הנה למה כדאי לשים כדור של רדיד אלומיניום במדיח הכלים שלכם

דמיינו שאתם הופכים את מדיח הכלים שלכם לבעל ברית עוצמתי עוד יותר עבור כלים נוצצים, ללא צל של כימיקל! הטריק שאני עומד לחשוף בפניכם היום הוא פשוט ויעיל: כדור קטן של רדיד אלומיניום יכול בהחלט להפוך לפריט החובה הבא שלכם לסכו”ם מבריק. כן, קראתם נכון, כדור פשוט של רדיד אלומיניום! בואו נצלול לפרטים של השיטה הטבעית הזו שמבטיחה להיפרד משאריות מזון המוטבעות על המזלגות והסכינים שלכם.

איך להכין כדור נייר כסף מושלם

כדי להתחיל בעולם זה של ניקוי אקולוגי, קחו גליל של רדיד אלומיניום. ואז חותכים חתיכה בערך 40 ס”מ ולקמט אותו כדי ליצור כדור בגודל של כדור גולף. ברגע שזה נעשה, הניחו את כדור האלומיניום הזה במדיח הכלים שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להתחיל את מחזור הכביסה הרגיל, וסיימתם!

התוצאה: ברק שאין שני לו

ברגע שהמחזור נגמר, תגלו סכו”ם לחלוטין ללא רבב. לא עוד שאריות מזון תקועות או סימני מים על מזלגות, סכינים וכפות! הם ייצאו טוב מבריקכאילו היו חדשים, לשביעות רצונך הרבה.,

למה אלומיניום מנקה את הסכו”ם שלכם?

הסוד של הטריק הזה טמון בתגובה מעניינת בין האלומיניום לבין חלק מהמרכיבים בחומר הניקוי של המכונה שלכם, כמו ליי וה- סודה לשתייה. אינטראקציות כימיות אלה טובות לליטוש המתכת, ואף מאפשרות להסיר את חלקיקי המתכת חלודה זה יכול להכתים את הסכו”ם שלך.

היכן למקם את כדור האלומיניום במדיח?

המיקום של כדור האלומיניום הוא קריטי כדי לייעל את פעולתו. רצוי לשים אותו בסל הסכו”ם או קרוב ככל האפשר לתא זה. זה מבטיח פיזור שווה של אפקט הניקוי לאורך כל המחזור.

באותו נושא :  גלה את סודות הנעורים הנצחיים באמצעות תזונה ואורח חיים בריא

העצה שלי לכדור אלומיניום יעיל

עצה קטנה לפני שתתחילו: אל תדחסו את כדור האלומיניום שלכם יתר על המידה. עזוב את זה במקום די משוחרר למקסם את פעולת הניקוי שלה ולאפשר אינטראקציה אופטימלית עם מים וחומרי כביסה במכונה.

גלו שימושים אחרים באלומיניום

אם מצאתם את הטריק הזה משכנע, כדאי שתדעו שלרדיד אלומיניום יש כישרונות נסתרים אחרים! לדוגמה, כדור אלומיניום יכול לעזור להפחית אתחשמל סטטי במייבש. זוהי רק הצצה לדרכים הגאוניות הרבות שבהן ניתן להשתמש בחומר יומיומי זה.

והנה לכם, קוראים יקרים, הטיפ הטבעי הזה לסכו”ם בהיר מחכה לכם. אל תהססו לשתף את החוויה שלכם באתר שלנו ולגלות עוד ועוד טיפים לאחריות סביבתית כדי להקל על חיי היומיום שלכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.