זו הסיבה שאתה בהחלט חייב לעטוף את ידיות הדלת שלך בנייר אלומיניום

האם אי פעם תהיתם מדוע אנשים מסוימים עוטפים את ידיות הדלת שלהם ברדיד אלומיניום? כפי שמתברר, יש כמה סיבות טובות לאמץ את הטריק הזול והיעיל הזה. במאמר זה, נחקור את היתרונות של שימוש גליל רדיד אלומיניום כדי להגן על ידיות הדלתות.

דרך פשוטה לשפר את ההיגיינה

עטיפת ידיות הדלת ברדיד אלומיניום יכולה להועיל מבחינת היגיינה. הסיבה לכך היא כי נגיעה תכופה של הידיות על ידי אנשים שונים תורמת להתפשטות של חיידקים ווירוסים. חתיכת רדיד אלומיניום סביב הידית קל לניקוי, הפחתת נוכחות של חיידקים.

איך עוטפים את ידית הדלת?

השיטה פשוטה מאוד:

  1. חותכים רצועה ברוחב של כ -10 ס"מ מגליל נייר הכסף שלך;
  2. מקם את הרצועה סביב הידית, וודא שהיא ממורכזת היטב;
  3. אבטח את קצות הסדין באמצעות סרט או צבת;

תבונה: החליפו את נייר הכסף באופן קבוע כך שתמיד יישאר נקי ויעיל.

מניעת נזקי צבע

כאשר אתם מתחילים עבודות צביעה, אין זה נדיר שצבע מטפטף על ידיות הדלת שלכם. עם זאת, עטיפת הידיות ברדיד אלומיניום יכולה לפתור בעיה זו על ידי יצירת הגנה המונעת מהצבע להגיע לפני השטח של הידית.

למה להשתמש ברדיד אלומיניום?

אמנם ישנם מספר חומרים אחרים שניתן להשתמש בהם כדי להגן על ידיות הדלת שלך (כגון סרט או שקית ניילון), רדיד אלומיניום מומלץ לעתים קרובות מכיוון שהוא לא רק עמיד בחום אלא גם ניתן להתאמה בקלות לצורות וגדלים שונים של ידיות. בנוסף, יש פחות סיכוי שהוא ישתחרר בעת הברשה של משטחים צבועים.

באותו נושא :  הטריק הפשוט הזה למניעת שקיעת אבנית על הברזים שלכם

הגנו על רכושכם מפני ונדליזם

עטיפת ידיות הדלת ברדיד אלומיניום אינה שימושית רק מהסיבות שפורטו לעיל. הטריק הזה יכול לשמש גם כדי להרתיע פורצים לחשוב שהדלת שלכם כבר נפתחה לאחרונה – איתות שהם כנראה לא רוצים להתעלם ממנו.

איך זה עובד?

המטרה היא לגרום לפורץ לחשוב שיש נוכחות משטרתית סביב הבית. ידית דלת מצופה אלומיניום יכולה ליצור את הרושם שהמנעול אטום או תקוע, במיוחד בגלל המראה המבריק של החומר. זה עלול לגרום לגנב להסס לפני שהוא מנסה לפרוץ לביתך.

מגן חום לידיים

בקיץ, השמש יכולה להעלות באופן משמעותי את הטמפרטורה של חפצי מתכת החשופים לקרניו. ידיות דלתות הן אחת מהן ואז יכולות להיות חמות מדי למגע מבלי לגרום לאי נוחות או אפילו לכוויות קלות. במקרה זה, עטפו את ידית הדלת שלכם עם רדיד אלומיניום מספק מחסום בידוד המגן עליכם מפני חום עז.

היזהרו מהשפעות הפוכות!

עם זאת, חשוב לציין כי טריק זה אינו עובד באותו אופן בחורף: מאז אלומיניום הוא מוליך טוב של חום, ידית הקור יורגש בעוצמה רבה יותר אם הוא מכוסה אלומיניום. לכן, הימנעו משימוש בשיטה זו בתקופות קרות אם אתם מעוניינים להגן על ידיכם מפני טמפרטורות נמוכות.

הפחתת הפרעות אלקטרומגנטיות

למרות שזה אולי נראה מפתיע, כיסוי ידיות הדלת שלך עם רדיד אלומיניום יכול גם לעזור להפחית הפרעות אלקטרומגנטיות (או EMI) בבית שלך. הידיות פועלות כאנטנות פסיביות, קולטות גלי רדיו וסלולר מבחוץ. עטיפת הידיות ברדיד אלומיניום יוצרת אפקט סיכוך הממתן הפרעה זו.

שיטה זולה

אין ספק, הפחתת EMI במקור תהיה יעילה עוד יותר בהגנה מפני שדות אלקטרומגנטיים. עם זאת, זה בדרך כלל מרמז על השקעה גדולה יותר בחומרה ספציפית, ביצועים גבוהים. להיפך, רדיד אלומיניום הוא אופציה נגישה ומשתלמת עבור הגבל באופן משמעותי הפרעותמבלי לשאת בעלויות מופקעות.

באותו נושא :  הפיחו חיים חדשים בשגרת הניקוי שלכם על ידי שימוש במרכיב הבלתי צפוי הזה

בקיצור, עטיפת ידיות הדלת ברדיד אלומיניום היא טריק מעניין ורב-תכליתי המציע מספר יתרונות, בין אם מבחינה היגיינית, פרקטית או אפילו בטוחה לביתכם. אז אל תהססו לנסות את השיטה הפשוטה והזולה הזו כדי לשפר את חיי היומיום שלכם!

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.