האסטרולוגיה הסינית אמרה את דברה! אלה 2 סימנים הולכים להיות חודש דצמבר של אושר טהור

מאמינים באסטרולוגיה הסינית ותוהים לאילו מזלות יהיה סוף יוצא דופן לשנה? הרשו לעצמכם להיות מופתעים מהקסם של שביל החלב המזרחי, חודש דצמבר יהיה גן עדן אמיתי לשני המזלות הללו.

ההורוסקופ הסיני: ידע אבות בשירות העתיד שלכם

אסטרולוגיה, שנחשבה במשך זמן רב למדע חיוני בתרבות הסינית, נולדה לפני יותר מ-2,000 שנה באמצעות תצפיות קפדניות על מחזורים טבעיים, עונות השנה ובעלי חיים. המחקרים הראשונים שבוצעו התבססו על הלוויין העיקרי שלנו, הירח, ולאחר מכן הועשרו ונעשו מורכבים יותר על ידי הירושה השושלתית הסינית, שממנה נגזרת כיום השיטה הקדומה הזו של קריאת הסודות המעטים שהקוסמוס עשוי בהחלט להכיל.

גלגל המזלות הסיני: לוח שנה קוסמולוגי ייחודי

שונה מהותית ממקבילתה המערבית, מערכת סיווג השנים לפי גלגל המזלות הסיני תלויה במחזור הסקסגסימלי, או במחזור הקומבינטורי של שישים שנה. כל שנה היא חלק ממשפחה המיוצגת על ידי אחד משנים עשר בעלי החיים של גלגל המזלות (חולדה, שור, נמר, ארנבת (נקרא גם ארנב או חתול)דרקון, נחש, סוס, כבש, קוף, תרנגול, כלב וחזיר) ואחד מחמשת הענפים הטלוריים-קוסמיים (עץ, אש, אדמה, מתכת ומים) שנקבעו על ידי השפעתם של שני ענפים ארציים. כדי להגדיר את הסימן האסטרולוגי שלהם בלוח השנה הסיני, האדם מזדהה עם אחד משנים עשר בעלי החיים על פי שנת לידתם, בידיעה שהאחרון מתחיל בדרך כלל בין סוף ינואר לאמצע פברואר.

גלגל המזלות שונה מאוד מזה של האסטרולוגיה המערבית

בהסתמך בעיקר על מחזורי הירח ולא השמש, כמו גם על מושגים כמו היסודות הקוסמוגוניים וענפי כדור הארץ, גלגל המזלות הסיני משקף השקפת עולם המבוססת על עיקרון של מחזורים ואנרגיות הנעים ללא הרף כמו אלה של יין ויאנג, פעולת האיזון של האסטרולוגיה המזרחית.

באותו נושא :  לשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו יכול להיות סיכוי יוצא דופן בסוף השבוע הזה של 7 עד 8 באוקטובר

שני המזלות שהוקירו על ידי הכוכבים בדצמבר 2021

אז הנה אנחנו בחודש המיוחל, דצמבר, עבור חלק מהאנשים שמסמל את השמחה של תקופת החגים, בעוד שעבור אחרים זה יכול להיות שם נרדף לאושר אמיתי. על פי ההורוסקופ הסיני, הארנב והשור הם שני הכוכבים שנבחרו להגיע לנירוונה במהלך החודש האחרון של שנת 2021. הבה נסביר מדוע!

הארנב: סמל למזל והצלחה

המזל הרביעי במחזור גלגל המזלות הסיני, הארנב קשור לאושר והצלחה. חוכמה, אלגנטיות ורגישות הם המאפיינים המגדירים את גלגל המזלות הסיני הזה. בדצמבר 2021, סביר להניח שתכונות אלה יאפשרו להם לנצל עד תום את הימים האחרונים של השנה. החודש יימצא איזון, הן בחייהם המקצועיים והן בחייהם האישיים.

  1. רווחה: אנשים שנולדו תחת מזל הארנב ייהנו במהלך חודש דצמבר זה מחיוניות יוצאת דופן שתאפשר להם להיות עמידים יותר ללחצים סביבתיים וחיידקים. לילותיהם יהיו משקמים, ובכך יקדמו ריכוז מרבי במהלך ימיהם.
  2. חברותיות: האופי הדיפלומטי והמאחד של ילידי הארנב יעזור ליצור קשרים כנים עם הסובבים אותם, להביא תחושת שייכות וחברויות מחוזקות.
  3. העבודה: מונעים על ידי חוכמתם וקפדנותם, אנשים שנולדו תחת סימן הארנב יחוו הצלחה ניכרת בתחום המקצועי שלהם. הם יידעו לקבל את ההחלטות הנכונות, שיובילו לטיפוס החברתי שלהם.

שור: הברית בין כוח לשפע

תחת מזל שור, יציבות וכוח הם המאפיינים העיקריים. שקט נפשי זה מאפשר להם ליהנות באופן מלא מחודש דצמבר ולהתחיל את השנה החדשה בתחושה של להיות בדרך לאושר מוחלט.

  1. העבודה: בני מזל שור יהיו פעילים במיוחד בדצמבר, יפגינו נחישות ולא יעצרו בשום מכשול כדי להשיג את מטרותיהם. גישה מתמדת זו תוביל אותם באופן טבעי להצלחה מקצועית.
  2. באהבה: חודש דצמבר יוצב תחת סימן הרומנטיקה והחיבה שנמצאה בקרב ילידי מזל שור. הם יידעו להראות רוך ותשומת לב ליקיריהם. בני זוג לאורך כל החודש, ובכך מחזקים את השותפות הרומנטית שלהם.
  3. שפע צמחים: כמו כן מוזכר כי הצבעים הירוק ישלטו במהלך חודש דצמבר 2021 ויביאו הרמוניה, איזון ורעננות לאנשים שנולדו תחת מזל זה, ובכך יציעו תחושה של שלווה פנימית.
באותו נושא :  4 המזלות הללו צריכים להיות ערניים לבריאותם השבוע (יום שני, 13 בנובמבר).

לא משנה מה האמונה שלך, זה תמיד מעניין לדעת את הסימנים האסטרולוגיים הסיניים עבור המזלות השונים כדי ללמוד מהם או פשוט להשתעשע לדמיין את ההשפעה של הכוכבים על חיינו. עבור שני הנבחרים הללו, ארנב ושור, נראה כי הסימנים מבטיחים סוף זוהר ועשיר במיוחד לשנת 2021.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.