הירח החדש מביא איתו הפתעות עבור 3 המזלות האסטרולוגיים הללו ביום ראשון הקרוב, 10 במרץ

ביום ראשון, 10 במרץ, הירח החדש יופיע בשמיים, ושלב הירח הזה יביא איתו הפתעות לחלק מהמזלות. כדי לעזור לכם להבין טוב יותר את האנרגיות שיהיו בפעולה באותו זמן, הרכבנו רשימה של שלושה מזלות שיושפעו במיוחד מהירח החדש. בואו נגלה אם המזל שלכם הוא אחד מהם וכיצד אתם יכולים לנצל אנרגיות חדשות אלה.

מזל דגים: בוסט של אנרגיה וביטחון עצמי

מזל דגים כבר נמצא תחת השפעת כוכב הלכת השליט שלהם, נפטון, הקשור גם לירח. לכן, אנשים שנולדו תחת מזל זה יהיו רגישים במיוחד להשפעות של הירח החדש. ב-10 במרץ, מזל דגים ירגיש את הדחף להתקדם ולקחת יוזמהמשהו שהם יכלו לדחות או להימנע ממנו עד עכשיו.,

להפוך חלומות למציאות

במהלך תקופה זו, יהיה חשוב למזל דגים להביא את הפרויקטים והרעיונות שלהם לידי מימוש על מנת להפיק תועלת מלאה מאנרגיה מחודשת זו. הם גם יצטרכו להפגין ביטחון בעצמם וביכולותיהם להצליח במאמציהם.

כדי להפיק את המרב מהזמן הזה, בני מזל דגים יכולים לבצע טקס מולד ירח כדי לחזק את הקשר שלהם עם נפטון ולטפח את האינטואיציה שלהם. טקס זה עשוי לכלול: :

  • מדיטציה או שתיקה כדי להתמקד מחדש ולהקשיב לאינטואיציה שלך
  • מגע עם מים, כגון מקלחת, אמבטיה או הליכה ליד הים, כדי לשאוב אנרגיה מאלמנט זה הקשור למזל דגים ולירח
  • שימוש בתמציות ריחניות ושמנים אתריים כדי להרגיע את החושים שלהם ולעזור להם להירגע

מזל בתולה: המזל מעדיף את הנועזים

בני מזל בתולה נוטים לעתים קרובות להיות אנליטיים ופרגמטיים מדי, מה שיכול למנוע מהם לנצל הזדמנויות כאשר הם מתעוררים. זה נפוץ עבור מזל בתולה להחמיץ הזדמנויות ייחודיות מחשש לקחת סיכונים.

באותו נושא :  מקסימום אנרגיה ומוטיבציה מוגברת לסימנים אלה בסוף פברואר.

עם זאת, השפעת הירח תוכל להציע אותם נקודת מבט שונה על קבלת החלטות ולעודד אותם לצאת מאזור הנוחות שלהם.

הזדמנויות חדשות והצלחה מקצועית

כך, במהלך מולד הירח הזה, בני מזל בתולה יוכלו לפגוש אנשים או מצבים שידחפו אותם לחשוב מחדש על הבחירות וסדרי העדיפויות שלהם. תהיה להם הזדמנות לפתח את הקריירה שלהם, חיי אהבה או יצירתיות על ידי נקיטת יוזמות נועזות.

כדי להבין טוב יותר את האנרגיות החדשות הללו, בני מזל בתולה יוכלו לשאוב השראה מההתחדשות שהבטיח הירח החדש ולהתחיל פרויקט שהם דחו זה מכבר. הם גם יוכלו לכתוב רשימה של דברים שהם רוצים להשיג או מיומנויות שהם רוצים לפתח במהלך תקופה זו.

מזל קשת: חיבור עם אחרים נמצא באור הזרקורים

כמזל אש, מזל קשת משגשג על אנרגיה חיובית ודינמית. עם זאת, מולד הירח במזל דגים עשוי לעודד אותם להראות את הצד הרגיש והאנושי יותר שלהם.

דווקא במערכות יחסים עם אחרים ירגישו בני מזל קשת הצורך לבטא יותר את רגשותיהם ולהבין טוב יותר את רגשות הסובבים אותם.

בניית מערכות יחסים חזקות

על מנת לתפוס באופן מלא את ההזדמנויות שהירח החדש הזה מביא איתו, בני מזל קשת יצטרכו ללמוד להקשיב באופן פעיל לחבריהם ויקיריהם, ללא שיפוט או חוסר אמון. בדרך זו, הם יכולים ליצור קשרים חזקים המבוססים על אמון הדדי והבנה.

כחלק מכך, הם עשויים לשקול פעילויות שונות כדי לחזק את הקשרים עם חברים ובני משפחה:

  • ארגן פגישות או טיולים עליזים
  • השתתפות בפרויקטים קולקטיביים או סולידריים
  • מתן מתנות באופן ספונטני כדי להראות את תמיכתם וחיבתם

עבור בני מזל קשת שמרגישים השראה מיוחדת מהאנרגיה של הירח החדש, מערכות יחסים אלה יכולות להפוך לשיתופי פעולה אמיתיים ולעזור להשיג מטרות משותפות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.