חדשות טובות מאוד מגיעות בשבעת הימים הקרובים עבור 2 המזלות האסטרולוגיים הללו

הכוכבים לוחשים לנו סודות, וכמה מזלות עומדים לקבל חדשות שיכולות להאיר את דרכם. היו מוכנים, כי עבור שני המזלות הללו, השבוע הקרוב מבטיח להיות זמן של חגיגה ומנה בלתי צפויה של מזל!

אות שמימי לצמד דינמי

חופת הכוכבים לא רק מציעה לנו את המחזה הלילי שלה; הוא משמש גם רקע לריקוד קוסמי המשפיע על חיי היומיום שלנו. האסטרולוגיה, הגשר בין שמיים וארץ, מגלה לנו כיצד תנועות כוכבי הלכת יכולות להיות האות של חדשות טובות עבור אנשים מסוימים. כמו חברים בלתי נפרדים, שני מזלות אסטרולוגיים מועדפים במיוחד בימים הקרובים.

התצורות הנוכחיות הן תמונת אב אמיתית שבה כל כוכב לכת ממלא תפקיד מכריע. ה מעברים פלנטרייםכמו היערכות צדק למזל, או מעבר מרקורי לתקשורת, יש את היכולת להחדיר אנרגיה מסוימת המשפיעה על חיינו על כדור הארץ., עבור הצמד האסטרולוגי של הרגע, משמעות הדבר היא חלון זמן שבו הרטטים נמצאים בדיוק בזמן כדי לקבל חדשות טובות מאוד.

המזל הראשון מתחת לכוכב מזל

הסימן הראשון שנכנס לאור הזרקורים השבוע הוא לא אחר מאשר רם. מזל אש זה, הידוע בדינמיות שלו ובנכונותו לצאת להרפתקאות חדשות, נמצא כעת תחת השפעתו הנדיבה של מאדים, כוכב הלכת השליט בו. מעבר זה מגביר את הביטחון והמומנטום הדרושים לילידי סימן זה כדי לנצל את ההזדמנויות המציגות את עצמם.

החדשות הטובות עבור בני מזל טלה יכולות להגיע בדמות הזדמנות מקצועית, ניצחון אישי או אפילו פגישה שתבעיר את ליבם. עם תמיכת הכוכבים, למזל טלה יש הכל כדי להרגיש מגולוון ומוכן לקחת על עצמו אתגרים, בציפייה דרוכה לגילוי שהימים הקרובים מבטיחים לחשוף.

באותו נושא :  אהבה פורחת לסימנים סיניים אלה מ -14 בינואר, ההורוסקופ הסיני מנבא רומנטיקה

המזל השני מוקסם מהכוכבים

כשהאיל ממהר, ה מאזניים מתזמר את מזלו בחן אחר לגמרי. מזל אוויר זה, אדון האיזון וההרמוניה, מלטף כעת על ידי התנודות העדינות של נוגה, כוכב הלכת שלו. השפעה זו מביאה אנרגיה שלווה ואוהבת המטפחת מערכות יחסים ואמנויות, ופותחת את הדלת לגילויים בלתי צפויים של הצלחה ושמחה.

בין אם זה בתחום האהבה, היצירתיות או השותפויות, בני מזל מאזניים עשויים בהחלט לקבל חדשות קסומות שמהדהדות את אידיאל היופי והצדק שלהם. חוזה בלתי צפוי, הכרה בכישרונותיו, או אפילו הצעה רומנטית עשויים להיות באופק, ולהוכיח כי היקום הוא לפעמים נדיב באופן מפתיע.

איך לברך על החדשות הטובות האלה

חיוני שמזל טלה ומאזניים יהיו פתוחים ופתוחים למזלות המציגים את עצמם. עבור שני המזלות הללו, מדובר בכיבוד טבעם הפנימי תוך שמירה על גמישות. בני מזל טלה ירוויחו מתיעול האנרגיה שלהם עם חוכמה ולפעול עם תובנהואילו בני מזל מאזניים ירוויחו מטיפוח סבלנות ולהישאר מקורקעים באמת הפנימית שלהם.,

קבלת החדשות הטובות הללו בהכרת תודה ובאופטימיות היא גם זרז רב עוצמה למשיכת חיוביות רבה עוד יותר. לא מדובר רק בניצול ההזדמנות, אלא גם בטיפוחה בגישה פרואקטיבית ואכפתית. על ידי הפצת ויברציות טובות מזל טלה ומאזניים לא רק יוכלו לנצל את מלוא ההזדמנות שלהם, אלא גם ליצור חדשים בעתיד.

אנרגיות באופק למזלות האחרים

למרות שמזל טלה ומאזניים הם הכוכבים של התחזיות השמימיות של השבוע, אין צורך להתייאש משאר המזלות. קבוצות הכוכבים מציעות מגוון אינסופי של גוונים ואנרגיות, ולכל אחת מהן יש את חלק האור שלה במפה האסטרולוגית. לכן, זה חכם להישאר קשוב הדקויות כי השמים מגלים.

כל מזל יכול לנצל את הזמן הזה כדי להרהר במעברים ובהיבטים שלו, לחפש דרכים להשתלב בהרמוניה עם הכוחות הקוסמיים הנוכחיים. המפתח הוא לשמור על ראש פתוח ולהישאר בהרמוניה עם עצמך ועם היקום. אולי הבשורה הטובה הבאה כבר בעבודה. לחישה בין הכוכבים, מחכה לרגע הנכון שיתגלה לכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.