הסתכל על קו הלב שלך מהיד שלך וגלה מה זה אומר על חיי האהבה שלך

היי חוקרי הלב, זה לוסי ! האם אי פעם העפת מבט סקרן בקווים היפים האלה העוברים בין ידיך? כמו מפת אוצר החקוקה בכף ידינו, הם יכולים לספר לנו משהו קטן על עצמנו. אל תיבהלו, אנחנו לא הולכים ליפול לאזוטריות מוחלטת, אבל למה לא לצלול פנימה, לרגע, לתוך ההרפתקה של קו הלב? מוכן לשחק את משחק? הנה אנחנו יוצאים לדרך!

קווי לב תאומים: הרמוניה מוחשית

הסתכל על קו הלב שלך מהיד שלך וגלה מה זה אומר על חיי האהבה שלך

אם, על ידי שילוב הידיים, שני קווי הלב שלך יוצרים צמד בשורהזה עשוי לרמוז., נשמה מתוקה עם משהו קטן נוסף שעושה רושם. אתם משדרים שלווה מסוימת ואתם לא הטיפוס שרודף אחרי רכבות הרים רגשיות. תוצאה? קל לדמיין אתכם כעמוד תווך משפחתי שכולם יכולים לסמוך עליו. יש לכם את היכולת הזו להרגיע ולהיות שם כשזה חשוב.

יד ימין דומיננטית: חוכמת הרגשות

אם קו הלב ביד ימין מעט גבוה מזה שביד שמאלאתה זה, פנינה נדירה המשלבת בגרות רגשית ואינטליגנציה. מאהב נלהב וחסר מעצורים, יש לך גם נקודה רכה למוחות מבוגרים ומנוסים. אוטונומי וחופשי כמו אוויר, לא אכפת לך מלחישות העולם.

יד שמאל קדימה: העצמאי עם הלב הכובש

עכשיו, אם זה הפוך, אם יד שמאל משתלטתאתה מה שאתה, רוח של חופש, עצמאית ונחושה. באהבה? לא הכרח לזרוח, אלא בונוס נחמד. ולך, יקירתי, יש נטייה לאמץ אתגרים, גם כשהם נראים קצת קשים.

אז איפה משתלבים במסע כף היד הזה? זכרו, כמו תמיד, לקחת את ההתבוננות הפנימית הקטנה הזו בערבון מוגבל ובחיוך נדיב. ואם אתה רוצה להמשיך לחקור את הפיתולים והפניות שלך איש חשובאני כאן כדי להדריך אתכם, יד ביד (משחק מילים מכוון!), נתראה בקרוב לתגליות נוספות, לב הרפתקני יקר!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.