הם מעוררים קנאה. 4 סימנים שכולם חומדים בסתר

לעתים קרובות מתבטאת באופן לא מודע, התאווה מוסתרת במחוות וגישות רבות. בעולם שבו המראה וחפצי הערך חשובים, מעניין להסתכל על כמה סימנים שמסגירים את הדחף הבלתי נשלט הזה. הנה 4 סימנים שעשויים להצביע על תאווה סודית.

1. מבטים עיקשים ותשומת לב מוגזמת

הסימן הברור הראשון לחמדנות הוא מתעקש או בוהה במשהו או במישהו. זהו קוד תקשורתי לא מילולי שמשקף לעתים קרובות את המשיכה שלנו למה שאנו רואים. מבט ממושך יכול לסמן עניין עמוק בחפץ או באדם, כמו גם רצון אפשרי לרכוש.

היזהרו מהבעות מיקרו-פנים

למרות שאנשים מסוימים עשויים לנסות להסתיר יתרון. העניין האמיתי שלהם עם חיוך מאולץ או הבעה ניטרלית, מיקרו-הבעות פנים יכול גם לבגוד בתאוותם. סימנים אלה כוללים גבות מעט קמוטות, עיניים מכווצות, או מתח בפה.

2. חיקוי לא מודע של התנהגויות

אין זה נדיר למצוא כי כאשר אנו אוהבים משהו או מישהו, אנו נוטים לאמץ עמדות מסוימות או דרכים לעשות דברים. אכן,חיקוי לא מודע של התנהגויות הוא סימן לתאווה. זה יכול להתבטא בדרך של סטיילינג או לבוש דומה לזה של אדם נערץ, או באימוץ שפת גוף מסוימת.

חיקוי מחוות במהלך שיחה

במהלך שיחה, רמזים לא מילוליים יכולים גם לחשוף את החיקוי הזה, במיוחד כאשר האדם מולם מאמץ את אותן תנוחות או תנועות כמו האדם האחר. חיקויי מחוות אלה נתפסים לעתים קרובות כסימן לאהדה, אך הם יכולים גם לשדר משיכה ולבטא בסתר את הרצון לפתות או למשוך תשומת לב.

באותו נושא :  ירח חדש ביום חמישי, 11 בינואר, הזדמנויות גדולות מגיעות עבור 2 המזלות האלה

3. מחמאות מוגזמות או לא שגרתיות

מול חפץ או אדם שמעורר את קנאתנו, לפעמים אנחנו רוצים להראות את הערכתנו. עם זאת, מחמאות מוגזמות או לא שגרתיותבמיוחד כאשר חוזרים על עצמם, יכולים להיתפס כסימנים של תאווה., לדוגמה, הלל ללא הרף את תכונותיו של אדם או שבח אינסופי את יופיו של רכוש חומרי יכול להסתיר משיכה עמוקה יותר ותשוקה לרכוש.

החיפוש אחר אימות ואישור

במקרים מסוימים, מחמאות אלה מלוות גם בבקשת אישור ואישור מאחרים. האדם המדובר עשוי לנסות לבחון את המים כדי לראות אם הסובבים אותם חולקים את רגשותיהם או כדי לאמת בפומבי את המשיכה שלהם למושא התשוקה.

4. קנאה והשוואות בלתי פוסקות

הסימן האחרון לתאווה הוא קנאה ו השוואות מתמידות עם אנשים או חפצים אחרים. במצבים אלה, לעתים קרובות אנו נוטים לזלזל במה שאנחנו לא אוהבים כדי להעריך טוב יותר את מה שמעורר את הרצון שלנו. לדוגמה, ביקורת שיטתית על המראה, מסלול הקריירה או הכישורים של אחרים יכולה להיות סימפטום של תשוקה עמוקה.

הרצון להתעלות על אחרים

נטייה זו להשוות מצביעה גם על הרצון להתעלות על אחרים, להתעלות מעל השבר ולהפגין עליונות ברורה. ציור השוואות מאפשר לך להרגיע את עצמך על הערך של האובייקט הנחשק, תוך הדגשת חוסר שביעות הרצון שלך ממנו.

בקיצור, תאווה היא רגש אנושי מורכב שלפעמים קשה לפענח. עם זאת, על ידי התבוננות זהירה במחוות, עמדות וקודי תקשורת, ניתן לזהות כמה רמזים מסגירים. בין אם זה באמצעות מבטים עיקשים, חיקוי לא מודע, מחמאות מוגזמות או השוואות בלתי פוסקות, סימנים אלה מעידים על הקנאה הסודית שמסעירה את ליבם ומוחם של אנשים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.