טבלה זו עשירה באלמנטים מלמדת אותך אם אתה מישהו נדיב או קמצן!

כאשר אנו מתאהבים, לעתים קרובות אנו רואים את העולם דרך משקפיים ורודים, אותו שלב ראשוני מרגש של מערכת יחסים ניצנית. האהבה משנה את התפיסה שלנו, ומאפשרת לנו לראות את הטוב ביותר בכל דבר, אפילו בתוכנו. עם זאת, מעבר לאושר, עשויות להתעורר שאלות לגבי מה שאנו מוצאים פחות מושך באהבה. מבחן אישיות זה נועד להבהיר היבטים אלה. לא משנה כמה מאושרים ומספקים אנחנו במערכת יחסים, יכולים להיות אלמנטים שמבלבלים אותנו. מבחן זה יעזור לך להבין טוב יותר את ההעדפות שלך ואת הסלידה במערכות יחסים רומנטיות.

כדי לקחת את המבחן הזה, להסתכל על התמונה למטה נפשית לכתוב מה אתה רואה הראשון. הבחירה הראשונה שלך תחשוף את מה שאתה מוצא הכי פחות אטרקטיבי בתהליך ההתאהבות. לאחר שזיהית את ההעדפה שלך, גלול מטה כדי לגלות מה המשמעות שלה עבורך.

טבלת אשליה אופטית
© אולג שופליאק

1. האסטרונום:

אם ראיתם את האסטרונום קודם, זה מצביע על כך שמה שנראה לכם הכי פחות מושך באהבה הוא להיות פגיעים. אתה עלול למצוא את זה קשה להיפתח ולהיות אותנטי במערכת יחסים. עם זאת, פגיעות היא המפתח ליצירת קשר עמוק ואותנטי. זה דורש אמון בעצמך ובאדם האחר. ללמוד לאמץ את הפגיעות שלך יכול להוביל למערכות יחסים משמעותיות יותר.

2. הטלסקופ:

אם ראיתם את הטלסקופ קודם, הוא מגלה שמה שנראה לכם הכי פחות אטרקטיבי הוא לגלות פגמים באדם שאתם אוהבים. זה נורמלי שאף אחד לא יהיה מושלם, אבל זה יכול להיות קשה כאשר המציאות אינה תואמת את האידיאל שבנית. למד להעריך את האדם כולו, כולל הפגמים שלהם, כדי לבנות מערכת יחסים אותנטית.

3. הפנים:

אם ראיתם לראשונה את הפנים, זה מצביע על כך שמה שנראה לכם הכי פחות מושך הוא הזוהר הוורוד שהאהבה מביאה לכל דבר. אתה יכול להיות מציאותי וספקן לגבי רגשות ורגשות. עם זאת, זה חיוני כדי להיסחף על ידי רגשות חיוביים כי האהבה יכולה להביא, תוך שמירה מציאותית.

באותו נושא :  איך אנשים מסתכלים עליך? בחר אחת מ-4 התמונות ולבסוף גלה את התשובה

4. הגשר:

אם ראיתם לראשונה את הגשר, הוא מגלה שמה שנראה לכם הכי פחות מושך הוא איך אהבה יכולה לבודד אתכם זמנית מהחברים שלכם. מציאת האיזון בין חיי האהבה שלך לבין החברויות שלך עשויה לקחת זמן, אבל חברים אמיתיים יבינו ויתמכו בשלב החדש של החיים שלך.

בדיקה זו יכולה לעזור לך להבין טוב יותר את ההעדפות שלך ואת הסלידה במערכות יחסים רומנטיות. ברגע שאתה מודע לציפיות שלך, אתה יכול לחזק את מערכת היחסים הרומנטית שלך מבלי להסתכן בחבלה עצמית.

בסופו של דבר, אהבה היא חוויה בעלת ערך שיכולה להביא שמחה וצמיחה אישית. למד לאמץ את כל הניואנסים של אהבה, שכן זה יכול להוביל ליחסים אותנטיים ומשמעותיים.

אם נהנית מהמבחן הזה, אל תהסס לחלוק אותו עם אחרים ולהרהר במה שהוא מגלה על תפיסת האהבה שלך.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.