הטריק הפשוט הזה למניעת שקיעת אבנית על הברזים שלכם

מבוא

ה גיר הוא האויב השקט של רובינטס שלנו, מצטבר בשקט עד כדי הכתמת היופי והיעילות של מתקני המטבח והשירותים שלנו. למרבה המזל, טריק סופר פשוט ובכל זאת, מעט ידוע בא להציל כדי למנוע את הפיקדון מינרלי זה להתיישב על הברזים שלך. הכנת החללים שלכם למים קשים מעולם לא הייתה קלה יותר. אז איך מוודאים שהמים באזור שלכם לא משאירים פסים? מאמר זה מנחה אותך לאורך השלבים הבאים: שיטות יעילות וטיפים מעשיים לפרידה מאבנית.

להבין את קשיות המים באזורך

כדי למנוע הצטברות אבנית, חיוני דע את קשיות המים באזור שלך. מים “קשים” כביכול מכילים ריכוז גבוה של מינרלים כגון סידן ומגנזיום, התורמים להיווצרות אבנית. למרבה המזל, ערכות בדיקה זמינות כדי למדוד קשיות זו ועוזרות לך לבצע את המדידות הדרושות.

השתמשו בחומץ לבן נגד אבנית

ה חומץ לבן הוא בעל ברית אמיתי במאבק נגד אבנית. החומציות הטבעית שלו ממיסה אבנית מבלי לפגוע בברזים שלכם. כדי להשתמש בשיטה זו, מלאו שקית ניילון בחומץ, חברו אותה לברז שלכם ותנו לאזור האבנית להיספג למשך מספר שעות, ולאחר מכן קרצוף בעדינות עם מברשת שיניים ישנה. אתה תהיה מופתע על ידי האפקטיביות של תרופה זו הביתה!

הטריק המפתיע של שעוות נרות

השימוש ב שעוות נרות כדי להגן על הברזים שלך מפני אבנית אולי נראה יוצא דופן, אבל זה יעיל באופן מפתיע. פשוט שפשפו את השעווה על משטחי המתכת כדי ליצור שכבת הגנה דקה שתדחה מים ואבנית. הטריק של הסבתא הקטנה הזו ראוי להתגלות מחדש ויכול בהחלט להאריך את חיי המתקנים שלכם.

באותו נושא :  הסרת אבנית במקלחת, טיפים מקוריים ועצות לניקיון

היתרונות של ייבוש שיטתי

לאחר השימוש, משטחים יבשים של הברזים והכיור שלכם יכולים להגביל מאוד את שאריות האבנית. הרגל של ניגוב יבש הוא לא רק עניין של ניקיון, אלא גם תורם לתחזוקה מונעת מפני אבנית. זו מחווה פשוטה שעושה את כל ההבדל בטווח הארוך.

מחוות יומיומיות להיפרד מאבנית

בנוסף לטיפים שהוזכרו, שלבו מחוות יומיות לשגרה שלך יכול להפחית באופן משמעותי את הסיכויים להצטברות אבנית. זה כולל התקנת מרכך מים, במידת הצורך, ושימוש קבוע במוצרים המיועדים לטיפול במים קשים. לכן, על ידי ביצוע כמה טיפים פשוטים אלה, תוכלו להאריך את חיי המתקנים שלכם ולשמור על הברק שלהם כמו ביום הראשון.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.