הירח המלא בינואר במזל אריה (25 בינואר) ישפיע מנטלית על כמה מזלות

תופעת ירח מלא הוא אירוע שתמיד מעורר עניין וקסם. על פי האסטרולוגיה, יש לה השפעה מיוחדת על אנשים שנולדו תחת מזלות שונים. יום חמישי 25 בינואר למחרת, יגיע תורו של הירח המלא אריה לזרוח בשמי הלילה ולהשפיע על רווחתנו הנפשית. אילו סימנים יושפעו ביותר? בואו נגלה יחד את התחזיות האסטרליות העיקריות לתקופה זו.

מאפייני הירח המלא במזל אריה

מזל אריה נשלט על ידי השמש, הנחשבת לכוכב המלך במערכת השמש. הוא מסמל חיוניות, עצמאות, ביטחון עצמי, אך גם גאווה ואנוכיות. במהלך הירח המלא במזל אריה, תכונות אלה יכולות להיות מוגברות ולגרום להפרעות רגשיות ומנטליות אצל אנשים מסוימים.

ההשפעה של כוכב זה על המוח שלנו

אנרגיות הירח מהדהדות ברגשותינו ובתודעה הלא מודעת שלנו. הם מעודדים אותנו להתבונן עמוק יותר על חיינו הפנימיים ולהיות מודעים למה שצריך להתאים או לשנות. הירח המלא במזל אריה יכול אפוא לגרום למזלות האסטרולוגיים הנוגעים בדבר להטיל ספק בגישתם, באמונותיהם ובהתנהגויותיהם.

המזלות האסטרולוגיים המושפעים ביותר מהירח המלא הזה

על פי התחזיות האסטרליות, הירח המלא במזל אריה ב-25 בינואר ישפיע במיוחד על מזלות אש (אריה, טלה וקשת) וכן מזלות קבועים (שור, עקרב ודלי). הנה מה שהם יכולים לצפות במהלך תקופה זו:

אריה

מולד במזל אריה, ירח מלא זה במזל שלכם מייצג רגע מפתח עבורכם. הרהורים סביב השאיפות האישיות שלך יתחזקו, וזה יהיה הזמן לטעון את עצמך ולהעז להראות לעולם מי אתה באמת. היזהר, עם זאת, לא לתת לאגו ולסמכות להשתלט, מכיוון שזה עלול להיות לא מועיל.

באותו נושא :  סוף שבוע, אהבה ותשוקה מחכים לכם לארבעת המזלות האלה!

רם

טלה יקרים, ירח מלא זה יביא לקדמת הבמה את תשוקתכם להכרה ולהערצה. אתה תהיה להוט לחלוק את הכישרונות וההישגים שלך עם אחרים, אבל להיזהר לא ליפול לתוך שטחיות או אקסהיביציוניזם. במקום זאת, נסו להשתמש באנרגיות אלה כדי לעורר השראה ולעודד את הסובבים אתכם.

קשת

כבני מזל קשת, אתם תתמודדו עם שאלות לגבי הדרך בה אתם ניגשים לתוכניות ולחלומות שלכם. הצורך למצוא איזון בין שאפתנות לריאליזם ידחוף אותך לחשוב על המטרות שלך ולחשוב מחדש על איך אתה משיג אותם. היו בטוחים, תקופה זו תעזור לכם להבין טוב יותר מה חיוני לרווחתכם.

שור

מזל שור היקר, הירח המלא במזל אריה צפוי לשבש את חיי היומיום שלכם ולהדגיש מתחים יחסיים או מקצועיים. יהיה עליך להטיל ספק במיקום שלך ולמצוא פתרונות כדי לפייס את הקונפליקטים האלה. אל תחששו לבקש תמיכה מאנשים קרובים אליכם ולגלות אמפתיה.

עקרב

כמזל עקרב, אנרגיות הירח יתמקדו בחיי האהבה ובמערכות היחסים הרומנטיות שלכם. יהיה חשוב לתקשר, להביע את עצמך בכנות ולהימנע מדברים שלא נאמרו. תקופה זו יכולה להיות גם הזדמנות להתמקד מחדש ברצונות האישיים שלך ולמצוא תנופה יצירתית חדשה.

דלי

מזל דלי הוא המזל ההפוך למזל אריה, ירח מלא זה ידגיש את הניגודים והסתירות בין שתי אנרגיות אלה בחייכם. מתח פנימי יכול להוביל לעצבנות ואפילו חרדה. נסו להתמקד מחדש במשאבים הפנימיים שלכם ולא להיכנע ללחץ חיצוני.

טיפים שיעזרו לכם להפיק את המרב מהירח המלא הזה במזל אריה

כדי לנצל את האנרגיות האסטרליות, המזלות הנוגעים בדבר יכולים לעקוב אחר ההמלצות המעטות הבאות במהלך הירח המלא במזל אריה:

  • עשו מדיטציה ודמיינו את המטרות שלכם
  • הביעו בחופשיות את רגשותיכם ורגשותיכם
  • להיות אדיב וקשוב לעצמך ולאחרים
  • נתק את עצמך ממבטם של אחרים וטפח הערכה עצמית
  • מציאת איזון בין שאפתנות לענווה
באותו נושא :  מהשבוע השני של מרץ, שפע כספי מובטח עבור 3 מזלות אלה, על פי אסטרולוגים.

לכן, הירח המלא במזל אריה ב-25 בינואר מזמין אותנו להיות מודעים לפוטנציאל שלנו ולשאיפות העמוקות ביותר שלנו. בין אם מדובר בהצלחה בחיים המקצועיים, האישיים או הרגשיים שלכם, שלב הירח הזה מעודד מזלות אסטרולוגיים להתעלות על עצמם תוך הקפדה על איזון מסוים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.