המזלות האסטרולוגיים שחייבים להעז להתאהב ביום שלישי הקרוב (9 בינואר), על פי האסטרולוגיה הסינית

בתחילת השנה, הגיע הזמן לקבל החלטות אמיצות באהבה. האסטרולוגיה הסינית נותנת לנו רמזים על המזלות שצריכים לעשות את הצעד ולנסות את מזלם ביום שלישי הקרוב, 9 בינואר. בין אם אתה רווק או במערכת יחסים, גלה אם אתה אחד הסימנים שצריכים להתחיל.

סימנים שצריכים להעז לפתות

חלק מהמזלות הסיניים ממוקמים באופן ייחודי לנסות את מזלם עם האדם שהם נמשכים אליו. בהתאם למזל האסטרולוגי שלכם, הנה מה שהכוכבים מצפים לכם ביום שלישי:

 1. חולדה: זהו יום טוב לילידי לה ראט. אל תפחדו לצאת מאזור הנוחות שלכם ולהראות את עצמכם באור חדש.
 2. טיגריס: הנמר נוטה למתוח את גבולותיו, אבל היום הוא חייב להעז להביע את מה שהוא מרגיש. אנשים שנמשכים לנמר לא יוכלו לעמוד בפני הקסם המגנטי שלו.
 3. דרקון: הביטחון העצמי של הדרקון יהיה בשיאו היום. סימן זה חייב לנצל את האנרגיה הזו כדי להעז לעשות את הצעד הראשון לקראת יקירם.
 4. נחש: למרות המראה הרגוע והמאופק שלהם, ילידי הנחש מוכנים להפתיע באהבה במחוות רכות ואכפתיות.

סימנים שחייבים להעז להסתבך

עבור חלק מהסימנים הסיניים, יום שלישי הקרוב הוא הזדמנות לקחת צעד קדימה במערכת היחסים הרומנטית שלהם. בין אם אתם יחד כבר כמה חודשים או כמה שנים, הגיע הזמן לקחת אחריות:

 1. ביזון: תאואים צריכים ללמוד איך להביע את רגשותיהם היום כדי לחזק את מערכת היחסים שלהם. הזדמנות מצוינת להראות ליקירכם כמה אכפת לכם.
 2. סוס: הסוס זקוק ליציבות באהבה, והיום הזה מושלם לקחת את מערכת היחסים שלכם לשלב הבא. הכינו רגע רומנטי להצהיר על אהבתכם לבן / בת הזוג שלכם.
 3. קוף: חיי האהבה של הקוף יעמדו במרכז דאגותיו היום. הראה כנות ומחויבות לאחר המשמעותי שלך כדי לחזק את האיחוד שלך.
 4. תרנגול: בדרך כלל לא מאוד אקספרסיבי, התרנגול חייב להדגיש את הצד המגונן והמסור שלו כדי שמערכת היחסים שלו תוכל להתפתח. הראו לבן הזוג שלכם שאתם מוכנים להשקיע את הלב והנשמה שלכם בבניית עתיד משותף.
באותו נושא :  בסוף השבוע של 3 עד 4 בפברואר, גלגל המזל יסתובב, אבל עבור אילו מזלות?

סימנים שצריכים להעז להטיל ספק בעצמם

לבסוף, עבור חלק מהמזלות הסיניים, יום שלישי הקרוב הוא הזדמנות לקחת צעד אחורה ממערכת היחסים הרומנטית שלהם ולהטיל ספק בציפיות שלהם:

 1. ארנב: ילידי ארנבים נוטים לראות את העולם באופטימיות ובקלילות. היום, הגיע הזמן לחשוב על ההיבטים העמוקים יותר של מערכת היחסים שלכם כדי לחזק את יסודותיה.
 2. עז: על העז למצוא את האיזון בין רצונם בעצמאות לבין הצורך שלהם להיות נאהבים. התבוננות פנימית נחוצה כדי להבין טוב יותר מה אתה באמת מחפש באהבה.
 3. כלב: הכלב קשור מאוד למשפחתו ולאהוביו, אך לעיתים על חשבון חייו כזוג. בדקו את סדרי העדיפויות שלכם כדי שלא תתנו לבן הזוג שלכם להרגיש שנשאר מאחור.

נקודות מרכזיות

בין אם אתם רווקים או במערכת יחסים, היום הזה של יום שלישי, ינואר 9ממוקם תחת סימן הכוכבים הסיניים, תורם להחלטות נועזות באהבה., עבור כל המזלות הסיניים, זה הזמן לבחון את חיי האהבה שלהם ולנצל את ההזדמנויות שצצות כדי לצאת להרפתקה חדשה או לחזק את מערכת היחסים הנוכחית שלהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.