חזרה מהעבר עם הירח המלא לשלושה מזלות

יש מבצעים שאומרים שכאשר הירח המלא זורח בשמיים, יש לו השפעה חזקה על מצב הרוח, הרגשות ואפילו האינטואיציה שלנו. זה נכון במיוחד עבור שלושת המזלות המושפעים במיוחד מהשלב הירחי הזה: סרטן, עקרב ודגים. במאמר זה נחקור כיצד הירח המלא של החודש הזה יכול להחזיר זיכרונות או מצבים מהעבר למזלות האלה ולעזור להם להתמודד.

סרטן: נוסטלגיה ומערכות יחסים ישנות

ילידי סרטן ידועים ברגישותם ובהיקשרותם לזיכרונות. לעתים קרובות הם מתקשים לשחרר את העבר ויכולים להרגיש נוסטלגיים במיוחד בזמנים אלה של ירח מלא. בתקופה זו, אין זה נדיר שמפגשים עם אנשים שסימנו את חייהם מתעוררים ומעוררים בהם גל של רגשות.

רגשות מוגברים והתבוננות פנימית

בני מזל סרטן עשויים למצוא את עצמם מוצפים ברגשות שלהם וצריכים לקחת זמן לעצמם כדי להבין ולנהל אותם טוב יותר. אין להקל ראש ברגע זה של התבוננות פנימית, שכן הוא מאפשר לסרטן להבין אם ישנם היבטים של העבר שעליהם להרפות מהם באופן סופי על מנת להתקדם בשלווה בחייהם העתידיים.

עקרב: יריבויות ועימותים

עקרבים ידועים בעוצמתם ובנחישותם. הם אינם מהססים להתעמת עם אחרים כאשר הם מרגישים שהם במסגרת זכויותיהם. הירח המלא נוטה להחריף תכונה זו, עד כדי כך שחלק מהעקרבים עשויים להרגיש צורך ליישב סכסוכים ישנים שנמשכים זמן רב.

הרהור על מערכות יחסים בעבר

במקום לחפש עימות, יהיה חכם יותר עבור העקרבים לנצל את התקופה הזו של פתיחת הפצע מחדש כדי להיות מודעים לגבולות שנחצו במצבים קודמים אלה, כדי להימנע מחזרה על אותן טעויות בעתיד. על ידי עבודה על עצמם ואולי אפילו הסכמה לסלוח על פעולות מסוימות, הם מאפשרים להתפתחות האישית שלהם להמשיך ללא הפרעה.

באותו נושא :  למה לצפות מהשנה הסינית החדשה הקרובה (שבת, 10 בפברואר)?

מזל דגים: צרכים רגשיים מלנכוליים ולא מסופקים

כמזל הנשלט על ידי יסוד המים, מזל דגים מושפע מאוד גם מהירח וממחזוריו. יש להם אופי רגשי עמוק, לעתים קרובות מהול במלנכוליה. האחרון יכול להיות מוגבר במהלך הירח המלא, מה שגורם למזל דגים לחזור לעבר בשל צרכים רגשיים שלא נענו.

פונים לאהבה

לכן חיוני שבני מזל דגים לא ישקעו במערבולת של רגשות שליליים, ובמקום זאת, יתמקדו במערכות היחסים הנוכחיות שלהם וכיצד הם יכולים לשפר את חיי האהבה שלהם. על ידי מתן תשומת לב רבה ליקיריהם וחיפוש תמיכתם מול האתגרים שמציב הירח המלא, ילידי מזל דגים יכולים להפוך תקופה קשה זו למקור של נחמה והגשמה בחיי האהבה שלהם.

טיפים שכדאי לעקוב אחריהם במהלך הירח המלא

בין אם אתם מזל סרטן, עקרב, מזל דגים – או אפילו מזל כוכבים אחר – חשוב לזכור שלכל רגע בקיומנו יש תורות משלו והזדמנויות לצמיחה. לכן ניתן לראות את הירח המלא כהזמנה לחקור את העבר שלנו ולשפוך אור על הטעויות או החרטות שלנו. הנה כמה הצעות לניווט בשלב הירחי הזה בצורה הטובה ביותר:

  • לקדם מדיטציה ורוגע: הירח המלא יכול לגרום לרגשות שלנו לצאת משליטה; לקחת את הזמן כדי להתמקד מחדש ולהירגע יכול לעזור להרים את מצב הרוח שלך.
  • הביעו את עצמכם באופן יצירתי: ציור, כתיבה או נגינה עוזרים לתעל את אנרגיית הירח ולבטא את הרגשות שעולים במהלך מחזור זה.
  • פנו לתמיכה והכוונה: אל תהססו לפנות לחברים ובני משפחה או אפילו לאסטרולוג לקבלת עצה כיצד להתמודד עם הרגשות המורכבים שהירח המלא גורם.
  • הישאר פתוח לשינויים: קבלת העובדה שמצבים מסוימים מהעבר אינם ניתנים לשינוי מאפשרת חוויות והזדמנויות חדשות.

בסופו של דבר, למרות שהירח המלא יכול להיות מקור לתהפוכות עבור כמה מזלות, הוא מספק גם הזדמנות ייחודית לבחון את ההיסטוריה האישית שלנו ולגדול כפרטים. על ידי גישה לתקופה זו עם צלילות וחמלה לעצמך, ניתן להפוך אתגרים אלה לנכסים להתפתחותנו ולרווחתנו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.