חג המולד תחת הכוכבים, אילו מזלות אסטרולוגיים יחוו ערב ראש השנה הקסום ב -24 בדצמבר?

תקופת חג המולד היא לעתים קרובות שם נרדף לזמן משפחתי חם, חילופי מתנות וארוחות חגיגיות. עם זאת, השנה, כמה מזלות אסטרולוגיים עשויים למצוא את עצמם תחת מטר של כוכבים נופלים ובכך לחוות ערב ראש השנה הקסום ב -24 בדצמבר.

הזוכים הגדולים בגלגל המזלות: סרטן, אריה ומאזניים

האסטרולוגיה אומרת לנו ששלושה מזלות נוטים יותר מאחרים לחוות חג מולד קסום מתחת לכוכבים. כל אחד מסיבות שונות:

  • סרטן: ילידי סרטן יחוו ערב חג מולד מלא אהבה וחושניות עם בן זוגם הנוכחי או הפוטנציאלי. קבוצת הכוכבים מטפחת קשרים הדוקים בין הילידים הללו לבין החצי השני שלהם, מה שמבטיח ערב ראש השנה בלתי נשכח.
  • אריה: בני מזל אריה יהיו מועדפים במיוחד על יופיטר במזל קשת, מה שיעניק להם נדיבות רבה ויכולת חזקה לארגן אירועים בלתי נשכחים עבור הסובבים אותם. הרוח הקלה והאדיבה של האריות בטוח תהפוך את חג המולד הזה לקסום ובלתי נשכח.
  • מאזניים: ונוס תהיה בצמידות מושלמת למאדים במהלך ליל ה-24 בדצמבר, ותציע לילידי מאזניים ערב יוצא דופן של איחוד ופיוס. המתחים ישככו באופן טבעי, ויפנו את מקומם לרגע שליו והרמוני.

סימנים אחרים וסיכוייהם לחג מולד קסום

אמנם יהיה זה יומרני לומר ששאר המזלות של גלגל המזלות לא יהיו זכאים לחלקם בחלומות השנה, אך בכל זאת מעניין לבחון כיצד הכוכבים שלהם ישפיעו על ערב השנה החדשה שלהם:

טלה

תחת השפעתו של מאדים, ילידי מזל טלה עשויים בהחלט להתמודד עם מצבים קונפליקטואליים עם יקיריהם במהלך הלילה הזה. עם זאת, בזכות מודעות מהירה, תהיה להם הזדמנות לחדש את הדיאלוג כדי לבלות ערב מלא אהבה ואומץ.

באותו נושא :  ארבעה מזלות אלה יכולים להתאהב בכל מזל אחר! גלו אותם

השור

ונוס תמשיך ללוות את ילידי המזל בתקופה זו, ותעניק להם מנה גדושה של קסם וחושניות. עם זאת, נוכחותו של מרקורי תוביל גם לנטייה להתפזר, מה שיכול להקשות על ניהול מתח ותזמון במהלך ההכנות לסילבסטר.

ג'מיני

מכיוון שקבוצת הכוכבים תאומים קשורה לתאומים, צפויה השפעה כפולה עבור הילידים הללו בערב חג המולד. מצד אחד, חילופי דברים ותקשורת יתאפשרו על ידי נוכחותו של מרקורי, ומצד שני, זה יכול להוביל להססנות וקשיים ארגוניים, ולעיתים לטשטש את הקסם של חג המולד במהלך הערב הזה.

העקרב

עקרבים, אשר נוטים לעתים קרובות לשינויים פתאומיים במצב הרוח, יחוו רכבת הרים רגשית בערב השנה החדשה. הסכנות של אותו לילה יקבלו את המתנה להשפיע עליהם בעוצמה רבה יותר מאשר סימנים אחרים, אבל כוח האופי שלהם יאפשר להם גם להתעלות מעל הניסיונות וליהנות באופן מלא מהרגעים הקסומים של ה-24 בדצמבר.

קשת

השנה, יופיטר ישפיע רבות על הילידים הצמאים להרפתקאות חדשות ומלהיבות. להשפעה זו יהיו השלכות גם ברמה החגיגית, והיא תחליק קורטוב של אקזוטיקה ואנרגיה לאורך כל הסילבסטר הזה, ותערבב מקוריות ועליצות עבור אורחיהם.

גדי

במהלך תקופת סוף השנה הזו, בני מזל גדי יהיו חרוצים מאוד בהכנותיהם לערב השנה החדשה. עובדים קשים אלה עשויים להקריב את הזמן המוקצב לשיתוף ולמנוחה, ולהסתכן בהשפעה על האווירה הכללית. עם זאת, על ידי שחרור וקבלת להיות מוקפים, הם יוכלו לחוות ערב ראש השנה נעים ונינוח.

דלי

מזל דלי, שתמיד מחפש מקוריות, יציע לאורחיו ערב של יצירתיות ופרויקטים עתידניים. האופי החדשני של שלט זה בהחלט יאפשר לאורחים לבלות ערב ראש השנה אקזוטי ובלתי נשכח.

דגים

לבסוף, הילידים של המזל האחרון הזה יילכדו ברשתות המעורפלות של נפטון, ויביאו רגשות וחלומות בהקיץ אל פני השטח במהלך הערב הזה. בני מזל דגים יהיו חדורי נוסטלגיה ומלנכוליה מסוימת, אך רגישותם הרבה תכניס מזור לליבם של יקיריהם הנוכחים ובכך תפיח נופך קסום ברגעי עצב אלה.ואם אתה לא יודע מה לעשות בקשר לזה, אתה

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.