המזלות המרדניים ביותר: איפה אתם עומדים?

בעולם העצום של האסטרולוגיה, ישנם 12 מזלות. כל מזל אסטרולוגי הוא ייחודי מבחינת אישיות, אנרגיה והתנהגות. סימנים מסוימים ידועים כמרדניים יותר מאחרים, ולכן איפה אתה עומד בסולם המרד? במאמר זה, נחקור את המזלות המרדניים ביותר ונגלה עד כמה הם שונים מהשאר.

ט. מזלות אוויר: דלי, תאומים ומאזניים

יש. מזל דלי: אלוף המרד

מזל דלי הוא ללא ספק המזל המרדני ביותר בגלגל המזלות. נשלט על ידי אורנוס, כוכב המהפכה, מזל זה הוא בדרך כלל עצמאי ומכוון לחידוש. אנשים שנולדו תחת מזל דלי נוטים להיות בעלי דעות חזקות מאוד, אשר הם לא מפחדים להביע. הם גם נהנים לקדם מטרות שחשובות להם ונתפסים לעתים קרובות כדמויות פרובוקטיביות.

B. מזל תאומים: רוחות חופשיות ובלתי צפויות

מזל תאומים, הנשלט על ידי מרקורי, כוכב התקשורת, הם גם ספונטניים והרפתקניים. הם אוהבים להתנסות ולא אוהבים להתאים את עצמם לנורמות חברתיות. ג'מיניס הם בלתי צפוייםמה שיכול לגרום להם למרוד מטבעם, כי הם מסרבים להיות נעולים בקופסה.,

ג. מאזניים: מאבקים למען הגינות וצדק

מאזניים, הנשלטים על ידי ונוס, הוא סימן האוויר האחרון ברשימת המורדים בגלגל המזלות. למרות שהמרד שלהם עשוי להיות מעודן יותר, בני מזל מאזניים מתנגדים לעתים קרובות לאי-צדק ולאי-שוויון בעולם. הם מוכנים להילחם על הרשעותיהם עד הסוף.

באותו נושא :  כיצד ליקוי חמה משפיע על מזלות אסטרולוגיים?

II. מזלות אש: טלה, אריה וקשת

יש. האיל: נלהב ואימפולסיבי

מזל טלה, הנשלט על ידי מאדים, הוא גלגל המזלות המלא חיים ואנרגיה. תשוקה זו יכולה לפעמים להוביל את ילידי טלה להיות עקשנים ונחושים ללכת בדרכם שלהםגם אם זה נוגד את הציפיות של אחרים., סמל טלה הוא לוחם לוהט, מוכן להתמודד עם הכל ללא פחד.

B. האריה: גאה ושתלטנית

המזל האסטרולוגי של מזל אריה, הנשלט על ידי השמש, ידוע בנוכחותו המרשימה והמרשימה. הם אוהבים להוביל, ולפעמים זה יכול להוביל אותם התנגשות עם הרשויות. אריות מראים ביטחון עצמי רב, אשר יכול לתרום לגישה המרדנית שלהם.

ג. מזל קשת: הרפתקנים ונון-קונפורמיסטים

מזל קשת נשלט על ידי יופיטר, כוכב הצמיחה וההתרחבות, מה שנותן להם טעם מובהק להרפתקה ושינוי. ילידי מזל קשת מסרבים לעתים קרובות להתאים את עצמם לציפיות של אחריםמעדיפים ללכת בעקבות האמונות והחלומות שלהם.,

ג. מזלות מים ואדמה: פחות מרדנים?

יש. מזלות מים: סרטן, עקרב ודגים

שלא כמו מזלות אוויר ואש, מזלות מים הם בדרך כלל פחות מרדניים. סרטן, עקרב ודגים נשלטים כולם על ידי אנרגיות רגשיות יותראשר יכול להוביל ציות רב יותר לנורמות חברתיות., עם זאת, לכל אחד מהסימנים הללו יש מנגנוני הגנה משלו והוא יכול לבטא את המרד שלו בדרכים עדינות.

B. מזלות אדמה: שור, בתולה וגדי

ילידי מזלות האדמה נוטים להעדיף יציבות וביטחוןמה שלעתים קרובות נותן להם גישה פחות מרדנית., עם זאת, מזל שור יכול לפעמים להיות עקשן ולהתנגד לשינויים, בעוד בתולה מסוגלת לקבל החלטות עצמאיות המבוססות על האמונות שלה. מזל גדי המוצק, המעוגן היטב במישור האדמה, בוחר בדרך כלל להשתמש בכללים לטובתו, ולא למרוד בהם.

באותו נושא :  בסוף השבוע של 7 עד 8 באוקטובר, המזל מחייך על 2 סימנים אסטרולוגיים!

בקצרה:

ברור כי כמה מזלות נוטים יותר למרד מאחרים. דלי, תאומים, טלה ואריה יכולים להיות מזוהים כמזלות המרדניים ביותרבעוד ילידי סימנים אחרים עשויים לבטא מאפיין זה בצורה יותר ניואנסית או מעודנת., עכשיו, דעו היכן אתם עומדים ואל תתנו לעצמכם להיות נעולים בתוך קופסת גלגל המזלות, מכיוון שהאסטרולוגיה מציעה מגוון אינסופי של ניואנסים ואפשרויות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.