החיה שבאופן אינסטינקטיבי קופצת עליך בהתחלה אומרת הרבה על האישיות שלך!

אה, האינסטינקטים שלנו! לפעמים כל כך חושפני איך אנחנו מרגישים ומי אנחנו עמוק בפנים. יש לי משחק קטן בשבילכם היום, קליל אבל אינטרוספקטיבי, ותמיד עם קצת הומור, כי אנחנו לא רוצים לקחת את עצמנו יותר מדי ברצינות, נכון? 😉

צפה בסרטוןתמונה (דמיוני בהקשר שלנו). שני בעלי חיים מתוארים. איזה מהם אתה רואה ראשון?

מבחן אישיות

הצב 🐢 :

מזל טוב, גלאי צבים, אתם ישויות חיותעם אות "S"., אתה מרגיש את הרגשות כאילו אתה טועם יין טוב, בעוצמה ובעומק. האמפתיה שלך יכולה אפילו לזכות אותך במדליה אולימפית! עם זאת, איכות זו יכולה לפעמים לחזור כבומרנג. לתת לעצמך להיות מונחה על ידי הרגשות שלך זה כמו לתת לעצמך להתפתות על ידי עוד פרוסה של עוגת שוקולד: טעים ברגע, אבל לפעמים מקור של חרטה.

עצתי הנדיבה הקטנה: שמור על הרגישות שלך, זה אוצר. אבל, נסו להתחתן עם זה עם שמץ של ניתוח. רגשות הם מדריכים נהדרים, אבל לפעמים הם זקוקים למעט עזרה מההיגיון.

הארנבת 🐇 :

אתם צופים ארנבים, אתה כל כך אובייקטיבי שיגרום לך להחוויר שרלוק הולמס. המוח שלך מסתובב במהירות של 1000 מייל לשעה, מנתח, מעריך, מסיק מסקנות. אתם לא הטיפוס שמרשים לעצמכם להרגיע מילים יפות. לא, אתה רוצה עובדות, רק עובדות! חלקם עשויים למצוא אותך קצת נוקשה, אבל זה כנראה בגלל שהם מעולם לא היתה הזדמנות לראות את הלב הענק שלך בפעולה.

תזכורת מהירה לדרך: אובייקטיביות היא חוזקה, אבל אל תשכחו להקשיב לקול הפנימי הקטן שלוחש אמיתות מדי פעם את ההיגיון הזה מתקשה לתפוס.

אז מה אתם בעל חיים טוטם היום? והכי חשוב, אל תשכחו לקחת את הכל איתכם… פינצטה! אחרי הכל, מחר הצב יכול בהחלט להפוך לארנבת ולהפך.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.