האם ידעת שצורת הסנטר שלך חושפת את התכונות הדומיננטיות של האישיות שלך?

כל פרצוף הוא יצירת אמנות ייחודית, ובין התכונות המציירות את דיוקננו, הסנטר תופס מקום מיוחד. אבל האם ידעתם שההבלטה הגרמית הקטנה הזו אינה מוגבלת לשרטוט קווי המתאר של הפנים שלנו? זה יכול להיות גם רמז חושפני לפסיכולוגיה העמוקה שלנו. בואו נסתכל על הקשר המסקרן בין צורת הסנטר שלכם לבין סודות האישיות שלכם.

הסנטר, השתקפות של הנפש?

ה פיזיונומיהפעם נחשב פסאודו-מדע, טען כי צורת הפנים יכולה לחשוף היבטים של אישיות., בעוד רעיון זה כבר זמן רב שנוי במחלוקת, הוא חווה התעוררות מחודשת של עניין הודות למחקרים אחרונים המציעים את קיומם של קשרים מסוימים בין מורפולוגיה של הפנים לבין תכונות אופי מסוימות.

קווי המתאר של האישיות

קווי המתאר והמבנה של הסנטר שלנו יהיו אפוא השתקפות של אופיינו. בואו ניקח את סנטר עגול זה קשור לאהדה וחברותיות.: אנשים עם סנטר תחוב פנימההתבטאות עצמית מסוימת, יכולה להדגיש את חוש ההקשבה שלהם ואת שיקול דעתם., אחד סנטר מחודד לעתים קרובות יצביע על אישיות פיקנטית, מונפשת על ידי סקרנות ונטייה להרהור. ה סנטר מרובע מתפרש לעתים קרובות כסימן לנחישות חזקה ולנטייה לפקוד. לבסוף, לגבי סנטר בולטזה יצביע על נטייה חזקה להתמדה ועקשנות, הנתפסות לעתים קרובות כתכונות מנהיגות.,

צורת הסנטר בבלט חברתי

השפעת צורת הסנטר על יחסים בינאישיים הוא נושא של קסם. ואכן, הפנים הן הקשר הלא מילולי הראשון שאנו מציעים לעולם. לפיכך, סנטר מוגדר היטב יכול להתפרש כסימן של ביטחון וביטחון, ובכך להקל על אינטראקציות חברתיות שבהן סמכות ואמינות מוערכים. לעומת זאת, סנטר פחות בולט עלול להוביל למערכות יחסים שבהן עדינות ואמפתיה שולטות.

באותו נושא :  לצמח שבחרתם יש סוד לגלות על חייכם.

הבנת הרמיזות של תכונות אלה יכולה להיות בעלת ערך, שכן היא לא רק מאפשרת לנו להכיר את עצמנו טוב יותר, אלא גם להיות מודעים לדימוי שאנו מקרינים וכיצד ניתן לתפוס אותו בעולם הסובב אותנו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.