העין שמשכה אותך אינסטינקטיבית אומרת עליך (מאוד) הרבה

שמעת את המשפט ” העיניים הן המראה של הנשמה » ? תתכוננו לטבילה בעיניים (נשמע שיק, נכון?)! מולך, שש עיניים, ורק אחת חייבת ללכוד את תשומת הלב שלך. מוכנים למסע ההתבוננות הפנימית הזה? בוא נלך!

העין שמשכה אותך אינסטינקטיבית אומרת עליך (מאוד) הרבה

עין מס’ 1: החולם הגדול
אם מיד התאהבת בזה קודם עיןזה שיש לך תיאבון שאינו יודע שובע לחיים ולהרפתקאותיהם היפות., אתם מטפחים אהבה וידידות כמו שמפנקים גן סודי. כל יום הוא הזדמנות חדשה לנצל ולחיות עד תום.

עין מס’ 2: האסתטיקה
יש לך עין (משחק מילים מיועד, מובטח!) ליופי על כל צורותיו. נלהב מפרטים ואסתטיקה, אתה מייחס חשיבות רבה לתדמית שלך, אך גם לזו של העולם הסובב אותך. טבע, טיולים… הכל הוא מקור לפליאה עבורך.

עין מס’ 3: השמש הפנימית
על ידי בחירת עין קורנת זו, אתה מפגין צורך בוער לחופש והגשמה. עם כריזמה טבעית, אתם מאירים את הסובבים אתכם, והאנרגיה שלכם מדבקת. אתם השמש שאחרי הגשם.

עין מס’ 4: הפשטות מגולמת
אם מבטכם נעצר בעין הרביעית הזו, זה משום שאתם יודעים להעריך את פשטות הדברים. כנה, ישירה, לפעמים קצת יותר מדי… אל תשכחו להוסיף קמצוץ של עדינות לדבריכם. היכולת שלכם להיות אמפתיים היא כוח-העל שלכם.

עין מס’ 5: הכוח הדיסקרטי
מסתורית, העין החמישית הזו מעוררת אישיות מאופקת, אך של עקשנות מדהימה. אתה יודע איך להתגבר על אתגרים, גם אם הם מוציאים אותך מאזור הנוחות שלך. הנחישות שלכם היא השראה לרבים.

עין מס’ 6: אותנטי
אותנטיות היא שמך האמצעי. אתה אומר מה שאתה חושב, אבל תמיד עם קורטוב של נדיבות. גילוי הלב שלך הוא גם הכוח שלך וגם החולשה שלך. ובינינו, עולם צריך עוד אנשים כמוך.

באותו נושא :  איזו חיה אתם רואים? התגלות תיעשה לך

אז איזו עין שבתה את נשמתך? קחו רגע לחשוב מה זה מגלה עליכם. אחרי הכל, גילוי עצמי הוא הטיול היפה ביותר!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.