השבוע שבין 25 ל -29 בדצמבר, תקופת מעבר בקריירה המקצועית עבור 2 מזלות!

סוף השנה נתפס לעתים קרובות כזמן להרהורים ופרספקטיבות חדשות בחיינו. בעוד כמה סימנים נראה להיתקל הזדמנויות מקצועיות בתקופה זו, אחרים עוברים שלב מעבר משמעותי שיכול לגרום להם לחשוב מחדש על בחירות הקריירה שלהם.

במאמר זה, אנו חוקרים שינויים אלה המתרחשים במהלך השבוע של 25 עד 29 בדצמבר ומגלים אילו שני מזלות מושפעים מתקופה מכרעת זו.

התנועות הפלנטריות הבולטות של השבוע

במהלך השבוע, מספר אירועים אסטרולוגיים מתרחשים בו זמנית ומשפיעים ישירות על מצבים מקצועיים של אנשים רבים:

  1. חזרתו של מרקורי לאחר תקופת נסיגתו;
  2. כניסתה של ונוס למזל קשת;
  3. ההשפעה המשותפת של יופיטר ומאדים על מזלות מסוימים.

בואו ננתח את התופעות הללו ונגלה כיצד כל מזל יושפע מהקוקטייל השמימי הזה, ואז נזהה את שני המזלות המושפעים ביותר בתקופה מרכזית זו.

מרקורי סוף סוף יוצא מהנסיגה

ראשית, אנו עדים לחזרתו של מרקורי לאחר שלב הנסיגה האחרון שלו. אנו יודעים שכאשר הפלנטה הזו נמצאת בפנים תגובה לאחורהיא משבשת את חיי היומיום שלנו, יוצרת מצבים בלתי צפויים וזורעת ספק במוחנו., כאשר מרקורי יוצא משלב זה, הוא סוף סוף מפנה את מקומו לתקופה של יציבות, שבמהלכה נראה כי ההיבטים השונים של חיינו נופלים במקומם בהרמוניה.

מקובל להבחין בשינויים משמעותיים, הן פיננסיים והן מקצועיים, בשבוע שלאחר סיום נסיגתו של מרקורי. כתוצאה מכך, אין זה מפתיע שחלק מהסימנים מנצלים את המצב הזה כדי לקדם את הקריירה שלהם או להשיג שאיפה שלא הייתה ניתנת להשגה בעבר.

באותו נושא :  3 סימנים יקבלו חדשות נהדרות בימים הקרובים, על פי ההורוסקופ הסיני

ונוס נכנסת למזל קשת

כניסתה של ונוס למזל קשת מבטיחה גם התפתחויות ופרספקטיבות חדשות לכל המזלות. כדור הארץ מסמל אהבה, יופי והנאה, אך מעל לכל את היכולת למשוך את מה שחשוב לנו. בעונה זו, אם כן, לא יהיה זה מפתיע אם לוונוס תהיה השפעה ניכרת על תחומים מקצועיים מסוימים.

הקשרים בין ונוס לקשת

מזל קשת, לעומת זאת, מגלם אופטימיות, אנרגיה ורוח של הרפתקה. תחת השפעתו, אנחנו יצירתיים יותר דמיון, ולכן, מוכנים לקחת סיכונים כדי להפוך את החלומות שלנו להתגשם. כך כניסתה של ונוס למזל קשת נותנת לחלקם דחיפה של אנרגיה וצמא ליזמות שדוחפת אותם להגשים את שאיפותיהםתוך מתן הזדמנות לבנות קשרים מקצועיים מועילים.,

ההשפעה המשותפת של צדק ומאדים

במהלך השבוע של 25-29 בדצמבר, צדק ומאדים משפיעים מאוד גם על מספר מזלות. ההשפעות המשולבות שלהם נוטות ליצור הזדמנויות בולטות או מכשולים להתגבר עליהם, בהתאם להקשר שבו כל סימן מתפתח באותה תקופה.

יופיטר מביא הצלחה ושגשוג

יופיטר מזוהה באופן מסורתי עם מזל, התרחבות וצמיחה, ולכן הוא נתפס לעתים קרובות ככוכב לכת של הצלחה ושגשוג. עבור חלק מהסימנים המושפעים מנוכחותם במהלך המעבר הזה לקראת סוף השנה, זה יכול להיות זמן טוב להשיג הגשמה מקצועית ולראות את הפרויקטים שלהם יוצאים לפועל.

מאדים מעדיף אקשן ולוחמנות

מאדים, לעומת זאת, מגלם את האתנור האנרגטי ואת הדינמיקה מונעת הפעולה של חיי היומיום שלנו. תחת השפעתו, אנשים מושפעים לעכל את הכוחות ולפתח את הסיבולת הדרושה כדי להתמודד עם הניסויים הממתינים להם. עם זאת, נוכחותו של מאדים משתנה גם ממזל למזל וחלקם נוטים יותר להתערער.

שני המזלות הנוגעים לתקופה זו

במהלך השבוע שבין ה-25 ל-29 בדצמבר, שני מזלות במיוחד נראים כשיאן של כל התהפוכות הפלנטריות הללו: מזל תאומים ומזל גדי.

באותו נושא :  הפלנטות מעודדות אתכם לבטא את רגשותיכם ולחזק את קשרי האהבה שלכם ביום שלישי, 26 בדצמבר!

מקום המפגש בין מרקורי למזל תאומים

מזל תאומים, שהשליט הפלנטרי שלו הוא בדיוק כספיתבדרך כלל מקדמים בברכה את תנועות הגוף השמימי הרפרנט שלהם., לכן, אין זה מפתיע כי יציאה משלב ירידה היא הזדמנות מצוינת עבור אנשים שנולדו תחת סימן זה לקבל החלטות חשובות ולנצל הזדמנויות המתעוררות על מנת לתת תנופה חדשה לקריירה המקצועית שלהם.

גדי: החודש יכול להיות מסונכרן

בני מזל גדי, לעומת זאת, גם תופסים את שבוע המעבר הזה בתשומת לב מיוחדת. ואכן, הם כבר חוגגים את ימי ההולדת שלהם, הם רואים את המזל האסטרולוגי שלהם עובר באופן יוצא דופן מהמרכז האסטרולוגי לזה של הבית האמיתי. ניתן לראות בכך הזדמנות מושלמת לקחת את הדופק של השנה החדשה הזו ולגלות אם המירוץ לשנים החדשות יהיה מוצלח או לא. דצמבר מבשר את תחילתה של השנה הסולארית החדשה שלהם, ומביא איתו שילוב של אנרגיות מועילות להשגת הפרויקטים המקצועיים השאפתניים ביותר שלהם.

לסיכום, השבוע של 25 עד 29 בדצמבר הוא תקופת מעבר חשובה עבור מספר מזלות. האנרגיות האסטרולוגיות הכבדות המאפיינות ימים אלה יכולות לייצר הזדמנויות ואתגרים מרגשים לשני המזלות המעורבים, תאומים וגדי. לכן, זהו שבוע חשוב במיוחד לסימנים הללו ולחייהם המקצועיים, שבו כל מהלך והחלטה חשובים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.