חורף קודר לשלושה מזלות אסטרולוגיים שמעדיפים את השמש

החורף ממש מעבר לפינה, הימים מתקצרים והקרירות מתמקמת לאט. ואם עבור חלקם, חגיגות סוף השנה הם שם נרדף לחגיגה, אבל זה לא המקרה עבור כולם. ואכן, יש אנשים שמרגישים מושפעים במיוחד מחוסר האור בתקופה זו. לכן, ישנם שלושה מזלות כוכבים שבאמת מעדיפים את השמש ומתקשים ליהנות באופן מלא מהכיף החורפי.

תאומים והצורך שלהם בחידוש

קודם כל, יש לנו מזל תאומים, מזל אוויר שנשלט על ידי מרקורי. Globetrotters בלב, הם אוהבים להיות כל הזמן בתנועה ולגלות אופקים חדשים. עבורם, החורף מייצג צורה מסוימת של קיפאון ובלם על הרצון שלהם להרפתקה. גם החיים החברתיים הם לעתים קרובות פחות תוססים בחורף מאשר בקיץמה שיכול להפוך אותם למהורהרים או אפילו מלנכוליים.,

טיפ למזל תאומים:

כדי להתמודד עם המצב הנפשי הקודר הזה, בני מזל תאומים יכולים לנסות להתמקד בפעילויות יצירתיות ומאתגרות שיאפשרו להם להמשיך להרחיב את אופקיהם גם בחודשים הקרים. לדוגמה, הם יכולים:

  • צאו לטיול ביעד חורפי מושלג או בהיר, כדי לחיות את החוויה מנקודת מבט אחרת.
  • נצלו את הרוגע של החורף כדי לקחת שיעורים שמעניינים אותם ולפתח מיומנויות חדשות.
  • פנו זמן להכיר אנשים חדשים וליצור חברויות חדשות שיאפשרו להם להישאר מחוברים לעולם החיצון ולהימנע מליפול לקדרות.

מזל אריה וחיפושו אחר חום

המזל האסטרולוגי השני הידוע כמעדיף את השמש על פני החורף הוא מזל אריה. מיוצג על ידי חיה סולארית ומלכותית זו, מזל אש זה הנשלט על ידי השמש הוא אכן נוח יותר כאשר הטמפרטורות גבוהות והימים ארוכים ושטופי שמש. בני מזל אריה אוהבים לזרוח ולהיות במרכז תשומת הלב, מה שיכול להיות קשה בחורף כאשר נראה שהכל ישן.

באותו נושא :  איזה מזל הוא הנדיב ביותר מכל גלגל המזלות?

טיפ לאריות:

כדי שהקסם של החורף יעבוד עבור בני מזל אריה, הם יצטרכו למצוא הזדמנויות לזרוח ולחלוק את נדיבותם הטבעית. הם יוכלו:

  1. לארגן ערבים עם חברים בביתם, יצירת אווירה חמה ומסבירת פנים;
  2. לעסוק בפעילות ספורט בחוץ, על מנת ליהנות מנופי החורף ולהישאר פעילים במהלך העונה הקרה;
  3. נצלו את ימי השמש כדי לגלות יעדים חדשים או לבקר במונומנטים היסטוריים, עם מעיל טוב כדי להגן על עצמכם מפני הקור.

בני מזל קשת ואהבתם לחופש

לבסוף, המזל האסטרולוגי השלישי להעדיף את השמש על פני הקור של החורף: מזל קשת. מזל אש משתנה הנשלט על ידי יופיטר, הילידים של מזל זה תמיד מחפשים הרפתקה, גילוי וחופש. החורף פירושו לעתים קרובות ריתוק ונסיעות מוגבלות, אשר יכול להיות קשה עבור נוסעים בלתי נלאים אלה. חוסר האור יכול גם להשפיע על מצב הרוח שלהם ולהוריד את רמות האנרגיה הגבוהות מאוד שלהם בדרך כלל.

טיפ לבני מזל קשת:

על מנת שבני מזל קשת יחזרו לקלילות ולחיוניות שלהם בחורף, הם יצטרכו למצוא דרכים לשמור על עצמאותם, ולחזק את יכולתם לאמץ חוויות חדשות למרות אילוצי האקלים. לאחר מכן ניתן:

  • מצאו פעילויות בתוך הבית שמתאימות לטעמם, כמו צילום, ריקוד או טיפוס צוקים, שיעניקו להם תחושת חופש תוך שמירה על חום גופם;
  • להדגיש התפתחות אישית ורוחניות, כדי להזין את החיפוש שלהם אחר משמעות בתקופה זו של התבוננות פנימית;
  • פנקו את עצמכם בטיולים תרבותיים וחקרו מקומות קרובים, על מנת להרוות את צימאונם לגילוי.

בקיצור, גם אם אנשים מסוימים נוטים להיות מושפעים יותר מאחרים על ידי החורף וחוסר האור שלה, חשוב לזכור כי זהו שלב חולף, הכרחי להתחדשות. אז אל תשכחו לטפל בעצמכם ולחפש כל הזמן דרכים להסתגל, כי תמיד יש שביב של תקווה גם בימים החשוכים ביותר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.