חושבים שאתם חכמים? אם אתה מצליח לפתור את החידה ברמה הקשה הזו, זה מאומת!

ההוא מבחן IQ הוא משחק מהנה המאפשר לךהערך את רמת האינטליגנציה שלך. האם אתה אחד האנשים הבודדים שמצליחים במשימה זו? אתגר מתמטי בעוד כמה עשרות שניות? כדי לגלות, אנו מזמינים אותך לפתור את הבעיה למטה!

שלום לכם, חובבי פאזלים וציידי נוירונים אחרים! היא היקרה לך ביותר מרימוכן להאיר את היום שלך עם אתגר קטן., מי אמר שמתמטיקה זה משעמם? בטח לא אני! מה אם הייתי אומר לכם שהיום, לא רק המוח שלכם, אלא גם אהבתכם לחברינו בעלי החיים עומדת להידרש?

האתגר שלך אם תקבל אותו

אתם זוכרים שחיפשנו כמה שווים שני תפוחים ושלוש בננות במתמטיקה ? ובכן, הפעם, אלה פינגווינים, דבורים וציפורים אדומות שהם הכוכבים! מילה של עצה: להישאר ממוקדים, לשים את העט בצד (כן, כן, ראיתי אותך!) ולהפעיל את סטופר! יש לך 30 שניות. על הסימנים שלך… הלוואות? לחשב!

אתגר מתמטי

הפתרון: האם מצאתם אותו?

אז, איינשטיין או סטירת לחי? אין בעיה, לא משנה מה התשובה שלך, הכיף הוא במשחק! למי שתמה מגן החיות המתמטי הקטן והחמוד שלנו, הנה המפתח לתעלומה:

  • פינגווין אחד שווה… 9! (בלי ביצים, הא, רק המספר 9)
  • 1 דבורה מזמזמת ב… 5! (בלי באזז, רק המספר 5)
  • 1 ציפור אדומה שרה ל… 2! (בלי ג'וק, רק מספר 2)

לכן, אם אתה עושה את הכפל והחיסורים הקטנים שלך, פתרון הקסם הוא: (5 x 9) – 2 = 43! תן לעצמך סבב של מחיאות כפיים, בין אם מצאת את זה או לא!

מילה אחרונה לדרך

אם האתגר הזה דגדג את הנוירונים שלכם ודגדג את החיוך שלכם, אל תשכחו להיכנס לעמוד הפייסבוק שלנו לעוד אתגרים מסמרי שיער ! וכמו שאני אוהב לומר: "עדיף לפספס חידה מאשר לפספס צחוק טוב". יאללה, שמרו על עצמכם ועל המוח שלכם, ונתראה בפעם הבאה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.