זה טריק פשוט מאוד מאפשר לך להפשיר מקפיא בתוך דקות

במאמר זה, אנו הולכים להראות לכם טריק פשוט ומקורי להפשיר את המקפיא שלכם תוך דקות ספורות, מבלי שתצטרכו לכבות אותו. זוהי משימה כי הוא לעתים קרובות לזלזל, אבל זה צריך להיות פשוט, במיוחד כאשר החורף מתקרב.

הבעיה עם קרח במקפיא

בדרך כלל אנחנו צריכים לנקות את המקפיא שלנו בערך שלוש או ארבע פעמים בשנה. ואכן, לאורך זמן, בסופו של דבר הקרח תופס הרבה מקום בתוך המכשיר, מה שלא מאפשר לאחסן כראוי את כל המזון שאנחנו רוצים לשמר. בנוסף, הצפת קרח יכולה גם להפחית את יעילות המקפיא שלנו ולהגדיל את צרכי האנרגיה שלו, ובכך לתרום לחשבון החשמל שלנו.

טיפ טכנאים: פשוט ויעיל

על מנת להפשיר את המקפיא שלכם תוך מספר דקות מבלי שתצטרכו לכבות אותו, תחילה תצטרכו לרוקן אותו לחלוטין. לאחר מכן, קחו מעט מלח ושפכו אותו למכשיר, הקפידו לפזר אותו באופן שווה על הדפנות הפנימיות של המקפיא. למלח יש השפעה חזקה במיוחד נגד קרח, ובכך מקצר באופן דרסטי את זמן ההפשרה.

לאחר השלמת שלב זה, כל שעליך לעשות הוא להמתין מספר דקות הקרח נמס. ברגע שעובי הקרח נעלם, זכרו לנקות את החלק הפנימי של המקפיא לפני שאתם מחזירים את האוכל למקומו.

היתרונות של שיטה זו

  • חיסכון בזמן: הטריק הזה מאפשר לכם להפשיר במהירות את המקפיא שלכם מבלי שתצטרכו לחכות שעות בזמן שהקרח נמס.
  • חיסכון באנרגיה: על ידי הימנעות מכיבוי המכשיר, אתה מפחית את דרישות האנרגיה הקשורות להפעלה מחדש ובכך שומר על טמפרטורה קבועה.
  • קל לשימוש: כל שעליכם לעשות הוא להצטייד במלח ולבצע את השלבים המוצגים כאן כדי להצליח בהפשרה שלכם תוך זמן קצר.
באותו נושא :  בגדים בגיל הזה אחרי 50, אל תעשו את הטעות שוב!

עוד טיפים ועצות לתחזוקת המקפיא

בנוסף לשיטה חסינה בפני טעויות זו של הפשרה, ישנן שיטות עבודה מומלצות אחרות עבור שמרו על פעולה חלקה של המקפיא :

בדוק את מצב המפרקים באופן קבוע

אטמי דלת המקפיא שלכם עלולים להישחק עם הזמן. מפרקים פגומים או לא מתאימים יכולים להוביל לאובדן קור ולכן צריכת יתר של אנרגיה. אל תהסס להחליף אותם במידת הצורך.

ארגנו את האוכל שלכם במקפיא

כדי להקל על זרימת האוויר ולשפר את יעילות האנרגיה של המכשיר, ארגנו את המזון כך שהאוויר יוכל לזרום בחופשיות. בנוסף, ארגון ברור יאפשר לך למצוא במהירות את המוצרים שאתה צריך.

נתקו את המכשיר מהחשמל לפני שהייה ממושכת מחוץ לבית

אם אתם מתכננים לצאת לחופשה ממושכת והמקפיא שלכם ריק או כמעט ריק, כדאי לנתק אותו כדי לחסוך באנרגיה.

הטריק הפשוט הזה על בסיס מלח מציע דרך מהירה ויעילה להפשיר את המקפיא שלכם מבלי לכבות אותו, תוך הימנעות מצריכת אנרגיה מוגזמת. אל תהססו לאמץ נוהג זה כדי טיפול במכשיר שלך ולהעניק למכשיר שלך חיים שניים. הפשרה שמחה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.