הירח המלא בעקרב יכול להפוך את חייהם של 2 המזלות הללו על פיהם

לשמי הלילה יש הרבה מה להציע לנו. מפגש זוהר ב-24 באפריל, עם ירח מלא בעקרב. סימן לעומק ומסתורין, הירח הזה מבטיח לחשוף אמיתות ולנער אנרגיות, במיוחד עבור אלה בעולם. שור ו עקרב. מוכנים למסע רגשי אינטנסיבי?

כוחו של הירח המלא בעקרב

ה ירח מלא היא תופעה שתמיד שבתה את האנושות, וכשהיא מתרחשת בעקרב, כוחה על נשמותינו גדל פי עשרה. ב-24 באפריל, הירח המלא בעקרב מגלה את כוחו וצולל אותנו למים העמוקים של התבוננות פנימית. זה פותח את הדלת לשאלות מהותיות על הרצונות הסודיים ביותר שלנו, הדחפים הבלתי מוזכרים שלנו והרצונות שלנו לשינוי.

עם נוכחותו של הירח במזל מים קבוע זה, אנו מוזמנים להתמודד עם הצללים שלנו באומץ. אור הירח מאיר את מה שהיה נסתר קודם לכן, ומציע לנו הזדמנות לגשת להבנה עמוקה יותר של עצמנו ושל המניעים שלנו. השפעת העקרב מעודדת אותנו לשחרר את המיותר ולאמץ את שאיפותינו האמיתיות.

מזל שור מול הירח המלא ב-24 באפריל

בלב האלכימיה השמימית הזו, הילידים של שורמזל אדמה ויציבות, עשוי להרגיש מזועזע במיוחד., בניגוד ישיר לעקרב בגלגל המזלות, הירח המלא מעמת אותם עם שאלות עמוקות, הן מבחינה רגשית והן מבחינה חומרית. היציבות היקרה כל כך למזל שור עומדת למבחן, מה שגורם לאיזון מחדש הכרחי.

מזל שור היקר, זה יכול להיות הזמן המושלם לבחון את מערכות היחסים שלכם ואת מערכת היחסים שלכם למקום מבטחים. ייתכן שתרגישו צורך לחשוב מחדש מה באמת נותן לכם סיפוק ואושר. המהפך הזה הוא ההזדמנות שלכם לזרוע זרעים חדשים לעתיד, תוך טיפוח הסבלנות וההתמדה שמאפיינות אתכם. אמצו את השינוי בפתיחות וראו בו הזדמנויות לצמיחה בת-קיימא.

באותו נושא :  אחרי תקופה ארוכה וקשה, 4 המזלות האלה הולכים להיות כמה הפתעות נחמדות בשנת 2024

עקרב בלב מסלול הירח

באשר לילידי ה עקרבהם נמצאים בעין הסערה הירחית., הירח הזה במזל שלהם יכול להעצים את הטבע הנלהב שלהם, לחשוף רגשות עזים ולהצית תשוקה ללידה מחדש. מזל עקרב מוזמן לתעל את העוצמה הזו כדי להביא למטמורפוזה פנימית.

היו מוכנים, עקרבים, לאמץ את הכוח הטרנספורמטיבי של הירח המלא הזה. אינסטינקט הריפוי הטבעי שלך מתעורר; השתמש בהם כדי ללכת מעבר למראית עין ולחדש את ההיבטים של החיים שלך הזקוקים לכך. אל תפחדו להתמודד עם האמיתות הקשות, כיוון שהן יהיו הבסיס למבנה האישי החדש שלכם. זהו רגע פריבילגי להשאיר מאחור את מה שכבר לא משרת אתכם ולצאת מחודשים.

טיפים להתמודדות עם מערבולת רגשית

האנרגיות העזות של הירח המלא בעקרב דורשות מכולנו, ובמיוחד ממזל שור ועקרב, למצוא דרכים להישאר מקורקעים. מומלץ לאמץ פרקטיקות כגון מדיטציה או כתיבה יומיומית כדי לנווט במים העכורים של תקופה זו.

אל תזלזלו בחשיבות הטיפול העצמי. תרגילי נשימה, טיולים בטבע או אפילו מפגשי יוגה יכולים לעזור לכם להתמודד עם גלים רגשיים. זה גם מועיל להביע את הרגשות שלך, בין אם באמצעות אמנות, תקשורת או טקסים של שחרור. מצאו את האיזון בין להרפות לבין שמירה על שלמות רגשית.

סקירה אסטרולוגית גלובלית

כדי להבין את גודלו של הירח המלא הזה בעקרב, חשוב לקחת בחשבון את תצורות כוכבי הלכת המלוות אותו. היבטים מתוחים מסוימים יכולים להגביר את הלחץ לשינוי, בעוד היבטים אחרים נזילים יותר יכולים לספק תמיכה ברגעי ספק.

הירח הזה מזכיר לנו שאנחנו מתפתחים כל הזמן ושכל מחזור הוא הזדמנות להתחיל מחדש. עבור שור ועקרב, הירח המלא הזה מייצג נקודת מפנה, נקודת אל-חזור לעצמי אותנטי יותר. אמצו שיעורים שמימיים אלה וזכרו שכל סוף הוא ההקדמה להתחלה חדשה ומלאת הבטחה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.