הירח המלא בנובמבר (27 בנובמבר) מגיע וישנה את שני המזלות האסטרולוגיים הללו!

הלילה של 27 בנובמבר מסמן את המראה של ירח מלא בחודש זה. חובבי אסטרולוגיה יודעים שלאירוע זה יכולה להיות השפעה משמעותית על המזלות. בואו נסתכל איך הירח המלא בנובמבר הזה ישנה וישפיע באופן ספציפי על שני מזלות כוכבים!

מהם המזלות המושפעים מהירח המלא הזה?

הסימנים האסטרולוגיים של האדם נקבעים על ידי מיקום השמש בזמן לידתו. עבור הירח המלא בנובמבר הקרוב, אלה תאומים וקשת, שהולכים לחוות טלטלה אינטנסיבית במיוחד בכמה היבטים של חייהם. כך אנרגיית הירח הזו יכולה להשפיע על שני המזלות האלה:

השפעה על מזל תאומים

עבור מזל תאומים, זה ירח מלא הוא אתגר אמיתי! ואכן, אנשים שנולדו תחת סימן זה נוטים לחוות חוסר יציבות רגשית מסוימת בתקופה זו, אך יוכלו לנהל אותה בהצלחה הודות ליכולתם המדהימה להסתגל.

מכיוון שהאור מהירח יגרום ל עוצמת בני מזל תאומים עשויים גם למצוא את עצמם מתמודדים עם רצונות שהם עדיין לא חקרו ושעשויים לדחוף אותם מעבר לגבולותיהם. זהו הזמן המושלם לצלול לתוך היקום החדש הזה, שלא נחקר, ולנצל אותו להתפתחות האישית שלהם.

השפעה על מזל קשת

עבור בני מזל קשת, האנרגיה של הירח המלא תהיה מקור השראה אמיתי! אכן, אנשים אלה יידחפו לעבר יותר מאשר יצירתיותבין אם בחייהם המקצועיים ובין אם בחייהם האישיים.,

אבל ראו הוזהרתם, תקופה זו של יצירתיות מוגברת יכולה גם לגרום לפיזור מסוים אם לא מנוהלת היטב. בני מזל קשת יצטרכו להיות ממושמעים ולהישאר מקורקעים במציאות כדי שלא ילכו לאיבוד בדרך.

באותו נושא :  השבוע הזה עשוי להיות קשה מאוד עבור שלושה מזלות אלה: הנה הסיבות!

כיצד נוכל לנהל את השינויים הללו בצורה הטובה ביותר?

חיוני להיות מודעים לכל התהפוכות הללו הנגרמות על ידי הירח המלא על מנת להיות מסוגלים להפיק מהן את המרב. הנה כמה טיפים שיעזרו למזל תאומים ולמזל קשת לנווט בהצלחה בתקופה זו:

השתמשו באנרגיה זו כדי לחקור נקודות מבט חדשות

ה ירח מלא מייצג שער של אנרגיה שבו ניתן לגלות היבטים של עצמך שעדיין נסתרים. עבור תאומים וקשת, זהו הזמן המושלם להיפתח לחוויות חדשות ולחשוב מחדש על האופן שבו הם ניגשים למצבים השונים איתם הם מתמודדים.

ללמוד לנהל את עוצמת הרגשות

זה חיוני עבור שני סימנים אלה לדעת איך לשלוט ברגשות שלהם כדי למנוע להיות מוצף על ידי אותם. עליהם ללמוד לקבל ולהכיר בהם מבלי להיסחף, מה שיאפשר להם לחיות את התקופה הזו בשלווה רבה יותר.

פונים לסובבים אתכם

לנוכח כל התהפוכות הפנימיות הללו, זה יכול להיות מועיל עבור תאומים וקשת לחלוק את דאגותיהם עם יקיריהם. בדרך זו, הם יוכלו ליהנות מתמיכה רבת ערך בזמנים סוערים אלה.

מה צופן לנו הירח המלא באופן קולקטיבי?

למרות שזה ירח מלא בנובמבר ישפיע בעיקר על מזל תאומים ומזל קשת, אך בכל זאת מדובר באירוע ציון דרך עבור כל המזלות. השפעתו הכוללת תכלול:

  • זריקת מרץ
  • רגשות מועצמים
  • הקשבה טובה יותר לצרכים הפנימיים שלנו

הקסם של הירח המלא האחרון של 2021

זה הירח המלא הלפני אחרון של השנה מגיע להאיר את השמיים שלנו, לא רק עבור תאומים וקשת, אלא גם עבור כל המזלות האחרים של גלגל המזלות. לכן, תקופה זו יכולה להציע לכולם הזדמנות ייחודית לחקירה, שינוי וצמיחה אישית.

עם הירח המלא הבא והאחרון שמתרחש בדצמבר, שלב זה מייצג זמן נהדר להתכונן להתחדשות ששנת 2022 טומנת בחובה עבורנו.

באותו נושא :  מזל זה ימשוך מזל וכבוד בשבוע הראשון של דצמבר, על פי האסטרולוגיה

אירוע שאסור להתעלם ממנו

בקיצור, ירח מלא בנובמבר הוא זמן מפתח עבור תאומים וקשת. היא מציעה להם את האופוזיציהחשוב להתעלות על עצמך ולהיפתח לנקודות מבט חדשות. עם זאת, אין לשכוח כי מהפך אסטרולוגי זה משפיע גם על כל המזלות האחרים ברמות שונות. אז נצלו את ההזדמנות להסתכל על עצמכם ולחיות את החוויה הזו במיטבה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.