הכוח החושפני המוזר של צורת כפות הרגליים שלך על האישיות שלך

אה, שלנו הרגליים ! מה יכול להיות יותר אישי ו… חושף? כמובן, אנחנו אוהבים לפנק אותם ולקשט אותם עם לכות יפות, אבל האם ידעת שהם יכולים לספר לנו קצת יותר על עצמנו ממה שאנחנו חושבים? וכן, קוראים יקרים שלי, גיליתי מבחן מדהים: צורת כפות הרגליים שלך יכולה לומר הרבה על האישיות שלך. יאללה, הדקו את חגורות הבטיחות (או יותר נכון את הסנדלים) ובואו נצא למסע האינטרוספקטיבי הזה… עם נגיעה של פנטזיה, כמובן!

test de personnalité

כף רגל מספר 1

אם שלוש הבהונות הראשונות שלך באותו גובה, מזל טוב, ייתכן שיש לך קווצת דם רומי אצילי בעורקיך. אבל, מעבר למוצא המלכותי האפשרי הזה, זה אומר שיש לך לב זהב. תמיד לראות את הטוב ביותר באחרים, אפילו באלה שהעולם לא בוטח בהם. וגם אם יש כאלה שינסו לנצל את נדיבותכם, יש לכם את השיק לא לתת לעצמכם שידרכו עליכם (משחק מילים מכוון!).

כף רגל מספר 2

האם כולם מסתדרים כמו חיילים? יכול מאוד להיות שיש לך מוצא גרמני. אנשים בקטגוריה זו הם לעתים קרובות קרני שמש, הימנעות קונפליקט ולהביא שלווה בכל מקום שהם הולכים. אם אתה נופל לקטגוריה זו, החברים שלך כנראה מרגיעים שיש אותך לצידם.

כף רגל מספר 3

אם אצבעות רגליך יורדות בחן כמו מנגינה מתוקה מהגדולה ביותר לקטנה ביותר, שלום הרפתקן! יש לך רוח חופשית ונועזת, תמיד מוכן לצאת להרפתקה חדשה. והזיכיון הזה? בלתי ניתן לעצירה. אתה אומר את מה שאתה חושב ללא כחל וסרק, וזה אולי מפתיע, אבל זה לא משנה, כי אתה נשאר נאמן לעצמך. ולקצת נגיעה היסטורית, מי יודע, אולי יש לך מקורות מצריים רחוקים?

באותו נושא :  האם אתה חולם מתוק או מישהו של פעולה? קח את מבחן האישיות האולטימטיבי הזה כדי לקבל את התשובה

רגל מספר 4

אם הבוהן השנייה שלך נותנת לבוהן הגדולה שלך אתגר נועז בכך שהיא עוברת אותה לאורך, אני בטוח איפשהו באילן היוחסין שלך, יווני קורץ לך. רגליים אלה שייכות לעתים קרובות לאנשים עם תשוקה לעבודה, יצירתיות חסרת גבולות ומוח מבריק. אם אתה נופל לקטגוריה זו, אל תתפלא אם אחרים רואים בך מנהיג טבעי.

לסיכום, לא משנה מה צורת כפות הרגליים שלכם, לכל כף רגל יש את הסיפור שלה, ואני משוכנע שהמפתח הוא ללכת בגאווה, בכל דרך שתבחרו. ואחרי הכל, קצת גילוי עצמי הרגליים עירום, זה לא יכול להזיק, נכון?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.