הנה 3 תרגולים יומיומיים שנחשפו כדי לשלוט באמנות השחרור

בחיפוש הבלתי פוסק אחר איזון ושלווה, אמנות השחרור הפך לבעל ברית חיוני. אבל איך עושים את זה על בסיס יומי? הנה שלוש שיטות פשוטות ויעילות לשלב בשגרה שלך כדי לשלוט במיומנות יקרת ערך זו, ולהזמין יותר שלווה לחיי היומיום שלך.

גלו את אמנות השחרור

שחרור מתחים ומתחים דאגות יומיומיות יכול להיות מורכב. אמנות השחרור היא שחרור הצורך בשליטה על אירועים, במקום זאת לאמץ את הרגע הנוכחי ולקבל את הדברים כפי שהם. למידה זו דורשת סבלנות ותרגול, אבל היתרונות שווים את המאמץ. זהו גישה אישית לקראת חיים שלווים ומספקים יותר.

תרגול יומי מס' 1: מדיטציית מיינדפולנס

מדיטציית מיינדפולנס היא כלי רב עוצמה עבור להרפות. על ידי התמקדות ברגע הנוכחי, אנו לומדים להתבונן במחשבות וברגשות שלנו ללא שיפוט. החל ממפגשים של חמש עד עשר דקות יכול לתרום רבות להיכרות עם תרגול זה. הרעיון הוא להתמקד בו לנשום ולהחזיר בעדינות את מוחו לרגע שבו הוא נודד. עם הזמן, תרגול זה בונה את היכולת לא להיאחז בדאגות חולפות שלא לצורך.

תרגול יומי מס' 2: כתיבה רפלקטיבית

כתיבה רפלקטיבית מאפשרת דיאלוג פנימי בונה והבנה טובה יותר של תגובותיו של האדם. קח רגע בכל יום כדי לרשום את המחשבות והדאגות שלך. טכניקה זו יכולה להיות משחררת במיוחד בסופו של יום, כפי שהיא מסייעת שחררו את הנטל רגשית ומיון מה ראוי לתשומת הלב שלנו ומה ניתן לשחרר. באמצעות כתיבה, אנו יוצרים מרחק בריא בינינו לבין מערבולות החיים.

תרגול יומי מס' 3: פעילות גופנית סדירה

מנה יומית שלפעילות גופנית הוא לא רק טוב לבריאות שלך, אלא גם לנפש שלך. פעילות גופנית סדירה משחררת אנדורפינים, המכונים לפעמים הורמוני שמחה, ומאפשרת לך לנתק את עצמך מבעיות על ידי התמקדות מחדש בתחושות הגוף. בין אם מדובר בסשן יוגה מהיר, טיול בטבע או סשן ספורט אינטנסיבי יותר, הדבר החשוב הוא למצוא פעילות שהגיונית עבורכם וגורמת לכם להרגיש קלילים יותר.

באותו נושא :  סיוט, הנה 3 סיבות שגורמות לחזיונות הלילה האלה ומפריעות לשינה שלכם

שלבו פרקטיקות אלו בשגרת היומיום

שילוב תרגולי השחרור הללו בשגרת היומיום שלכם לא חייב להיות משימה מרתיעה. התחילו בקטן, עם מפגשים קצרים, ואל תהססו לשנות את הגישות עד שתמצאו את הקצב שלכם. חפש רגעים במהלך היום שבו אתה יכול להציג את התרגולים האלה בלי להרגיש מוצף. עקביות היא המפתח: זה יעיל יותר להתאמן קצת בכל יום מאשר הרבה מדי פעם. עם הזמן, תרגולים אלה יהפכו לטבע שני, ואתם תרגישו את ההשפעות המועילות שלהם על רווחתכם הכללית.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.