חידון חזותי: לזהות את הצ’יזבורגר השונה בתמונה

שלום לכל הפודיז של החידה! זו מארי, תמיד מוכנה להגיש לכם פאזל עם רוטב מיוחד. היום, הניחו בצד את הסכו”ם והתכוננו לחידון ויזואלי שידגדג את בלוטות הטעם האינטלקטואליות שלכם. אנחנו לא מדברים על טעימות, אנחנו מדברים על גילוי! האם אתה מוכן למשחק קטן שמערבב מזון מהיר ונוירונים מהירים?

האתגר שלך אם תקבל אותו

אני מציג לכם מצעד של צ’יזבורגרים מעוררי תיאבון, אבל היזהרו, אחד מהם משחק את הפולש! המשימה שלכם, אם אתם מקבלים את האתגר הטעים הזה, היא לזהות את ההמבורגר הזה שאין דומה לו בפחות מ-9 שניות. תאמין לי, זה לא פשוט כמו שזה נשמע. ההמבורגר הדיסידנטי הזה מסתתר יפה בין התאומים הכמעט מושלמים שלו. אז חדדו את העין ומי ייתן ובלש האוכל הטוב ביותר ינצח!

burger

האם אתם מתייבשים? הנה הפתרון!

אם עין הנשר שלכם לא הצליחה לעשות את העבודה, אל תיבהלו, זו מלכודת עדינה! למי שצריך קצת עזרה או בוער לדעת איפה הסתתר הנמלט שלנו, הנה רמז: תסתכל טוב טוב על המילוי. הצ’יזבורגר השונה הוא זה שחסר ירקות – כן, הוא משולל עלה הסלט שלו. ואם תסתכלו אפילו מקרוב, תבחינו שאפילו העיניים הקטנות שלה שונות במקצת. דווקא בשורה השנייה ובעמודה השלישית.

פתרון חידון חזותי של צ'יזבורגר

מסקנה

מזל טוב למי שחשף את הצ’יזבורגר המחתרתי שלנו ולכל מי שנתן לו זריקה! אני מקווה שהאתגר הזה שעשע אתכם ועורר בכם את הרצון לבחון את התובנה שלכם אפילו יותר. החידות הקטנות האלה נמצאות שם כדי לתבל את שגרת היומיום שלכם ולחדד את חוש ההתבוננות שלכם.

אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו לעוד חידות וחידונים ויזואליים שיציתו את סקרנותכם ויעוררו את האינטלקט שלכם. וזכרו, כל פאזל הוא הזדמנות לראות את העולם מנקודת מבט אחרת, גם כאשר מדובר במשהו יומיומי כמו צ’יזבורגר. נתראה בקרוב להרפתקאות מוחיות חדשות!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.