיהם ולהעשיר את עצמם אינטלקטואלית. עם זאת, הצמא הזה ללמידה יכול לפעמים לגרום להם להיות מוסחים וחסרי דאגות.

מזלות אדמה: שור, בתולה וגדי

שור: התמדה וחושניות

ילידי מזל שור נתפסים לעתים קרובות כרגועים ומורכבים, אך מעל לכל נחישותם היא המאפיינת אותם בצורה הטובה ביותר. כשיש להם מטרה בראש, שום דבר לא יכול לעצור אותם! מזל שור הוא גם בעל אופי חושני ונהנה מהנאות החיים הפשוטות. מצד שני, עליו להיזהר שלא להיות רכושני או חומרני מדי.

באותו נושא :  10 ההתנהגויות שמוכיחות שבן הזוג שלך הוא נרקיסיסט!

מזל בתולה: אנליטי ושיטתי

מזל בתולה הוא מזל אסטרולוגי המופנה בנחישות אל האינטלקט והניתוח. הילידים של סימן זה ניחנים בהיגיון רב והקפדה חסינה בפני תקלות, המאפשרת להם להיות יעילים במיוחד בחברות שלהם. הם גם מצטיינים בארגון וניהול פרטים, מה שיכול לפעמים להפוך אותם למעט ביקורתיים ובררנים מדי.

גדי: שאפתנות ומשמעת

אם שאפתנות הייתה מזל אסטרולוגי, היא ללא ספק הייתה מזל גדי. אנשים שנולדו תחת סימן זה מוכנים לעשות הכל כדי להשיג את מטרותיהם וניחנו ביכולת מדהימה לעבודה וסיבולת. תחושת המשמעת והאחריות החזקה שלהם מזכה אותם לעתים קרובות בכבוד מצד חבריהם. עם זאת, עליהם להיזהר לא להיות תובעניים מדי כלפי עצמם ואחרים.

מזלות אוויר: תאומים, מאזניים ודלי

מזל תאומים: יכולת הסתגלות ותקשורת

המזל של מזל תאומים מתואר כמזל של דואליות, אבל זה יכול להיות גם מזל של צדדיות. ואכן, הילידים של המזל האסטרולוגי הזה יש יכולת מדהימה להסתגל לכל מיני מצבים ולדעת איך ללהטט עם כמה כובעים. הם גם מתקשרים נהדרים ויש להם כישרון אמיתי לרתק את הקהל שלהם. עם זאת, אופי צדדי זה יכול לגרום להם להיות שטחיים או לא החלטיים.

מאזניים: הרמוניה ודיפלומטיה

מגינים נלהבים של המדיום המאושר, ילידי מאזניים תמיד מבקשים לשמור על איזון והרמוניה בחייהם. הם מצטיינים באמנות הדיפלומטיה ויודעים לעגל פינות בכל מצב. חיבתם לאסתטיקה וליופי היא גם אחת התכונות האופייניות להם. עם זאת, הם יכולים לפעמים להיות מהוססים ומושפעים בקלות.

דלי: יצירתיות ועצמאות

מזל דלי נחשב למזל האסטרולוגי החדשני והמקורי ביותר בגלגל המזלות. לילידי השלט הזה אף פעם לא חסרים רעיונות ויודעים לחשוב מחוץ לקופסה כדי למצוא פתרונות חדשניים לבעיות שלהם. הצמא שלהם לחופש ולרוח עצמאית מניעים אותם לעתים קרובות לחקור דרכים חדשות.אווזים וכל הזמן מחפשים להמציא את עצמם מחדש. מצד שני, ההיצמדות שלהם לעצמאותם יכולה להפוך אותם לעמידים בפני אילוצים או אינדיבידואליסטים מדי.

באותו נושא :  מזלות 3 כוכבים אלה יתקשו בשבוע האחרון של נובמבר

מזלות מים: סרטן, עקרב ודגים

סרטן: רגישות ואינטואיציה

מזל סרטן קשור לעיתים קרובות עם רגישות רגשית גבוהה ויכולת להרגיש עמוק את רגשותיהם של אחרים. אמפתיה טבעית זו מאפשרת להם לבנות במהירות מערכות יחסים מספקות עם הסובבים אותם. בנוסף, ילידי סימן זה נהנים מאינטואיציה המשמשת לעתים קרובות כמצפן הפנימי שלהם. עם זאת, עליהם להיזהר שלא לסגת לתוך עצמם ולא לשקוע בטינה או בנוסטלגיה.

עקרב: עוצמה ותובנה

עקרב הוא מזל אסטרולוגי המשדר עוצמה ותשוקה. ילידי המזל הזה חיים את רגשותיהם עמוק בתוך עצמם ומחפשים כל הזמן חוויות חזקות. התובנה הגדולה שלהם והיכולת לפענח את המסתורין של אחרים הופכים אותם לבני שיח אימתניים. עם זאת, הטבע האינטנסיבי שלהם יכול לעורר התנהגויות אובססיביות או קנאה.

מזל דגים: חמלה ודמיון

לבסוף, המזל השנים עשר של גלגל המזלות מאופיין בחמלה עמוקה וביצירתיות חסרת גבולות. מזל דגים נדיב מאוד ומציע בשמחה תמיכה לנזקקים. דמיונם הגדוש מזמין אותם לעתים קרובות למצוא מקלט ביקומים חלומיים וקסומים. עם זאת, נטייה זו לחלום בהקיץ יכולה לגרום להם להיות קצת מנותקים מהמציאות או פסיביים מול קשיים.

בקיצור, לכל מזל אסטרולוגי יש את חלקו ב תכונות אופי דומיננטיותעל חוזקותיה וחולשותיה., היכרות איתם מאפשרת לנו לא רק להבין את התפקוד שלנו, אלא גם לשפר את היחסים שלנו עם אחרים ולהתפתח בהרמוניה עם האישיות האותנטית שלנו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.