האסטרולוגיה הסינית מגלה תקופה של אושר מתקרב לשלושת המזלות הללו.

אסטרולוגיה סינית בת אלפי שנים מציעה הדרכה רבת ערך וחוכמה עמוקה כדי לעזור לנו לנווט בחיי היומיום שלנו. בהתאם למחזורים האסטרליים, חלק מהמזלות הסיניים עשויים להיתקל בהזדמנויות מאושרות, הגשמה אישית ומזל מוגבר במהלך שנים מסוימות. בואו נסתכל על שלושת המזלות שנהנים מתקופה של אושר מתקרב.

החולדה: שנה פורייה ודינמית

בשנת 2020, שנת חולדת המתכת, מי שנולד תחת סימן זה אולי חווה תקופה סוערת ולעיתים קשה. למרבה המזל נכון לשנת 2021, הגלגל מסתובב לטובתם. על פי האסטרולוגיה הסינית, שנת שור המתכת מעדיפה במיוחד אנשים עמידים ומתמידים, כמו אלה שנולדו תחת מזל החולדה.

תחזית לשנת 2022

הגעתה של שנת נמר המים מבשרת גם דברים גדולים עבור ילידי החולדה. מאמציהם המתמידים והמתמשכים יתוגמלו, ויוצגו בפניהם אפשרויות מקצועיות ומשפחתיות חדשות.

מזנון נוח בשנת 2023

אשרי החולדות! שנת ארנב העץ תמשיך לחייך אליהם, ותביא איזון בטוח בין העבודה לחיים הפרטיים. אושר כי הילידים של סימן זה יידעו איך להתענג.

הארנב: הזדמנויות נוצצות

אנשים שנולדו תחת סימן הארנב אינם נשארים בחוץ. עם אישיות רגועה ואינטואיטיבית, תהיה להם הזדמנות להתמודד עם פרויקטים מרגשים וברי השגה יותר כבר בשנת שור המתכת בשנת 2021. ה הדינמיות וההתמדה הטבועות בתאו יהיו מדבקות לארנביםשיראו את מאמציהם זוכים להכרה ולתגמול.,

מזל מאוהב לשנת 2022

הגעתה של שנת נמר המים תאפשר לילידים אלה להרגיש מחוברים יותר לסביבתם, ובכך תפתח את הדלתות למפגשים רומנטיים חדשים או אפילו לגיבוש קשר קיים. לארנבים בודדים יהיו את כל הסיכויים בצד שלהם למצוא אהבה בשנת 2022.

באותו נושא :  למה 2 המזלות האלה אף פעם לא מצליחים להתאהב? תשובה על פי אסטרולוגיה

מתיקות החיים בשנת 2023

עם כניסתה של שנת ארנב העץ שלהם, ילידי מזל זה יחוו תקופה של עדינות והגשמה אישית. שלב חיוני זה גם ייתן להם הזדמנות לדאוג לעצמם טוב יותר וליהנות מההפוגה הדרושה לאיזון.

הדרקון: הישגים מתגמלים

טעות באפוס הגדול של הישגיהם, הדרקונים יכולים לצפות לתקופה משגשגת במיוחד משנת 2021. ואכן, עם שנת שור המתכת, הילידים המלכותיים האלה ימצאו הזדמנויות שונות התנסו ביצירתיות שלהם והפיחו חיים בפרויקטים שלהם.

חידושים סדרתיים בשנת 2022

למרות שנמר המים עשוי להציב כמה אתגרים לדרקונים, עדיין תהיה להם היכולת להתמודד וללמוד מהעימות הזה. הם יוכלו להפוך מכשולים להזדמנויות להתקדמות באמצעות נחישותם ותעוזתם.

הדרקון ממריא בשנים 2023-2024

נרגע מהרוח הגבית של ארנב העץ בשנת 2023, הדרקונים ימשיכו בנסיקתם להישגים מקצועיים ואישיים חדשים עד לשיאה של שנת דרקון האש בשנת 2024. באותה שנה, הם ייהנו מתחייה חסרת תקדים, שתתרום לפיתוח חלומותיהם הנועזים ביותר.

  • המזלות הסיניים
  • 2021, שנת שור המתכת
  • 2022, שנת נמר המים
  • 2023, שנת ארנב העץ
  • 2024, שנת דרקון האש
  • 2025, שנת נחש האדמה
  • 2026, שנת סוס האש
  • 2027, שנת העז או הכבש או עז האש

בקיצור, השנים הבאות מבשרות אושר קרוב עבור הילידים של סימני העכברוש, הארנב והדרקון. שלושת המזלות האסטרולוגיים הללו יצטרכו לנצל את ההזדמנויות שמציעה להם האסטרולוגיה הסינית לחוות באופן מלא את התקופות המאושרות הללו ולהשיג הגשמה אמיתית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.