האם גלגל המזלות שלכם בר מזל באופן טבעי? גלה את הדירוג

האסטרולוגיה מלמדת אותנו שלכל גלגל המזלות יש מאפיינים ייחודיים שיכולים להשפיע על האישיות שלנו, על מערכות היחסים שלנו ואפילו על המזל שלנו בחיים. ללא קשר לאמונתכם בהשפעת הכוכבים, מעניין ללמוד עוד על מזלות אסטרולוגיים והקשר שלהם למזל. אז בואו נסתכל על דירוג המזלות על פי המזל הטבעי שלהם.

חמשת המזלות הכי ברי מזל

הנה המזלות הנחשבים לבעלי המזל הרב ביותר:

 1. קשת
 2. שור
 3. בתולה
 4. דגים
 5. מאזניים

מזל קשת: מלך המזל

מזל קשת בראש הרשימה. מונחה על ידי יופיטר, כוכב המזל וההתרחבות, סימן זה מוכר לעתים קרובות למזלו הטוב. לילידי מזל קשת יש בדרך כלל גישה חיובית ואופטימית שלעתים קרובות מושכת מזל טוב. הם נחושים להפיק את המיטב מכל מצב והסקרנות הטבעית שלהם דוחפת אותם לעתים קרובות לעבר הזדמנויות חדשות ומפגשים פוריים.

שור: יציבות ושפע

במקום השני בדירוג, מזל שור מאורגן וחרוץ, מה שמאפשר להם לבנות בסיס איתן לחייהם. מזל שור מזוהה עם ונוס, כוכב האהבה והיופי, המייצג גם הוא שפע כלכלי. לילידי מזל שור יש כישרון למשוך הצלחה חומרית ולגרום להשקעותיהם לגדול.

מזל בתולה: הפרפקציוניסט בר המזל

במקום השלישי בדירוג, ילידי מזל בתולה ידועים בקפדנות ובתשומת הלב שלהם לפרטים. תכונות אלה מאפשרות להם להימנע מטעויות שעלולות לפגוע בסיכוייהם. מזל בתולה קשור למרקורי, כוכב התקשורת והאינטליגנציה, מה שנותן להם יכולת יוצאת דופן לנתח מצבים ולקבל את ההחלטות הנכונות.

באותו נושא :  חדשות טובות מאוד מגיעות בשבעת הימים הקרובים עבור 2 המזלות האסטרולוגיים הללו

מזל דגים: אינטואיציה ורוחניות

במקום הרביעי בדירוג, בני מזל דגים רגישים ואינטואיטיביים, מה שמאפשר להם לעתים קרובות לתפוס הזדמנויות לפני כל אחד אחר. הם ממוקמים תחת המזל של נפטון, כוכב הרוחניות והמיסטיקה, ויש להם גם מזל מסוים בלתי מוסבר, כאילו הם מונחים על ידי כוח עליון.

מאזניים: הרמוניה ואיזון

במקום החמישי בדירוג, מזל מאזניים נשלט על ידי כוכב הלכת ונוס בדיוק כמו מזל שור. למאזניים יש את היכולת למשוך באופן טבעי מצבים חיוביים והרמוניים לתוך חייהם. עם חוש צדק ואיזון נהדר, היא בדרך כלל מצליחה להחזיק את עצמה במצבים של סכסוך או תחרות.

סימנים באמצע: מזל מספיק

גם אם הסימנים האלה לא מגיעים לראש הדירוג, הם עדיין יודעים לנצל את המזל שלהם:

 • עקרב
 • גדי
 • סרטן

עקרב: סיכוי נסתר

ממוקם תחת מזל פלוטו, כוכב לכת של טרנספורמציות עמוקות, עקרב עובר לעתים קרובות ניסיונות קשים שהופכים אותם חזקים יותר וצלולים יותר. כך, הוא מסוגל לנצל את ההזדמנויות הנקרות בדרכו ולנצל אותן היטב.

גדי: קפדנות, התמדה והצלחה

תחת השפעתו של שבתאי, מזל גדי עושה את זה נקודה של כבוד לבנות את חייהם על יסודות מוצקים. סימן זה עובד קשה כדי להשיג את המטרות שלהם, אשר בסופו של דבר מאפשר להם לחוות הצלחה והצלחה. לכן ניתן לראות במאמציהם הבלתי נלאים סוג של מזל.

סרטן: עליות ומורדות, אבל תמיד נאמן

נשלט על ידי הירח, סמל של אינטואיציה ורגשות, סרטן יכול לעבור תקופות של מזל יוצא דופן ומעברי מדבר, בהתאם לתנודות של מצב הרוח שלהם. עם זאת, אופייה הנאמן והמגן מאפשר לה תמיד לקבל את תמיכתם של יקיריה בעת צרה.

סימנים שנחשבו פחות ברי מזל

לחלק מהסימנים אין מוניטין של ברי המזל ביותר, אבל זה לא מונע מהם לחוות הצלחה בחייהם:

 • רם
 • ג’מיני
 • אריה
 • דלי
באותו נושא :  על פי ההורוסקופ הסיני, המזל מגיע בפברואר עבור 2 המזלות האלה

טלה: אימפולסיביות והרפתקאות

מזל טלה נשלט על ידי מאדים, כוכב הפעולה והאנרגיה. סימן זה נוטה לפעול באופן ספונטני, אשר יכול לפעמים להוביל אותם למצבים מסובכים. עם זאת, גישה נועזת זו גם מאפשרת לו לנצל הזדמנויות ייחודיות וללמוד יותר על העתיד.הימנע מהטעויות שלך כדי לחזור טוב יותר.

מזל תאומים: חוסר יציבות ותנועה מתמדת

בדיוק כמו מזל בתולה, מזל תאומים נמצא תחת השפעתו של מרקורי, סמל לתקשורת ואינטלקט. לעתים קרובות יש להם רעיונות טובים והזדמנויות גדולות, אבל הקושי שלהם להתיישב וחוסר יציבות יכול לגזול מהם כמה סיכויי הצלחה.

מזל אריה: גאווה ואמביציה

תחת שלטון השמש, סמל הסמכות והכוח, מזל אריה הוא מזל שאפתני וגאה. תכונות אלה מניעות אותו לכוון גבוה, אך לעיתים יכולות לעוור אותו להזדמנויות האמיתיות הנקרות בדרכו. בנוסף, מכשולים בדרכה עלולים להיתפס כעוולות ולא כאתגרים שיש להתגבר עליהם.

דלי: מקוריות ועצמאות

נשלט על ידי אורנוס, כוכב השינוי והחדשנות, מזל דלי הוא מזל בעל חזון וחושב קדימה. יצירתיות מולדת זו מאפשרת לילידי מזל דלי לחקור נתיבים חדשים, גם אם זה אומר לא תמיד ללכת בדרכים מסורתיות או צפויות. כתוצאה מכך, המזל שלהם הוא לעתים קרובות לזלזל כי זה לא יכול להיות גלוי במבט ראשון.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.