הם מאוד לבד! 3 המזלות האלה לא צריכים להיות במערכת יחסים

להיות במערכת יחסים זה לא חיוני לכולם. חלק מהמזלות מעדיפים לחיות את חייהם ללא דין וחשבון וליהנות מהרווקות במלואה. גלו את שלושת המזלות שהסימביוזה הטבעית שלהם עם בדידות הופכת מערכת יחסים רומנטית ללא חיונית.

מזל בתולה: אהבת החופש והעצמאות

ילידי מזל בתולה ידועים ברצינותם, בפרפקציוניזם שלהם ובצמא שלהם לידע. עם זאת, הרצון המתמיד הזה ללמוד ולהתפתח יכול לפעמים אומר לבלות הרבה זמן לבד כדי להתמסר באופן מלא אליו.

מוח לוגי ואנליטי

מזל בתולה הוא מזל אדמה, אשר בדרך כלל מעורר תכונות כגון יציבות וקרקוע. אעפ״כ בני מזל בתולה נוטים לתת עדיפות לחיפוש האישי שלהם אחר ידע וחקירה אינטלקטואלית. לכן, למרות שהם אינם סגורים לרעיון של להיות במערכת יחסים, ילידי סימן זה מעדיפים לעתים קרובות להישאר לבד כדי להתמקד טוב יותר בצמיחה האישית שלהם.

הצורך בשליטה ובאוטונומיה

הצורך של בני מזל בתולה בשליטה מסוימת על חייהם יכול גם להוביל אותם להעדיף בדידות. ילידי סימן זה הם לעתים קרובות נוח יותר להיות עצמאי, ועשויים להתקשות לחיות עם מישהו אחר.

מזל קשת: מזג ללא חת

מזל קשת נתפס לעתים קרובות כהרפתקן הגדול של גלגל המזלות. סימן האש הזה הוא מלא תשוקה, אמיתי, ויש לו רצון עז לחופש, מה שיכול לפעמים להוביל אותם להעדיף להיות לבד ולא במערכת יחסים.

הרפתקאות וחוויות

בני מזל קשת מחפשים כל הזמן אופקים חדשים. הם אוהבים לטייל, לפגוש אנשים חדשים וללמוד מיומנויות חדשות. הרצון שלהם לעצמאות והדחייה הטבעית שלהם מאחריות מוגזמת מקשים עליהם לעתים קרובות לשגשג באופן מלא במערכת יחסים רומנטית.

באותו נושא :  סוף שבוע רומנטי (20-21 בינואר) בפרספקטיבה לשלושה מזלות על פי האסטרולוגיה הסינית

אישיות לא טיפוסית

בני מזל קשת הם גם יצורים מאוד ספונטניים ואימפולסיביים. זה לא נדיר עבור מזל קשת לקבל החלטות מבלי לחשוב באמת על ההשלכות, אשר לפעמים יכול לגרום לבעיות במערכת יחסים רומנטית. כתוצאה מכך, הם מרגישים יותר בנוח כאשר הם לבד וחופשיים לנווט בעולם מבלי לדאוג לרגשות ולצרכים של בן הזוג.

דלי: אינטלקטואלי ואינדיבידואליסטי

מזל דלי הוא מזל אוויר, המעניק להם קלילות וזריזות מסוימת. ילידי סימן זה קשורים מאוד לחופש ולמרחב האישי שלהם, מה שהופך אותם לאנשים שלא בהכרח מרגישים צורך להיות במערכת יחסים כדי להיות מאושרים.

סקרנות אינטלקטואלית

מזל דלי מונע על ידי סקרנות שאינה יודעת שובע ודחף להתקדם כל הזמן בתחומים שונים. צמא זה לידע יכול לעתים קרובות להוביל אותם להשקיע זמן רב על האינטרסים האישיים שלהם, משאיר מעט מקום למערכת יחסים רומנטית.

עניין באינדיבידואליות

בני מזל דלי ידועים גם ביכולתם להעריך ולחגוג הבדלים אצל אחרים. באופן פרדוקסלי, משיכה זו לאינדיבידואציה מובילה לעתים קרובות את הילידים של סימן זה ל מתן עדיפות לאוטונומיה ולחופש אישי על פני חיים משותפים עם בן זוג.

פחד מכליאה רגשית

לבסוף, ילידי מזל דלי חוששים לפעמים מכליאה רגשית, ומעדיפים לשמור על מרחק מסוים משאר חברי גלגל המזלות כדי לא להרגיש מעוכבים.

להיות טוב לבד: הבחירה של כמה חברי גלגל המזלות

לכן אין זה מקרה ששלושת המזלות הללו מעדיפים לעתים קרובות את חברתם של מחשבותיהם ופרויקטיהם ולא של שותף. החיפוש האינטלקטואלי, הרוחני או ההרפתקני שלהם מאפשר להם לחיות חוויות מעשירות מבלי לעבור בהכרח דרך פריזמה של מערכת יחסים רומנטית.

ברור שכל פרט הוא ייחודי, ואין לפרש מגמות כלליות אלה כבלתי ניתנות לשינוי. כל יליד גלגל המזלות עשוי לפתח רצון להיות במערכת יחסים, או אפילו רצון בוער להקים משפחה, במהלך חייו. מצד שני, כמה סימנים יהיו נוטים יותר לפרוח במצבים בודדים, לתפוס אהבה ויחסים רגשיים עם אדם מסוים.מרחק ועצמאות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.