חידה: האם אתם יכולים לזהות את הצ’יזבורגר השונה בתמונה הזו?

שלום לכל אוהבי תעלומות ואתגרים חזותיים! זו מארי כאן, ואני שמח לקבל את פניכם בפינה הקטנה והשובבה שלנו שבה תאי העצב שלכם ינגנו אקרובטים. התכוננו לפאזל שיתבל לכם את היום. היום, אנחנו לא רק מחפשים להשביע את הרעב שלנו עם המבורגרים טעימים, אלא למצוא את אחד בולט מכל השאר. אז האם אתם מוכנים לאתגר?

האתגר שלך אם אתה מקבל את זה: לזהות את הצ’יזבורגר שונה

בין מבחר טעים של צ’יזבורגרים, פולש חמק פנימה. זה לא רק עניין של טעם, אלא של התבוננות חדה. אתה חושב שיש לך IQ גבוה ? הוכיח זאת על ידי זיהוי המבורגר שונה בתוך פחות מ 9 שניות! תסתכל טוב, כי כל פרט חשוב.

test burger

הפתרון: מצאתם?

אם עיני הנשר שלכם התקשו לזהות את הצ’יזבורגר הייחודי שלנו, אל דאגה, זה היה אתגר אמיתי! ההמבורגר המדובר היה בשורה השנייה, בטור השלישי. לנבל הזה לא היה ירק ועיניו הקטנות היו שונות. אה, הפרטים האלה שעושים את כל ההבדל!
חידה: האם אתם יכולים לזהות את הצ'יזבורגר השונה בתמונה הזו?

מסקנה

בין אם הצלחת ובין אם לא, אני מקווה שזה המצב. פעילות גופנית קטנה עורר את התיאבון לאתגרים. זכרו, כל טעות היא פה מלא ידע. לעוד חידות וכיף, עקבו אחרי עמוד הפייסבוק שלנו והישארו מעודכנים לאתגרים יומיומיים חדשים.

אז הצלחתם לפענח את תעלומת הצ’יזבורגר הבודד? שתף את החוויה שלך ואתגר את חבריך להיות בעלי תפיסה כמוך. נתראה מחר לחידה חדשה שבה, אני מקווה, תתעלו על עצמכם שוב!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.