האש הפנימית שלהם פוענחה על ידי הפסיכולוגיה

זה נפוץ לנסות להבין את הרגשות של עצמך ושל אחרים, במיוחד במערכות יחסים רומנטיות. לשם כך, אסטרולוגיה יכולה להיות מקור מעניין בכך שהיא מיידעת אותנו על תכונות האופי הדומיננטיות של המזלות השונים. בואו נגלה יחד מהם המזלות הלוהטים ביותר וכיצד הפסיכולוגיה מסבירה את האש הפנימית שלהם.

אלמנטים אסטרולוגיים והשפעתם

לפני שנצלול לפרטים של כל שלט, חשוב לזכור שהם מקובצים למשפחות על פי האלמנטים השולטים בהם: מים, אש, אדמה ואוויר. ה משפחות רכיבים יש להם השפעה משמעותית על המאפיינים של הסימנים שלהם, ולכן על יכולתם להביע את התשוקה שלהם.

מים: הסימנים הרגישים והעמוקים

 1. סרטן
 2. עקרב
 3. דגים

ילידי שלטי המים נבדלים ברגישותם הרבה ובעושרם הרגשי. הם חיים בסימביוזה עם הרגשות שלהם ומחפשים כל הזמן ביטחון רגשי. אופיים האינטרוספקטיבי יכול להפוך אותם לבני זוג אוהבים ומסורים, אך גם רגישים ושבריריים.

אש: המזלות הלוהטים והדינמיים

 1. רם
 2. אריה
 3. קשת

מזלות האש נשלטים על ידי אנרגיה עוצמתית ובלתי נשלטת. הם שואפים לפעולה, תנועה וכיבוש. ההתלהבות העולה על גדותיה הופכת אותם לכריזמטיים, אך גם אימפולסיביים ופזיזים. הם נחשבים בדרך כלל הנלהבים ביותר על גלגל המזלות.

כדור הארץ: סימנים יציבים ופרגמטיים

 1. שור
 2. בתולה
 3. גדי

ילידי שלטי האדמה מניחים את רגליהם על הקרקע, הם מעוגנים במציאות ומעדיפים את הבטון. מעל לכל, הם מבקשים לבנות סביבה הרמונית ולהבטיח את ביטחונם החומרי. הם מבטאים את אהבתם בדיסקרטיות וללא הרף, ולא באמצעות דחפים נלהבים.

באותו נושא :  2 סימנים אסטרולוגיים שכדאי להיזהר מהם בתחילת אוקטובר.

אוויר: סימנים שמימיים ואינטלקטואליים

 1. ג'מיני
 2. מאזניים
 3. דלי

שלטי אוויר מעדיפים חילופי ותקשורת, הם פתוחים לאחרים ולרעיונות חדשים. הם משגשגים על סקרנות וחוויות מגוונות, אבל יכולים להיות שטחיים והפכפכים. מערכות היחסים הרומנטיות שלהם מבוססות בדרך כלל על הבנה אינטלקטואלית וספונטניות.

הסימנים הנלהבים ביותר והביטוי הארכיטיפי שלהם

בין הסימנים של גלגל המזלות, הנלהבים ביותר נמצאים בעיקר במשפחה של אלמנטים אש. למזל טלה, אריות וקשת יש דרך מיוחדת מאוד לבטא את התשוקות שלהם, בין אם מדובר בפעילות אמנותית או במערכות יחסים רומנטיות.

טלה: אנרגיה שאי אפשר לעמוד בפניה לכיבוש טרפה

האנרגיה הכובשת של מזל טלה היא חסרת תקדים בהצתת הלבבות החוצים את דרכו. אסרטיבי ודינמי, יליד טלה לעולם לא מוותר על אתגר ורץ קדימה לעבר מטרותיו. הפסיכולוגיה תנתח גישה זו במונחים של ארכיטיפ הלוחם, שעבורו תשוקה היא שם נרדף ללחימה, להתעלות על עצמך והרפתקה.

רצון ללא חת המתבטא על ידי חלקי הגוף הקשורים לסימן

באסטרולוגיה הרפואית, מזל טלה שולט בראש, החלק הראשון של הגוף בא במגע עם העולם החיצון, ובכך מדגיש

מיילטו:;
הגודל="2" פנים="אריאל">מזגו הלוהט והאוונגרדי. אין מקום להססנות או לחוסר החלטיות במזל טלה הלוהט; הוא מביע את התלהבותו ללא פילטר ובולט בחוצפתו.

האריה: ראוותנותו של מלך הג'ונגל

מזל אריה הוא המזל שמגלם בצורה הטובה ביותר את הרעיון של תשוקה בוערת. כל דבר בו משדר התרוממות רוח, ביטחון עצמי וכוח יצירתי. כמו הדיוות ביונסה, ריהאנה, סלינה גומז או ליידי גאגא שלכולן יש מזל שמש במזל אריה או בשילוב עם כוכבי לכת בוערים, ילידי האריה מעזים לעמוד על שלהם ולהאיר עם אלף אורות.

הזוהר הזוהר של השמש, הכוכב השליט של מזל אריה

באסטרולוגיה, מזל אריה מקובץ תחת שלטון השמש, מקור החיים והחום של מערכת השמש שלנו. אסוציאציה זו מעניקה לשלט הילה שאין להכחישה שמושכת מיד תשומת לב והערצה. יצירתיות, אהבה עצמית וסמכות הן תכונות שהופכות את ליאו לישות נלהבת..

באותו נושא :  מה מגלה מדע הפסיכולוגיה על הסערה הפנימית שלהם

מזל קשת: ההרפתקן הצמא לחופש ולאידיאלים

מזל קשת, סימן האש האחרון, אין להתעלות עליו כשמדובר בחגיגת התשוקה על כל צורותיה. מונחה על ידי הצמא הבלתי נשלט שלה לידע וניסיון, סימן זה משגר את עצמו כל הזמן לכבוש אופקים חדשים. הפסיכולוגיה תקשר בשמחה רוח חיפוש זו לארכיטיפ של החוקר או איש החזון.

הממד הרוחני כמנוע של תשוקה קשת

מזל קשת הוא מזל כפול, חצי אדם חצי חיה, מה שנותן לו רגישות מוגברת לערכים מוסריים ואתיים. חיבור זה לסוג של אידיאל יקר מזין את צמאונו לחיות באופן מלא ולממש את עצמו בכל הרמות.. עם יופיטר כמאסטר הפלנטרי שלו, מזל קשת מאמץ את ההזדמנויות שהחיים מציעים לו בביטחון ובאופטימיות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.