הירח המלא הבא עשוי לגרום לשינויים גדולים בשני המזלות האסטרולוגיים הללו

לקראת 24 באפריל ירח מלאהכוכבים מנבאים., גלים של שינוי עבור חלקם. שני מזלות אסטרולוגיים, במיוחד, עלולים למצוא את עצמם מסובכים במערבולת טרנספורמטיבית. בואו נצלול יחד לתוך מסתרי הירח!

השפעות הירח המלא באסטרולוגיה

הירח המלא תמיד סיקרן ונתן השראה לאנושות. ב אסטרולוגיההוא מסמל את שיאן של אנרגיות הירח, ולעתים קרובות מציין זמן של התגלות או סיום., זהו זמן שבו הרגשות מועצמים ומצבים יכולים להגיע לשיא. הזוהר הכסוף של הירח המלא מאיר את הצללים של תת המודע שלנו, דוחק בנו התמודדות עם הרגשות העמוקים ביותר שלנו ולפעמים לקבל החלטות חשובות.

תנודות האנרגיה במהלך שלב ירח זה משפיעות על כל היצורים, אך חלקן בעוצמה רבה יותר מאחרות. תנודות הירח יכול להיות מעורר מודעות, מעורר מחשבה, ולעיתים אף להוביל לשינוי מהותי בחיינו. הם פועלים כזרז לשינוי, מעודדים אותנו להשאיר מאחור את מה שכבר לא משרת אותנו.

הסימן הראשון באור הזרקורים

המזל האסטרולוגי הראשון שיודגש תחת השפעת הירח המלא הקרוב הוא שור. מזל אדמה זה, הקשור בדרך כלל ליציבות וקביעות, יכול היה להרגיש טלטלה ביסודותיו הרגילים. שור, צפו לגילויים בתחום החומרי או היחסי. זה יכול להיות זמן להעריך מחדש מה באמת חשוב לך, במיוחד כשמדובר רכוש ונוחות אישית.

עבור ילידי מזל שור, שינויים אלה יכולים להיות מתורגמים לרצון או לצורך לשנות את מצבם הכלכלי או לקבל החלטות חשובות לגבי מערכות היחסים הקרובות שלהם. השפעתו של ירח מלא זה מזמינה התבוננות פנימית, הכרה בערכיכם, ופעולה בהתאם. הזדמנות לצמיחה אישית מציגה את עצמה, נצלו אותה באומץ!

באותו נושא :  דעיכו אנרגיות הירח (8 בינואר), התכוננו לשחרר את העבר

המזל השני שהושפע מהירח המלא

הסימן השני שיש לשים לב אליו הוא עקרב. מזל מים הידוע בעוצמתו הרגשית ובעומקו, מזל עקרב יצטרך לנווט במים סוערים עוד יותר. היו מוכנים, עקרבים, לצלול אל מעמקי נשמתכם. אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם אמיתות נסתרות או תשוקות שנקברו זמן רב.

הירח המלא יכול לגלות סודות או להאיר היבטים בחייכם הזקוקים לשינוי. זוהי הזמנה לשחרר את העבר ולאמץ התחדשות, בין אם מדובר בחיים האישיים, המקצועיים או הרוחניים שלכם. אינסטינקט ההישרדות החזק שלכם והיכולת הטבעית שלכם להתחדש יכולים להפוך את התקופה הזו לקרש קפיצה אמיתי ל חוסן מחודש ואסרטיביות חזקה יותר.

טיפים לניווט במים הסוערים של הירח המלא

הירח המלא, אף שהוא מביא איתו את חלקו באתגרים, מציע גם הזדמנות ל חידוש. עבור בני מזל שור ועקרבים, רצוי לאמץ גישה של פתיחות ופתיחות למסרים מהיקום. תרגל מיינדפולנס ונסו לקרקע את עצמכם ברגע הנוכחי כדי להבין טוב יותר את הסימנים שנשלחים אליכם.

זה יכול להיות מועיל לנהל יומן במהלך תקופה זו כדי לעקוב אחר המחשבות וההשתקפויות שלך. זה יכול לעזור לך להבהיר את הרעיונות שלך ולהגדיר את כוונותיך למחזורים עתידיים. נתמך על ידי מדיטציה או תפילה, אתם עשויים למצוא את הכוח לשחרר את מה שכבר אינו בהרמוניה עם נתיב חייכם. הכרת תודה על הפקת לקחים תהיה כלי רב עוצמה להתקדמות.

כיצד סימנים אחרים יכולים לתמוך בשני סימנים אלה

דינמיקת הירח אינה משפיעה רק על המזלות המושפעים ישירות; הם משפיעים על הפסיפס האסטרולוגי כולו. חברים ואהובים של בני מזל שור ועקרב יכולים למלא תפקיד חשוב בתמיכה בהם. הראה את עצמך אמפתית ולהקשיב, ולהציע לעזור אם אתה מרגיש שהנוכחות שלך יכולה להיות מנחמת.

באותו נושא :  האם גלגל המזלות שלכם בר מזל באופן טבעי? גלה את הדירוג

לפעמים, הפעולה הפשוטה שללהיות שם ולחלוק רגע יכול לעשות את כל ההבדל. הציעו אוזן קשבת, הכינו ארוחה ליקירכם או הציעו טיול בטבע כדי להקל על הלחץ. אלו הן מחוות קטנות אשר, תחת השפעתו המיטיבה של הירח המלא, יכולות לחזק קשרים ולהקל על המעבר לשינויים שיבואו. לכן, כל שלט, בדרכו שלו, יכול לתרום לאווירה של תמיכה והבנה הדדית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.