הנה 4 הדברים שאסור להכניס למדיח הכלים

חשוב לדאוג לאביזרי המטבח שלנו כך שיחזיקו מעמד זמן רב יותר ויעבדו בצורה אופטימלית. זה כולל שימוש בשיטות כביסה נכונות ואחסון כלים ומכשירים בצורה בטוחה. במאמר זה, אנו נותנים לכם כמה טיפים מעשיים כיצד לשמור על איכות כלי המטבח שלכם.

שטיפת ידיים לעומת מדיח כלים

למרות שהמדיח נוח לחסוך זמן במטבח, כמה המלצות מציעות לשטוף כלי בישול ביד כדי למנוע פגיעה בשלמות המבנית ובפונקציונליות שלהם. הנה כמה אביזרים שזקוקים לטיפול מיוחד:

  • קרשי חיתוך
  • מריות
  • סכינים חדות

איך מנקים קרשי חיתוך, מריות וכפיות כמו שצריך?

אין לטבול חפצים אלה במים חמים או להיחשף לחומרי ניקוי קשים, שכן הדבר עלול להוביל לעיקום וסדקים. עדיף לשטוף אותם ביסודיות עם מים חמים לנגב אותם מיד עם מטלית נקייה. תהליך זה שומר על היושרה והאסתטיקה של הכלים שלכם תוך שמירה עליהם מוכנים לפרויקט הקולינרי הבא שלכם.

הימנעו מהמדיח לסכינים החדות שלכם

כדי לשמור על חדות הסכינים, הימנעו מהמדיח. הסיבה לכך היא שזה יכול למרבה הצער להפוך את הלהבים שלך קהה או לפגוע בהם על ידי בא במגע עם כלים אחרים. כדי למנוע כל סיכון של חלודה, להחיל קלות שמן צמחי על פני השטח לפני אחסון הסכין. תשומת לב זו תאפשר לך לנצל את התכונות הבלתי ניתנות להפרכה שלה לאורך כל ההכנות.

מסגרת ורהיטי מטבח: נקודות שיש לקחת בחשבון

בדיוק כפי שחשוב לדאוג לאביזרי מטבח, חשוב לא פחות לשים לב למבנה שלהם ולמשטחים שמחזיקים אותם במקומם.

  • שמרו על האזור סביב הכיריים נקי וללא שומן. קל לתת ללכלוך בישול ולנתזים להצטבר, אך ניקוי קבוע יבטיח שהתנורים והמכשירים האחרים שלכם ימשיכו לפעול ביעילות.
  • התקן סוגרים מתאימים לסכינים וכלים חדים אחרים. זה לא רק יגן על הלהבים שלהם, אלא גם ימנע חתכים מקריים במהלך האחסון והשימוש.
באותו נושא :  למה כדאי למקם את המקפיא במקום הזה במטבח?

הפיקו את המרב ממכשירי המטבח שלכם

לבסוף, קחו את הזמן להכיר את מכשירי המטבח שלכם ואת הפונקציות שלהם, כך שתוכלו להשתמש בהם כראוי. לדוגמה, למדו אילו סוגי מזון יכולים להכניס למיקרוגל, לסיר לחץ או לסיר לבישול איטי, וכיצד להפיק את המרב מההגדרות של כל מכשיר.

עם קצת זהירות, אביזרי המטבח שלכם ישרתו אתכם נאמנה עוד שנים רבות. על ידי ביצוע טיפים פשוטים אלה, תוכלו לא רק לשמור על האיכות והשלמות של הכלים שלכם, אלא גם להבטיח שחווית האוכל שלכם תהיה מהנה ויעילה ככל האפשר.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.