השבוע הזה עשוי להיות קשה מאוד עבור שלושה מזלות אלה: הנה הסיבות!

האסטרולוגיה, המדע העתיק המחקר את ההשפעה של הכוכבים על חיינו, מגלה לנו כל שבוע תחזיות שיכולות להדריך את הפעולות והרגשות שלנו. בזמן שרוב המזלות נוטיים בשקט בין האנרגיות הקוסמיות, כמה מהם עשויים להתמודד עם אתגרים מסוימים. השבוע, שלושה מזלות בפרט צריכים להיות מיוחדים במינם. בואו נגלה אילו ולמה.

1. טלה:

הטלה, המזל הראשון בזודיאק, מזוהה עם אנרגיה גבוהה, התמדדות ורצון להתחיל פרויקטים חדשים. אך השבוע, יתכן שהטלה תרגיש ירידה באנרגיה הרגילה שלה. מאדים, הפלנטה השולטת על הטלה, נמצאת כעת במצב רטרוגרדי. מצב זה עשוי להביא לתחושות של תסכול, הפחתת המוטיבציה ואף לקונפליקטים בלתי צפויים. לכן, מומלץ לטלה לקחת זמן למחשבה לפני הפעולה ולחפש פעילויות המרגיעות להעברת האנרגיה שלהם.

השבוע הזה עשוי להיות קשה מאוד עבור שלושה מזלות אלה: הנה הסיבות!

2. סרטן:

הסרטן, מזל המים המושפע מהירח, נוטה להיות רגיש ואינטואיטיבי. אך עם הירח עובר דרך פסולות סוערות השבוע, יתכן שהסרטנים ירגישו פגיעות במיוחד. תחושות של ביטחון עצמי נמוך, ספק או אף מלנכוליה עשויות להופיע. חשוב לזכור שהרגשות האלה הם זמניים. מציאת נחמה אצל אנשים קרובים או הקדשת זמן לפעילויות יצירתיות עשויה לעזור להקל על התחושות האלה.

3. מאזניים:

המאזניים, המושפעים מוונוס, הם המזל של ההרמוניה, האיזון והיחסים. המאזניים תמיד מחפשים לשמור על שלום ולהימנע מקונפליקטים. אך השבוע, עם ונוס נכנסת לאזור צל, היחסים עשויים להפוך לשדה מוקשים עבור המאזניים. הבנאיים, מתחים או אף תחושות של קנאה עשויות להופיע. לכן, חיוני למאזניים לתקשר בצורה פתוחה עם הקרובים אליהם ולא לקפוץ למסקנות מוקדמות.

סיכום

הריקוד השמימי של הפלנטות והכוכבים משפיע בהכרח על המסע הארצי שלנו. אף על פי שהשבוע הזה עשוי

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.