החל מה-23 באפריל, 3 המזלות הללו יגשימו את הרצונות העמוקים ביותר שלהם

אסטרולוגיה טומנת בחובה הפתעות רבות, והחל מה-23 באפריל, שלושה סימנים הולכים לחוות תקופה משגשגת. כאשר הכוכבים מסתדרים, הבה נשליך את עצמנו לשלב זה שבו הרצונות העמוקים ביותר של שורכמה בתולה ו גדי יכול בהחלט להתעורר לחיים.

מבוא לאנרגיות קוסמיות שלאחר ה-23 באפריל

הזמן הוא רקע שעליו מצוירות השפעות אסטרליות, ו 23 באפריל מסמן תקופה מכריעה עבור כמה קבוצות כוכבים גלגל המזלות. בתאריך זה, השמש עושה את דרכה דרך מזל שור, ומחדירה אנרגיה של התחדשות ומילוי. צדקכוכב ההתרחבות והמזל, ממשיך את מעברו במזל טלה, מביא איתו רוח של יוזמה ותעוזה המטפחת התחלות חדשות., לכן הרטטים הקוסמיים סביב תאריך זה הם זרזים למימוש ולהגשמה, במיוחד עבור שלושת המזלות הארציים שלנו.

שור: שפע מעבר לפינה

הילידים של שורגאים ונחושים, עומדים להיכנס למעגל כמעט מוחשי של שפע., המעבר של השמש למזל שלהם מביא להם אנרגיה מחודשת וביטחון מוגבר בהשגת המטרות שלהם. במהלך תקופה זו, ונוס, כוכב האהבה והנוחות, מגדיל את קסמם הטבעי פי עשרה ופותח את הדלתות להזדמנויות פיננסיות וסנטימנטליות כאחד. בני מזל שור יכולים לצפות שהזרעים שהם זרעו בסבלנות יתחילו סוף סוף לנבוט. זהו זמן אידיאלי עבורם לעמוד על נוכחותם ולתבוע את מה שמגיע להם.

זה חיוני עבור בני מזל שור להישאר מקורקעים ולא להיכנע לחוסר סבלנות. המפתח הוא להמשיך לעבד את האדמה, בהתמדה ובריאליזם. הסיכויים לראות את חלומותיכם מתגשמים הם בשיאם, בתנאי שאתם עקביים במאמציכם.

מזל בתולה: נקודת מפנה בהגשמה אישית

ה בתולהשיטתי ואנליטי, ימצא בתקופה זו הזדמנות פז לקצור את פירות עבודתו הקפדנית., הרמוניה פלנטרית מעודדת התבוננות פנימית מועילה שיכולה להוביל לגילויים חשובים ולהבנה טובה יותר של הרצונות והשאיפות האמיתיים שלהם. זוהי הזמנה עבור בני מזל בתולה ליישר מחדש את מטרותיהם האישיות והמקצועיות, תוך הקשבה רבה יותר לקול הפנימי שלהם.

באותו נושא :  פברואר מחייך על שני המזלות הללו, האושר בדרך על פי גלגל המזלות הסיני

החלון האסטרלי שנפתח בסוף אפריל מבטיח להניע אותם לגבהים של הצלחה, כל עוד הם מרשים לעצמם להיות מודרכים על ידי האינטואיציה שלהם. העצה לבני מזל בתולה היא לשחרר את נטיותיהם לשלוט בכל דבר ולתת אמון רב יותר ביקום, שנראה כי הוא ערוך להתוות את נתיב שאיפותיהם העמוקות ביותר.

מזל גדי: שאפתנות פוגשת הזדמנות

ה גדיעם אופיו השאפתני והממושמע, מוצא את עצמו מתמודד עם התכנסות של הזדמנויות שעשויות בהחלט לגבש את שאיפותיו למציאות מוחשית., שבתאי, המדריך הפלנטרי שלהם, בהרמוניה עם היבטים אסטרולוגיים אחרים, מספק את הסביבה המושלמת עבור בני מזל גדי לקחת סיכונים מחושבים ולהרחיב את אופקיהם. זמן זה יכול לסמן שיא שבו מאמצים קודמים מתממשים בצורה של הכרה מקצועית והצלחה.

מומלץ להם לשמור על איזון בין נחישות לגמישות, ולרכוב על גל הנסיבות הטובות ככל שיתעוררו. עם פרגמטיות המתמתנת על ידי פתיחות מחשבתית חדשה, בני מזל גדי יכולים לצפות לראות הזדמנויות שמהדהדות עמוק עם שאיפותיהם ארוכות השנים.

טיפים למיצוי פוטנציאל

כאשר שלושת המזלות הללו מתכוננים לאמץ תקופה של צמיחה, חיוני לזכור כמה טיפים אוניברסליים לטיפוח ומיקסום הפוטנציאל שלהם. ראשית, הישארו פתוחים לאותות מהיקום; האסטרולוגיה מלמדת אותנו שהתזמון הוא הכל. לאחר מכן, לעסוק באופן פעיל שיטות בריאות המקדמים בהירות מנטלית ורגשית, כגון מדיטציה או יוגה. זה יעזור להישאר ממוקדים ופתוחים לרטטים קוסמיים טובים.

זה גם חיוני לפעול עם iנטיות וחיוביות. האנרגיה שאתם מכניסים לעולם נוטה לחזור אליכם. טפחו סבלנות והכרת תודה; גם אם התוצאות אינן מיידיות, התהליך חשוב לא פחות מהתוצאה. קבל החלטות שקולות והתנגד לדחף להאיץ דברים. בטחו בתהליך ותנו לקוסמוס למלא את חלקו בתזמור תזמון ואירועים לטובה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.