הפרדות מתוכננות לסוף ינואר לשני שלטים על פי ההורוסקופ הסיני

לכוכבים יש לעתים קרובות דברים לספר לנו, ולפעמים הם תורמים לשינוי יותר מאחרים. סוף ינואר מבטיח להיות מלא תהפוכות עבור כמה ילידי גלגל המזלות הסיני. מהם הסימנים לפרידה בתקופה זו? בואו נפענח את הרמזים שהאסטרולוגיה הסינית מציעה לנו.

הפרעות אסטרליות במשחק

עיון מדוקדק בתרשים הלידה מגלה לעיתים תצורות עדינות לתקופות מסוימות. כך סוף ינוארמספר אלמנטים שמימיים מפריעים ליחסים הרומנטיים של ילידים אלה., התקופה היא קריטית בין שתי שנים אסטרולוגיות סיניות: המעבר משור כדור הארץ לנמר המים יתרחש בפברואר. לכן אין זה מפתיע לציין כי בתקופה זו מתרחשות תמורות בחייהם של הסימנים הנוגעים בדבר.

ההיבטים הפלנטריים הנוכחיים

  • מאדים בשיתוף עם שבתאי היבט זה נוטה ליצור מתחים ואקלים כבד למדי.: הילידים המעורבים יצטרכו להראות הרבה סבלנות והבנה כדי להתגבר על המכשולים העומדים לפניהם.
  • נסיגת ונוס תצורה זו הופכת את היחסים הרומנטיים למורכבים יותר באופן כללי, ואינה חוסכת שום סימן לגלגל המזלות הסיני.: השפעתה המערערת עלולה לגרום לפרידות או לתהיות עבור הסובלים ממנה.
  • המעבר מיסוד האדמה ליסוד המים מעבר זה מדגיש את הצורך בשינוי, במיוחד במזלות המים.:

השלטים המושפעים מההפרדה מתוכננים לסוף ינואר

בהתבסס על חקר ההיבטים הפלנטריים שהוזכרו לעיל והשפעתם על האלמנטים השונים של גלגל המזלות הסיני, שני מזלות נוטים יותר לחוות הפרדה בתקופה זו:

  1. השור
  2. הנחש

שני מזלות אלה יושפעו במיוחד מהמערבולות האסטרליות ויצטרכו לעמוד על המשמר במערכות היחסים הרומנטיות שלהם.

השור: חשיבה מחודשת הכרחית

עבור יליד מזל שור (המכונה גם שור), תקופה זו של סוף ינואר מתאימה לסוף השנה האסטרולוגית שלו ולמעבר לעידן חדש בהדרכתו של נמר המים. זה מוביל לעתים קרובות לשלב של לקיחת מלאי וחקירה עצמית. לנוכח המתחים שנגרמו על ידי מאדים בשיתוף עם שבתאי, ייתכן שהשור יצטרך לשקול מחדש את מערכת היחסים הרומנטית הנוכחית שלו ולקבל את ההחלטה להיפרד כדי למצוא אחד את השני שוב.

באותו נושא :  תחילת 2024 קשה מאוד מבחינת האהבה לשני המזלות האסטרולוגיים הסיניים הללו

הנחש: מתחים בלתי עבירים

באשר ליליד מזל הנחש, ההפרעות האסטרליות הנגרמות על ידי נסיגת נוגה ומאדים יחד עם שבתאי יעמיס על מערכת היחסים הרומנטית שלה. ייתכן שבן זוגה לא יוכל להתמודד עם המערבולת ויחליט לפרוש. הנחש יצטרך אז לקבל את המצב הזה ולמצוא בתוכו את המשאבים הדרושים כדי להתגבר על החוויה הקשה הזו ולהתקדם.

טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם זמנים קשים אלה

כמובן ששום דבר לא כתוב מראש, והאסטרולוגיה הסינית רק עוזרת לנו לראות את האפשרויות העומדות בפנינו. אבל זה יכול גם לתת לנו את המפתחות כדי להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הקשיים נתקלו. הנה כמה טיפים לילידי שור ונחש בתקופה חשובה זו בסוף ינואר:

  • הישאר פתוח לשינוי קבלו את העובדה שחיי האהבה שלכם יכולים להתפתח ואל תנעלו את עצמכם בשגרה שכבר לא מתאימה לכם.: חשבו על מכשולים כהזדמנויות לצמוח וללמוד.
  • תקשורת עם השותף שלך הביעו את רגשותיכם, פחדיכם ושאיפותיכם, והקשיבו להם באדיבות ובאמפתיה.: הישארו כנים וכנים, גם אם זה מוביל לדיונים קשים.
  • שמור על עצמך זו יכולה להיות תקופה מעיקה מבחינה רגשית. תנו לעצמכם זמן לעצמכם ומצאו פעילויות שעוזרות לכם לנהל טוב יותר את הלחץ שלכם (מדיטציה, ספורט, קריאה וכו').

בסך הכל, סוף ינואר יהיה תקופה עמוסה עבור ילידי השור והנחש, שחייהם הסנטימנטליים עלולים להתהפך. אבל בואו נזכור שהאסטרולוגיה הסינית לא מנבאת באופן מוחלט את העתיד שלנו: היא רק נותנת לנו חומר למחשבה ואותות אזהרה עבורנו עזרו לנו לנווט טוב יותר בחיי היומיום שלנו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.