חיה זו מוסתרת בתמונה, אך רק 3% מהישראלים מוצאים אותה

שלום לכם, מוחות זריזים ומחפשי אתגרים! חושבים שיש לכם את מה שצריך כדי לנצח אשליה אופטית? יש לי אתגר קטן בשבילכם: מצאו את התנין החבוי באגם הזה תוך 15 שניות בלבד. כן, קראתם נכון, 15 שניות לזהות את הזוחל הערמומי הזה.

אשליה אופטית כדי לבחון את מנת המשכל שלך: רק 3% מהאנשים יכולים לזהות את התנין החבוי באגם

אשליה אופטית

בטח נתקלתם בסוגים שונים של אשליות אופטיות, נכון? אשליות פיזיות, פיזיולוגיות וקוגניטיביות שגורמות לראש שלך להסתחרר ולשאול, "מה אני באמת רואה?" ובכן, הפעם, זה תנין שמסתתר באגם. כאב ראש אמיתי למוח שלך!

התמונה מציגה אגם מוקף עצים ועשב ירוק שקוע. אבל האם אתה יכול לזהות את התנין בתמונה? הוא אמר כי רק 3% של אנשים יכולים למצוא את החיה השנייה בתמונה זו. זו פשוט עוד דרך מהנה לבחון את מנת המשכל שלך. עם זאת, לקיחת מבחן IQ אמיתי היא דרך טובה לגלות את הרמה שלך.

זיהיתם את התנין תוך 15 שניות?

אם אתם מתקשים לזהות את התנין באגם, אל דאגה, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לראות אותו. באשליה אופטית זו, התנין מסתתר מאחורי ענף חשוף של עץ בצד ימין של התמונה.

בהתחלה, זה די קשה לזהות את התנין כי החיה מוסווית עם המים והדשא של האגם. עם זאת, לאחר מספר שניות, תוכלו להבין בזכות צורתו כי זה לא ענף עץ אלא תנין עם עיניים מפחידות. תמונה זו הותירה אלפי מבוגרים מגרדים בראשם כשהם מנסים לזהות את התנין החבוי באגם.

באותו נושא :  ספר לנו תחילה את הטופס שאתה רואה ואנו נגלה את רמת הענווה שלך

פתרון לוזיה אופטי

מחקרים מראים שככל שאתם מאמנים את המוח שלכם עם חידות קשות, כך אתם נוטים להיות חכמים יותר. אשליות אופטיות תמיד מספקות הצצה מרתקת לאופן שבו המוח שלנו עובד. שילובים ספציפיים של צבע, אור ודפוסים יכולים להערים על המוח שלנו ולגרום לו לתפוס באופן חזותי משהו שאינו שם. אז, ספרו לנו, האם זיהיתם את התנין החבוי בתמונת האשליה האופטית הזו?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.