התשוקות מתגלות בחודש מרץ. 3 המזלות הללו יגלו את המניעים האמיתיים שלהם

בואו של האביב מביא איתו לעתים קרובות משב רוח רענן, תחושה של התעוררות וחידוש. הימים מתארכים והטבע חוזר לחיים, חושף אנרגיות בלתי חשודות עבור כל אחד מאיתנו. חודש מרץ זה אינו יוצא דופן במסורת זו והוא תורם במיוחד לגילוי התשוקות שלנו, במיוחד עבור שלושה מזלות אסטרולוגיים ספציפיים מאוד. גלה ללא עיכובים נוספים אם אתה מודאג מההרפתקה הזו שמבטיחה להיות תחת סימן השינוי.

טלה – התחלה חדשה בזכות ההשפעה החיובית של מאדים

מזל האש הראשון של גלגל המזלות, מזל טלה יושפע במיוחד מכוכב הלכת מאדים במהלך חודש מרץ. כשליט המזל האסטרולוגי הזה, מאדים מעדיף פעולה וקבלת החלטות מהירה אצל ילידי טלה. לכן, אין זה מפתיע שהם מאוהבים יותר בתשוקות חדשות בתקופה זו.

הזדמנות לפענח את מסתרי גורלם

עם בוא האביב ונוכחותו של מאדים בקבוצת הכוכבים שלהם, לחובבים אלה תהיה הזדמנות להבהיר כמה שאלות שנותרו ללא מענה. המטרה שלהם? למצוא משמעות עמוקה יותר בקיומם, לחקור את הרצונות הפנימיים שלהם ולגלות מניעים שאולי לא היו מודעים להם עד כה.

סרטן – הרצון ליצור הזדמנויות חדשות

מכיוון שמים הם יסוד בלתי נפרד מהחיים והבריאה, אין זה מפתיע שמזל סרטן, מזל המים פר אקסלנס, מושפע במיוחד מהתנודות החיוביות הנוצרות על ידי חודש מרץ. תקופה זו תתרום ללידתם של פרויקטים שאפתניים עבור ילידי סרטן, אשר יונעו על ידי אנרגיה חסרת גבולות ורצון בלתי נשלט להתקדם בחיים.

באותו נושא :  חדשות טובות בדרך לכמה סימנים מה-23 במרץ

לגלות אופקים חדשים

לסרטן תהיה גם הזדמנות לנסוע בתקופה זו, הן באופן מילולי והן באופן פיגורטיבי. מטיילים אמיצים אלה עשויים בהחלט לחפש תשובות על מסלול חייהם, ובכך לצאת לחיפוש אחר מה באמת מניע אותם וגורם להם לרטוט.

עקרב – התבוננות פנימית עמוקה כדי להכיר את עצמכם טוב יותר

מזל המים השלישי של גלגל המזלות, עקרבים ידועים באופיים האינטנסיבי והנלהב. בחודש מרץ, הם יעודדו להשתמש בתכונה זו כדי להבין טוב יותר את הרצונות והמניעים האמיתיים שלהם.

עבודה הכרחית על עצמך

במהלך תקופה זו, ילידי מזל עקרב יצטרכו להקדיש תשומת לב מיוחדת לרגשותיהם הפנימיים. אכן הקשבה לאינטואיציה שלהם וניתוח רגשותיהם יהיו צעדי מפתח בהבהרת תחומים אפורים מסוימים בחייהם.

חיבור לכוחות עוצמתיים

מרס יהיה גם זמן נוח עבור העקרבים לחקור את הפוטנציאל הרוחני שלהם ולהתקרב למדריכים הפנימיים שלהם. תרגול פעילויות כמו מדיטציה או יוגה יכול אפוא להועיל ליצורים נלהבים אלה, בחיפוש אחר האמת על עצמם.

סיכוי לכל המזלות האסטרולוגיים

אם מזל טלה, סרטן ועקרב הם המזלות המודאגים ביותר מגילוי תשוקותיהם במהלך חודש מרץ, אין זה אומר ששאר המזלות האסטרולוגיים נותרו מאחור! אכן, זוהי הזדמנות לכולם לחשוב מחדש על סדרי העדיפויות שלהם, על המטרות שלהם ולתת לעצמם להיות מונחים על ידי השאיפות העמוקות ביותר שלהם.

  1. שור – בניית ביטחון עצמי ומנהיגות
  2. תאומים – הרצון להכפיל פרויקטים ותגליות
  3. מזל אריה – אישור של עוצמה פנימית ויצירתיות
  4. מזל בתולה – הצורך לדאוג לעצמך ולרווחתו
  5. מאזניים – הצורך לטפח הרמוניה ואיזון בחייכם
  6. מזל קשת – החיפוש שאינו יודע שובע אחר ידע ולמידה
  7. מזל גדי – השאיפה להגשים חלומות ומטרות
  8. דלי – חקירה של דרכי חשיבה ופעולה חדשות
  9. מזל דגים – רצון להתחבר מחדש לנשמה ולרוחניות שלהם
באותו נושא :  המזלות האסטרולוגיים שחייבים להעז להתאהב ביום שלישי הקרוב (9 בינואר), על פי האסטרולוגיה הסינית

בסך הכל, חודש מרץ זה מבטיח להיות פשוט מרגש עבור כל המזלות. בין אם אתם מושפעים ישירות מנטייה אסטרלית זו ובין אם לאו, אל תהססו לנצל את מלוא היתרונות של תקופה זו שתורמת ללידת ילדכם.והניחו לעצמכם להיסחף על ידי התשוקות שלכם שרק מחכות להתגלות!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.