הצבע הראשון שאתה רואה באשליה האופטית הזו חושף על הטיפוס הגאוני שלך

באשליה אופטית זו, הצבע שאתם תופסים במרכז העיגול מגלה איזה סוג של גאונות אתם. אז איזה צבע ראיתם קודם?

אשליה אופטית לבדיקת מנת המשכל שלך

אשליה אופטית

אשליה אופטית היא המחשה מטרידה של כל דבר, בין אם זה אובייקט, ציור, תמונה או רצף של דברים. אנשים שונים יכולים לתפוס דברים שונים מדימויים אשלייתיים כאלה. ישנם סוגים רבים של אשליות אופטיות כמו אשליות פיזיות, פיזיולוגיות וקוגניטיביות. אשליות אופטיות אלה הן גם חלק מתחום הפסיכואנליזה מכיוון שהן מאירות גם את רמת ה- IQ שלך. בואו נסתכל על אשליה אופטית כזו שבה הצבע שאתם רואים אומר הרבה על סוג הגאונות שלכם.

בחן את מנת המשכל שלך על ידי איתור הצבע במרכז העיגול באשליה אופטית זו

אם אתה רוצה לקחת את מבחן IQ זה, אתה פשוט צריך להסתכל על התמונה עם מעגל של גוונים שחור ולבן. "מבחן IQ" זה ינחה אותך למצוא צבע במרכז המעגל. אשליה אופטית זו תגלה אם יש לך רמות גבוהות של אינטליגנציה.

המשימה היא לתקן את מרכז התבנית. תבחין בצבע. הצבע שתראה ראשון יציין איזה סוג של גאון אתה. בהתבסס על הצבע שאתה רואה במרכז המעגל, ניתן להעריך את רמת ה- IQ שלך.

טיפ: צרף את מרכז העיצוב. תבחין בצבע. התשובה אינה שחורה.

תמונת אשליה אופטית זו היא רק עוד דרך מהנה לבחון את מנת המשכל שלך. עם זאת, לקיחת מבחן IQ בפועל היא דרך טובה לגלות את רמת ה- IQ שלך.

באותו נושא :  הצפרדע הזו שאף אחד לא יכול למצוא בתמונה, למרות שהיא נראית בבירור

איזה צבע ראית? איזה מין גאון אתה?

על פי כתב העת Mind, אנשים יוכלו לזהות את הצבע הכחול או את הצבע האדום באשליה אופטית זו אם הם בוהים במרכז המעגל במשך זמן רב. לכל אחד על פני כדור הארץ הזה יש גאונות. זוהי אחריותנו לגלות אותו, לאמץ אותו וליישם אותו בחיי היומיום שלנו. אז בואו נגלה איזה סוג של גאונות אתם בהתבסס על הצבע שאתם מבחינים בו במבחן האשליה האופטית:

צבע כחול – גאונות תפיסתית

על פי כתב העת Mind, אם אתה רואה את הצבע הכחול הראשון, אז אתה גאון תפיסתי! "אתה משתמש בתדר של גלי מוח בטווח של 100 עד 120 הרץ. בהירות מנטלית היא מה שיש לכם, ואתם מבינים היטב את מושגי החיים. אז זה לא קשה לך לקבל החלטות מסובכות. »

העיתון הוסיף כי "בנוסף לאינטלקט עצום, אתה עובד יעיל ושחקן קבוצתי טוב. אנשים סומכים עליך כי אתה ישר ומבטא את דעותיך בבירור. בזמנים של סערה, אנשים מבקשים את עזרתך בהתמודדות עם מקרים מורכבים. אז זה יכול להיות להסיק כי אתה יכול להיות תמיכה גדולה לאנשים סביבך שחקן צוות נהדר.

צבע אדום – גאונות ההיגיון

על פי כתב העת Mind, אם אתה רואה את הצבע האדום הראשון, אז אתה גאון לוגי! "אתה משתמש בתדר של גלי מוח בטווח של 150 עד 180 הרץ, מה שאומר שיש לך אינטליגנציה מעל הממוצע ואינטואיציה מצוינת. פתרון בעיות הוא לא עניין גדול בשבילך!

עוד הזכיר העיתון כי "אנשים סומכים עליך בעתות מצוקה. אתה מנהיג טבעי ונראה שיש לך השפעה רבה על אנשים. אז אפשר להסיק שאתה יכול להוביל אנשים במגזרים שונים של החברה.

אשליות אופטיות תמיד מספקות תובנה מרתקת על האופן שבו המוח שלנו עובד. שילובים ספציפיים של צבע, אור ודפוסים יכולים להערים על המוח שלנו ולגרום לו לתפוס באופן חזותי משהו שאינו שם. אז תגידו לנו, איזה צבע זיהיתם קודם באשליה האופטית הזו?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.