הדרך החכמה לחסל ריחות רעים על הבגדים שלך

האם אי פעם חוויתם את המצב המתסכל שבו, לאחר שכיבסתם ביסודיות את בגדיכם ותליתתם אותם על מתלה ייבוש, גיליתם שהם הפיצו ריח מעופש לא נעים? למרות שייבוש בגדים על מתלה ייבוש הוא חסכוני וידידותי לסביבה, הוא יכול לפעמים לגרום לריחות מעופשים להופיע. במאמר זה, נחשוף כמה טיפים פשוטים כדי למנוע בעיות אלה.

שליטה באמנות הקיפול והריווח

כשאתם תולים את הבגדים על מתלה הייבוש, הקפידו לקפל אותם היטב ולרווח אותם כראוי. טעות נפוצה היא לתלות בדים עבים או לערום בגדים זה על גבי זה, מה שמעכב את זרימת האוויר ומקדם לחות מתמשכת. אן ראסל מדגימה נקודה זו באמצעות מגבת לחה כדוגמה:

קחו את המגבת הזאת, היא הייתה רטובה אתמול בלילה, והיא עדיין מעט לחה במקום שבו היא נוגעת בסוודר צמר גדול.

לידיעתך:

  • פריטי לבוש כבדים יותר, כגון מגבות וסוודרים, דורשים מרווח גדול יותר ביניהם על מתלה הייבוש כדי להבטיח זרימת אוויר אופטימלית.

הגבלת זמן הייבוש

כדי למנוע מהבגדים לשבת על מתלה הייבוש זמן רב מדי, ראסל ממליץ לא לתת להם להתייבש יותר מ-24 שעות. בנוסף, כדי לזרז את תהליך הייבוש, השתמשו במאוורר כדי להפיץ אוויר קריר סביב הבגדים התלויים. גישה זו לא רק מפחיתה את זמן הייבוש, אלא גם מבטיחה פיזור אוויר אחיד, תוך הימנעות מלחות מתמשכת.

שימוש בחומרים סופגים

לפעמים כדאי להוסיף חומרים סופגי לחות ליד מתלה הייבוש או בארון כדי לעזור להסיר ריחות מעופשים מהבגדים. שימוש סודה לשתייהאשר ניתן פשוט לפזר על הבגדים שלך ולטאטא לפני האחסון., ניתן גם להוסיף חצי סודה לשתייה ישירות למכונת הכביסה בזמן הכביסה כדי להסיר כתמים עקשניים וריחות קרביים. שקיות פחם הן גם דרך נוספת לספוג ריחות רעים; פשוט הניחו אותם ליד מתלה הייבוש שלכם או בארון והחליפו/חדשו אותם בעת הצורך.

באותו נושא :  למה אתה לא צריך להישאר קרוב מדי למיקרוגל על פי מומחים אלה?

בדקו את יעילות מכונת הכביסה שלכם

כמו כן, ודאו שמכונת הכביסה פועלת כראוי ושהיא מנקה את הבגדים ביעילות. אם זה לא היה המקרה, זה יכול להיות הגורם לריחות מעופשים על הבגדים שלך.

  • בדקו את האטמים והמסננים של מכונת הכביסה כדי לוודא שהם נקיים וללא שאריות.
  • אל תהסס להשתמש במוצר מיוחד כדי לנקות ולתחזק את מכונת הכביסה שלך באופן קבוע.

בחרו בדטרגנטים יעילים יותר נגד ריחות רעים

נסו להשתמש בחומר ניקוי שנלחם במיוחד בריחות מעופשים. כיום, ישנם מוצרים זמינים בשוק עם נוסחה ספציפית כדי לחסל את החיידקים האחראים ריחות רעים. בחר מוצרים אלה אם שיטות מסורתיות אינן מספיקות כדי להיפטר מריחות על הבגדים שלך.

בקיצור

כדי למנוע ריחות מעופשים על הבגדים שלך, בצע את הטיפים הבאים:

  • שלוט באמנות הקיפול והריווח כדי לקדם זרימת אוויר אופטימלית סביב הבגדים שלך.
  • הגבלת זמן הייבוש אל תתנו לבגדים שלכם להתייבש במשך יותר מ-24 שעות והשתמשו במאוורר כדי לזרז את התהליך.
  • שימוש בחומרים סופגים כגון סודה לשתייה כדי למנוע ריחות ולחות.
  • תחזקו את מכונת הכביסה שלכם כל הזמן וודא שהוא פועל כראוי.
  • בחרו בדטרגנטים ספציפיים נגד ריחות אם צריך.

כך תוכלו ליהנות מבגדים רעננים נטולי ריחות רעים. נסו את הטריקים הפשוטים האלה וגלו מחדש את השמחה של ייבוש הבגדים שלכם באופן טבעי!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.