חידה: איזו אישה תביא הביתה יותר מים?

אה, החידות, איזו התעמלות נפלאה לנפש! היום, אני מציע לכם חידה קטנה שנראית פשוטה על פני השטח, אבל זה בהחלט ידגדג את המוח שלכם. התכוננו לצלול לתוך סצנה פסטורלית שבה שתי נשים, כל אחת חמושה בדליים, חוזרות מנהר.

שתי נשים, שני זוגות דליים, אתגר אחד

דמיינו את הסצנה: שתי נשים, שכל אחת מהן נושאת שני דליים, עוזבות את הנהר עמוסות בכבדות. השאלה פשוטה: מי משני אלה נשים להביא עוד מים הביתה? אבל אל תמהרו, קוראים יקרים שלי, כי מראית עין יכולה להטעות!

חידה: איזו אישה תביא הביתה יותר מים?

תצפית וניכוי

כדי לפתור את התעלומה הזו, אתה צריך עין נשר. הדליים של הגברת הראשונה עשויים עץ ומעט גדולים יותר, ואילו אלה של הגברת השנייה עשויים פלדה וקצת יותר קטנים. אבל היזהרו, יש מלכוד! אחד הדליים של הגברת הראשונה דולף, נותן למים לברוח טיפה אחר טיפה. אז מי לדעתכם ינצח בדו-קרב הימי הזה?

התגלות

אם אתה מהמר על הגברת עם דליי הפלדה, אתה מכה את המסמר בראש! למרות גודלם הקטן יותר, המכולות שלו שלמות ולכן ישמרו על תכולתן היקרה עד הבית. בראבו אם הצלחת לזהות את העדינות הזו!

סוג זה של אתגרידידיי, זה לא רק מבחן תצפיתי, זה גם תרגיל נחמד ללמוד לא לסמוך על מראית עין., אז, האם פתרתם את החידה בניסיון הראשון, או שהייתם צריכים לחשוב פעמיים? שתפו את מחשבותיכם והישארו מעודכנים לחידות נוספות שמעירות את המוחות!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.