הנה הסיבה שבגללה אסור לכם להשתמש בתוכנית זו במכונת הכביסה שלכם

בעולם שבו זמן שווה כסף, אנחנו כל הזמן מחפשים לייעל כל שנייה בחיי היומיום שלנו. זה בהכרח כרוך במכשירי החשמל הביתיים שלנו, ומכונת הכביסה אינה יוצאת דופן. קול תוכנית מהירה מתפתה על ידי ההבטחה של כביסה אקספרס, אבל מה ההשלכות שאנחנו צריכים לצפות? מאמר זה בוחן מדוע יהיה זה חכם לנטוש את כפתור הפלא הזה, לטובת אפשרויות שמכבדות יותר את הכביסה שלנו ואת הסביבה שלנו.

הפגמים של התוכנית המהירה

כשזה מגיע לעשיית כביסה, אנשים רבים פונים ל תוכנית מהירה של מכונת הכביסה שלהם. ההבטחה לשטיפה מהירה היא מפתה, כן, אבל היא מטעה. אם אי פעם הוצאתם מטלית שהיא רק קצת פחות מוכתמת מאשר לפני שהוכנסה לתוף, זה בגלל שמצב זה לרוב לא מתאים לכלוך עיקש או דרישות טמפרטורה מסוימות. למעשה, זה עשוי אפילו לדרוש שטיפה שנייה, אשר, למרבה האירוניה, מכפיל את צריכת האנרגיה במקום לחסוך אותה.

וצריכת האנרגיה המוגברת הזו רחוקה מלהיות זניחה. מכונות שעובדות במלוא המהירות כדי לפצות על זמן כביסה קצר יותר משמעותן טביעת רגל אקולוגית שהיינו מעדיפים להימנע ממנה. לכן, מהירות מגיע עם עלות נסתרתלא פחות לניקיון הבגדים שלנו כמו לארנק שלנו ולכוכב הלכת שלנו.,

החלק התחתון השברירי של הבד המהיר

זה לא סוד שחלק מהבגדים שלנו דורשים עדינות רבה יותר מאחרים. ה טקסטיל עדיןבפרט, נמצאים בסכנה על ידי כפתור אקספרס מפורסם זה., מהירות, בשילוב עם טמפרטורות לא מתאימות, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך כגון התכווצות, עיוות או שחיקה מוקדמת של סיבים הראויים לטיפול מיוחד. פרט שאין להקל בו ראש כשחושבים על העלות של הבדים המשובחים האלה.

באותו נושא :  5 טיפים מעשיים להקלה על הניקיון היומיומי

תוכנית לכל כביסה

למרבה המזל, יש דרך פשוטה ויעילה לעקוף את החסרונות האלה: לבחור תוכנית כביסה מותאמת. אם תקדישו זמן לבחירת סוג המחזור הנכון לפי סוג כביסה, לא רק תבטיחו ניקיון ללא דופי, אלא גם ישמרו על עמידות הבגדים שלכם. ובל נשכח את הבחירה במצבים כלכליים אשר, הפעם, יפחיתו ביעילות את עלויות האנרגיה.

בחירת התוכנית המתאימה לכביסה שלכם היא לא רק עניין של ניקיון, אלא גם תרומה למאבק בבזבוז אנרגיה. זה מאפשר לך לכבס במצפון מבלי להקריב את הפריטים האהובים עליך או את המחויבות האקולוגית שלך.

בחרו בחוכמה לכביסה לאורך זמן

התוכנית המהירה מתבררת ככלכלה מזויפת. בעוד שאכן פירטנו את החסרונות שלה – מניקיון מפוקפק ועד צריכת חשמל מוגברת, שלא לדבר על נזק לטקסטיל שביר – המסקנה היא שבחירת מחזור מתחשבת היא קריטית. לחשוב לפני שאתם לוחצים על Start פירושו להבטיח לבגדים שלנו חיים ארוכים ולכדור הארץ קצת יותר הפוגה. זכרו, לפעמים איטי יותר פירושו להיות יעיל וחסכוני יותר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.